TEFAL Care For You YT3040 Rewolucja w porannych przygotowaniach

Care For You YT3040 Rewolucja w porannych przygotowaniach Urządzenie Tefal do kompleksowego dbania o tkaniny!  

Szafa parowa Care For You marki Tefal to naturalna moc pary, która w jednym procesie dezynfekuje, osusza i pozbywa się zagnieceń z tkanin. Odkryj automatyczne urządzenie, które zmieni całkowicie sposób, w jaki dbasz o swoje ubrania: umieść do 3 sztuk garderoby w urządzeniu, aby usunąć z nich zagniecenia w zaledwie 10 minut! 40-minutowy cykl dezynfekujący pozbywa się do 99,99% wirusów, bakterii i zarazków*, redukując jednocześnie nieprzyjemne zapachy.  Dodatkowa funkcja suszenia tkanin z pewnością sprawdzi się w każdym domu!

*zewnętrzny test laboratoryjny bawełnianej odzieży, tryb czyszczenia, 40 minut

Numer referencyjny produktu: YT3040E1

Szafa parowa Care For You marki Tefal
 

Odkryj w pełni automatyczną szafę parową Care For You marki Tefal, która dezynfekuje, pozbywa się zagnieceń i nieprzyjemnych zapachów z odzieży i tekstyliów —wszystko w jednym prostym procesie. Zrewolucjonizuj swoje poranne przygotowania do wyjścia z domu: umieść do 3 sztuk odzieży w urządzeniu, aby pozbyć się zagnieceń w zaledwie 10 minut lub pozostaw je na 30 minut, aby usunąć nawet bardziej uporczywe zagniecenia.  40-minutowy cykl dezynfekujący pozbywa się do 99,99% wirusów, bakterii i zarazków*, redukując jednocześnie nieprzyjemne zapachy, takie jak dym nikotynowy czy zapach smażonego jedzenia. Oszczędzaj czas i energię dzięki funkcji suszenia, bez ryzyka skurczenia lub przypalenia materiału - urządzenie nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin, również delikatnych. Care For You posiada czytelny wyświetlacz oraz zdalny system sterowania, a jego pionowa konstrukcja zajmuje możliwie niewiele miejsca. Poznaj rewolucyjny sposób dbania o tkaniny! *zewnętrzny test laboratoryjny bawełnianej odzieży, tryb czyszczenia, 40 minut

*External laboratory test on cotton, purification mode - 40 min.

Podstawowe informacje
 • Rewolucja w porannych przygotowaniach  

  Automatyczna funkcja usuwania zagnieceń 

  Umieść do 3 sztuk odzieży w urządzeniu, aby pozbyć się zagnieceń w zaledwie 10 minut lub pozostaw je na 30 minut, aby usunąć nawet bardziej uporczywe zagniecenia i gotowe!

 • Pełna higiena  

  Automatyczna funkcja dezynfekująca

  Intensywna moc pary eliminuje do 99,99% wirusów, bakterii i zarazków* bez użycia detergentów i środków chemicznych.  Wieczorem zadba o odświeżenie noszonych w ciągu dnia ubrań.

  *zewnętrzny test laboratoryjny a bawełnie, 40-minutowy tryb czyszczenia.

 • Suche ubrania na już!  

  Automatyczna funkcja suszenia

  Susz odzież bez ryzyka skurczenia i przypalenia materiału. Urządzenie nadaje się również do suszenia delikatnych tkanin, które mogłyby ulec uszkodzeniu w tradycyjnej suszarce do ubrań.

 • Stop nieprzyjemnym zapachom  

  Wyjątkowa moc pary 

  Dzięki wyjątkowej mocy pary możesz zapomnieć o wizytach w pralni chemicznej. Care For You skutecznie redukuje nieprzyjemne zapachy, nawet tak uporczywe jak dym nikotynowy czy zapach smażonego jedzenia.

 • Wszechstronne zastosowanie  

  Do wszystkich tkanin

  Bezpieczny dla wszystkich rodzajów ubrań i domowych tekstyliów bez ryzyka przypalenia lub skurczenia się materiału. Możesz używać do jedwabiu, wełny, pluszowych zabawek, ozdobnych poduszek, pościeli, puszystych kurtek i innych.

 • Łatwe przechowywanie i transport  

  Praktyczne rozwiązania

  4 kółka oraz możliwość złożenia urządzenia ułatwiają jego transport oraz przechowywanie.

 • Wygoda użytkowania  

  Duży wyjmowalny pojemnik na wodę

  Aż 2-litrowy pojemnik na wodę pozwala na swobodne korzystanie z urządzenia, bez konieczności ciągłego uzupełniania wody.

 • Świeżość o każdej porze  

  Cicha praca

  Wyjątkowo cicha praca na poziomie zwykłej rozmowy pozwala zadbać o świeżość tkanin i tekstyliów, bez względu na porę dnia i rozkład zajęć.

Akcesoria
Właściwości
Funkcja dezynfekowania    
Zbiornik wody Wyjmowany  
Czujnik wody w zbiorniku    
Automatyczne wyłączanie Tak  
Włącznik/wyłącznik Ręczny  
Wskaźnik gotowości pary    
Schowek na kabel zasilania Rzep i wieszak na przewód  
Kółka    
Funkcja oczyszczania z kamienia Wbudowany system antywapienny  
Typ wtyczki EUR  
Kształt wtyczki Straight Plug  
Wskazówki i instrukcja obsługi