TEFAL Care For You YT3040 Rewolucja w porannych przygotowaniach

Care For You YT3040 Rewolucja w porannych przygotowaniach Urządzenie Tefal do kompleksowego dbania o tkaniny!  

Szafa parowa Care For You marki Tefal to naturalna moc pary, która w jednym procesie dezynfekuje, osusza i pozbywa się zagnieceń z tkanin. Odkryj automatyczne urządzenie, które zmieni całkowicie sposób, w jaki dbasz o swoje ubrania: umieść do 3 sztuk garderoby w urządzeniu, aby usunąć z nich zagniecenia w zaledwie 10 minut! 40-minutowy cykl dezynfekujący pozbywa się do 99,99% wirusów, bakterii i zarazków*, redukując jednocześnie nieprzyjemne zapachy.  Dodatkowa funkcja suszenia tkanin z pewnością sprawdzi się w każdym domu!

*zewnętrzny test laboratoryjny bawełnianej odzieży, tryb czyszczenia, 40 minut

Numer referencyjny produktu: YT3040E1

Szafa parowa Care For You marki Tefal
 

Odkryj w pełni automatyczną szafę parową Care For You marki Tefal, która dezynfekuje, pozbywa się zagnieceń i nieprzyjemnych zapachów z odzieży i tekstyliów —wszystko w jednym prostym procesie. Zrewolucjonizuj swoje poranne przygotowania do wyjścia z domu: umieść do 3 sztuk odzieży w urządzeniu, aby pozbyć się zagnieceń w zaledwie 10 minut lub pozostaw je na 30 minut, aby usunąć nawet bardziej uporczywe zagniecenia.  40-minutowy cykl dezynfekujący pozbywa się do 99,99% wirusów, bakterii i zarazków*, redukując jednocześnie nieprzyjemne zapachy, takie jak dym nikotynowy czy zapach smażonego jedzenia. Oszczędzaj czas i energię dzięki funkcji suszenia, bez ryzyka skurczenia lub przypalenia materiału - urządzenie nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin, również delikatnych. Care For You posiada czytelny wyświetlacz oraz zdalny system sterowania, a jego pionowa konstrukcja zajmuje możliwie niewiele miejsca. Poznaj rewolucyjny sposób dbania o tkaniny! *zewnętrzny test laboratoryjny bawełnianej odzieży, tryb czyszczenia, 40 minut

*External laboratory test on cotton, purification mode - 40 min.

Podstawowe informacje
 • Rewolucja w porannych przygotowaniach  

  Automatyczna funkcja usuwania zagnieceń 

  Umieść do 3 sztuk odzieży w urządzeniu, aby pozbyć się zagnieceń w zaledwie 10 minut lub pozostaw je na 30 minut, aby usunąć nawet bardziej uporczywe zagniecenia i gotowe!

 • Pełna higiena  

  Automatyczna funkcja dezynfekująca

  Intensywna moc pary eliminuje do 99,99% wirusów, bakterii i zarazków* bez użycia detergentów i środków chemicznych.  Wieczorem zadba o odświeżenie noszonych w ciągu dnia ubrań.

  *zewnętrzny test laboratoryjny a bawełnie, 40-minutowy tryb czyszczenia.

 • Suche ubrania na już!  

  Automatyczna funkcja suszenia

  Susz odzież bez ryzyka skurczenia i przypalenia materiału. Urządzenie nadaje się również do suszenia delikatnych tkanin, które mogłyby ulec uszkodzeniu w tradycyjnej suszarce do ubrań.

 • Stop nieprzyjemnym zapachom  

  Wyjątkowa moc pary 

  Dzięki wyjątkowej mocy pary możesz zapomnieć o wizytach w pralni chemicznej. Care For You skutecznie redukuje nieprzyjemne zapachy, nawet tak uporczywe jak dym nikotynowy czy zapach smażonego jedzenia.

 • Wszechstronne zastosowanie  

  Do wszystkich tkanin

  Bezpieczny dla wszystkich rodzajów ubrań i domowych tekstyliów bez ryzyka przypalenia lub skurczenia się materiału. Możesz używać do jedwabiu, wełny, pluszowych zabawek, ozdobnych poduszek, pościeli, puszystych kurtek i innych.

 • Łatwe przechowywanie i transport  

  Praktyczne rozwiązania

  4 kółka oraz możliwość złożenia urządzenia ułatwiają jego transport oraz przechowywanie.

 • Wygoda użytkowania  

  Duży wyjmowalny pojemnik na wodę

  Aż 2-litrowy pojemnik na wodę pozwala na swobodne korzystanie z urządzenia, bez konieczności ciągłego uzupełniania wody.

 • Świeżość o każdej porze  

  Cicha praca

  Wyjątkowo cicha praca na poziomie zwykłej rozmowy pozwala zadbać o świeżość tkanin i tekstyliów, bez względu na porę dnia i rozkład zajęć.

Akcesoria
Właściwości
Moc 3100  W
Wytwarzanie pary 65  g/min
Funkcja dezynfekowania    
Pojemność zbiornika na wodę 2  L
Zbiornik wody Wyjmowany  
Czujnik wody w zbiorniku    
Automatyczne wyłączanie Tak  
Długość przewodu zasilającego 1.80  m
Włącznik/wyłącznik Ręczny  
Wskaźnik gotowości pary    
Schowek na kabel zasilania Rzep i wieszak na przewód  
Kółka    
Funkcja oczyszczania z kamienia Wbudowany system antywapienny  
Kolory White and mink grey  
Typ wtyczki EUR  
Kształt wtyczki Straight Plug  
Kolor wtyczki white  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Nie, hałas i wibracje są normalnym zjawiskiem, gdy funkcja pary jest aktywna. Użycie pary wodnej powoduje uruchomienie pompy elektrycznej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.