TEFAL Ixeo+ QT1510 Wygoda i łatwość użytkowania

Ixeo+ QT1510 Wygoda i łatwość użytkowania Wielofunkcyjna stacja do prasowania  

Tefal IXEO+ to innowacyjne rozwiązanie będące połączeniem generatora pary z deską do prasowania. Deska do prasowania Smart Board z możliwością ustawienia w jednej z trzech wygodnych pozycji zapewnia szybkie i wygodne prasowanie, podczas gdy para pod ciśnieniem zabija do 99,9% zarazków i bakterii. Odkryj technologię wytwarzania pary Twin Boiler, dzięki której uzyskasz zawsze perfekcyjne rezultaty prasowania!
 

Numer referencyjny produktu: QT1510E0

Wielofunkcyjna stacja do prasowana Tefal IXEO+
 

"Tefal przedstawia prawdziwą rewolucję w prasowaniu! IXEO+ łączy skuteczność pary pod wysokim ciśnieniem z wygodą systemu Smart Board, przenosząc pielęgnację ubrań na zupełnie nowy poziom. IXEO+ ułatwi Ci zarówno cotygodniowe sesje prasowania, jak i poprawki na ostatnią chwilę. Para pod ciśnieniem zabija do 99,9% zarazków i bakterii a dodatkowo usuwa nieprzyjemne zapachy*. 3-pozycyjna deska Smart Board umożliwia wygodne prasowanie w pionie, w poziomie i pod kątem 30 stopni. Wyjątkowa, 2 razy lżejsza niż standardowa głowica żelazka sprawia, że prasowanie nie wymaga żadnego wysiłku**. Dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania (70 sek) i dodatkowym zaawansowanym funkcjom prasowanie z IXEO+ jest szybkie i wygodne. To prawdziwa rewolucja w prasowaniu! *Test przeprowadzony w niezależnym labolatorium zgodnie z normą NFT72-110; wrzesień 2020 ** W porównaniu z żelazkiem Tefal FV3910"  

*Tests carried out by external laboratory, according to the standard NFT72-110; Sept 20** Compared to Tefal FV3910 iron

Podstawowe informacje
 • Wygoda i łatwość użytkowania  

  Wbudowana deska Smart Board

  Niezwykle wygodna deska o zwiększonej ergonomii umożliwia łatwiejsze i skuteczniejsze prasowanie w trzech różnych pozycjach: poziomej, pionowej oraz pod kątem 30 stopni. Jej rozmiar sprawia, że idealnie pasuje do różnych rodzajów prasowanej odzieży.

 • Zawsze perfekcyjne rezultaty  

  Technologia Twin Boiler

  Ta innowacyjna technologia gwarantuje parę o ciśnieniu nawet 5 barów, stały wyrzut pary o mocy do 45 g/min oraz uderzenie pary o mocy do 90 g/min. Wszystko to, aby uzyskać perfekcyjne rezultaty prasowania.

 • Proste użytkowanie  

  Lekka głowica prasująca

  Wygodna i lekka głowica ułatwia codzienne prasowanie i poprawki w ostatniej chwili. Waży zaledwie 530 g, czyli dwa razy mniej niż tradycyjne żelazko parowe.

 • Odświeżanie i oczyszczanie  

  Działanie antybakteryjne

  Para pod ciśnieniem zabija do 99,9% zarazków i bakterii. Usuwa z ubrań, zasłon i tapicerek nieprzyjemne zapachy pozwalając cieszyć się ich wyjątkową świeżością.

 • Elastyczność i komfort  

  Wygodna wyjmowalna baza

  Przenośna i lekka baza umożliwia odświeżanie tkanin w dowolnym czasie i miejscu. Można jej używać do zasłon, mebli i wielu innych elementów wyposażenia wnętrz.

 • Szybkie efekty  

  Krótki czas nagrzewania

  Dzięki szybkiemu nagrzewaniu urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie 70 sekund - to idealne rozwiązanie do codziennego prasowania i poprawek na ostatnią chwilę.

 • Bezpieczne prasowanie  

  Technologia Smart Protect

  Inteligentny system zapewnia optymalne ustawienie pracy żelazka - bezpieczne dla wszystkich tkanin, nawet tych jedwabnych. Wszystko to bez konieczności regulacji.  

 • Najwyższa moc pary na dłużej  

  System antywapienny

  Urządzenie wyposażono we wbudowane rozwiązanie antywapienne, które przedłuża żywotność urządzenia oraz gwarantuje zawsze równie silny wyrzut pary. 

 • Precyzja prasowania  

  Wyprofilowany kształt stopy żelazka

  Łatwo wyprasujesz trudne okolice guzików czy kołnierzyka, dzięki wyprofilowanej końcówce żelazka.

 • Idealne dopasowanie  

  Teleskopowe drążki

  Dwa teleskopowe drążki umożliwiają dostosowanie wysokości deski do wzrostu użytkownika, zwiększając komfort prasowania. 

 • Łatwy transport  

  Kółka w podstawie

  Możesz łatwo przestawić urządzenie dzięki kółkom w podstawie. Teraz bez problemu możesz prasować tkaniny, zasłony i odświeżać tapicerkę w całym domu.

 • Wszechstronne zastosowanie  

  Dodatkowe akcesoria

  Tefal IXEO+ wyposażono w poręczne akcesoria, takie jak szczotka do grubych tkanin oraz zdejmowany zaczep na wieszak.

Akcesoria
Właściwości
Komfort użytkowania
Pojemność zbiornika na wodę 1  L
Zbiornik wody Stały  
Automatyczne wyłączanie Tak  
Długość przewodu zasilającego 3  m
Długość przewodu parowego 1.70  m
Regulowany drążek Podwójny  
Włącznik/wyłącznik Ręczny  
Wskaźnik gotowości pary    
Zaczep na wieszak    
Odłączana podstawa    
Kółka    
Akcesoria
Zintegrowana deska do prasowania 3-pozycyjna deska Smart Board  
Akcesoria Fabric brush  
Dodatkowe cechy
Typ wtyczki EUR  
Kształt wtyczki Prosta  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Poziom wody w zbiorniku jest zbyt niski ==> Odłącz urządzenie i napełnij zbiornik.
Pompa nie jest napełniona ==>Naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przycisk pary w celu napełnienia pompy.
Wyjmowany zbiornik nie został włożony prawidłowo ==> Sprawdź prawidłowe umiejscowienie zbiornika w produkcie.
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Naciśnij przycisk „On-Off” i poczekaj, aż przestanie migać.
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Press the "On-Off" button and wait until it stops flashing.
Zbiornik na wodę nie jest włożony prawidłowo lub jego zawór blokujący nie został prawidłowo zamknięty ==> Sprawdź, czy zawór jest zamknięty i czy zbiornik jest prawidłowo umieszczony w produkcie.
W urządzeniu jest kamienny osad, sprawdź rozdział „Odkamienianie” w instrukcji.
Przycisk pary (Steam) działa w trybie ciągłym (Continuous Steam). Odblokuj przycisk, naciskając na niego jeden raz.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.