TEFAL PRO STYLE CARE IT8460

PRO STYLE CARE IT8460 Super moc profesjonalnego wygładzania ubrań

Parownica Tefal Pro Style Care zapewnia gładkie ubrania bez zagnieceń przy całej wygodzie i łatwości stosowania w warunkach domowych. Wyjątkowy i chroniony patentem system pionowego statywu Steam&Press umożliwia podwójną skuteczność prasowania parowego. Daje on profesjonalne rezultaty przy łatwej i wygodnej pracy jedną ręką. Szereg przydatnych funkcji czyni z parownicy Pro Style Care doskonałe urządzenie do codziennego stosowania do każdego rodzaju materiału, nawet tego najbardziej delikatnego.

Parownica Pro Style Care: profesjonalne rezultaty

Parownica Tefal Pro Style Care umożliwia prasowanie parowe na profesjonalnym poziomie w warunkach domowych. Uzyskaj doskonałe efekty prasowania, dzięki wyjątkowemu i chronionemu patentem systemowi pionowego statywu Steam & Press. Podwójnie skuteczne użytkowanie za pomocą jednej ręki sprawia, że w mgnieniu oka jesteś gotowy do wyjścia. Moc 1800 W i ciągłe wytwarzanie pary o natężeniu 35 g/min gwarantują doskonałą wydajność pary. Uchwyt zapewnia 5 ustawień dla jeszcze większej łatwości stosowania, natomiast bardzo duża trójkątna głowica parowa optymalnie i bardzo precyzyjnie rozprowadza parę. Urządzenie Pro Style Care jest bezpieczne dla wszystkich tkanin i wyposażone w szereg przydanych funkcji, które dopełniają zestaw doskonałej domowej parownicy do ubrań.
Podstawowe informacje
 • Profesjonalne rezultaty

  System Steam Press

  Wyjątkowy i chroniony patentem system pionowego statywu Steam&Press zapewnia podwójną skuteczność wygładzania. Stosuj jedną ręką bez trudu i ciesz się idealnymi ubraniami w jednej chwili.

 • Precyzja prasowania

  Głowica parowa XL Delta 

  Urządzenie doskonale łączy skuteczność i precyzję, optymalnie rozprowadzając parę dla szybkiego efektu. Forma głowicy zapewnia pełną dokładność za każdym razem.

 • Niezwykle skuteczne usuwanie zagnieceń

  Ultra-moc

  Moc 1800 W w połączeniu z ciągłym wytwarzaniem pary o natężeniu 35 g/min daje wysoką skuteczność działania.

 • Ekspresowe nagrzewanie

  Ultra-szybkie nagrzewanie

  Urządzenie posiada czas nagrzewania 45 sekund co oznacza, że urządzenie jest gotowe zawsze, gdy go potrzebujesz. Teraz możesz szybko wyjść z domu i zawsze świetnie wyglądać!

 • Idealne rezultaty niezależnie od rodzaju tkaniny

  5 ustawień pary w uchwycie 

  Łatwo dostępne przyciski na uchwycie dają dostęp do pięciu ustawień pary. Dzięki nim możesz dobrać bezpieczne i skuteczne natężenie pary do każdego rodzaju tkaniny.

 • Bezpieczeństwo Twoich ubrań

  Skuteczna i delikatna moc pary

  Skorzystaj z możliwości prasowania parowego w sposób bezpieczny dla całej garderoby i wszystkich materiałów, nawet najbardziej delikatnych, takich jak jedwab.

 • Długa żywotność

  Funkcja usuwania kamienia

  Regularne usuwanie kamienia wydłuża żywotność produktu i wyjątkową skuteczność działania na lata.

 • Wygodne napełnianie wodą

  Wyjmowany zbiornik

  Zbiornik o sporej objętości 1,3 l umożliwia bardzo łatwe napełnianie i długie sesje prasowania parą.

 • Higieniczne prasowanie

  Nawet do 99,99% mniej bakterii.

  Pozbądź się drobnoustrojów we wszystkich nadających się do prasowania tkaninach korzystając z połączenia temperatury i ciśnienia pary.

 • Wszechstronność użycia

  5 przydatnych akcesoriów w zestawie 

  Poznaj doskonałe rezultaty szczotki do grubszych materiałów, nakładki do tkanin delikatniejszych, nasadki do kantów, dzięki którym łatwo zaprasować zakładki, szczotki do kłaczków, która usuwa włosy i kurz, a także rękawicy do zabezpieczenia dłoni podczas prasowania.

 • Europejski numer 1

  Tefal, numer 1 w kategorii sprzętów do prasowania** 

  Tefal to perfekcyjne rezultaty prasowania, za każdym razem. To kolejny powód, aby wybrać Tefal.

  **Euromonitor International Limited z 2018 r. z kategorii Sprzęt do prasowania, łączna wielkość sprzedaży detalicznej sprzętu do prasowania marek Groupe SEB w 2019.

Akcesoria
Właściwości
WYDAJNOŚĆ PARY I MOCY
Głowica pary Tworzywo  
Funkcja dezynfekowania    
KOMFORT UŻYTKOWANIA
Regulowany drążek Pojedynczy  
Kontrola pary w uchwycie    
Zaczep na wieszak    
Wbudowany wspornik pionowy Press and Steam ???  
Automatyczne wyłączanie Tak  
Włącznik/wyłącznik Ręczny  
Zbiornik wody Wyjmowany  
Czujnik wody w zbiorniku    
Wskaźnik gotowości pary    
Schowek na kabel zasilania Zaczep  
Kółka    
Funkcja oczyszczania z kamienia Draining system  
Użytkowanie W pozycji pionowej  
TRWAŁOŚĆ
Ostrzeżenie o kamieniu    
AKCESORIA
Rękawica    

Wskazówki i instrukcja obsługi
product.downloadArea
Często zadawane pytania
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Poziom wody w zbiorniku jest zbyt niski ==> Odłącz urządzenie i napełnij zbiornik.
Pompa nie jest napełniona ==>Naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przycisk pary w celu napełnienia pompy.
Wyjmowany zbiornik nie został włożony prawidłowo ==> Sprawdź prawidłowe umiejscowienie zbiornika w produkcie.
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Naciśnij przycisk „On-Off” i poczekaj, aż przestanie migać.
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Press the "On-Off" button and wait until it stops flashing.
Zbiornik na wodę nie jest włożony prawidłowo lub jego zawór blokujący nie został prawidłowo zamknięty ==> Sprawdź, czy zawór jest zamknięty i czy zbiornik jest prawidłowo umieszczony w produkcie.
W urządzeniu jest kamienny osad, sprawdź rozdział „Odkamienianie” w instrukcji.
Przycisk pary (Steam) działa w trybie ciągłym (Continuous Steam). Odblokuj przycisk, naciskając na niego jeden raz.
Być może używasz wody z dodatkiem środka zapachowego do prasowania ==> Używaj wody bez dodatków.
Urządzenie nie było dostatecznie wypłukane po cyklu odkamieniania ==> Wlej do zbiornika 200 ml wody i pozostaw urządzenie włączone do czasu opróżnienia zbiornika.
Użyłeś chemicznego odkamieniacza zamiast octu ==> Uruchom cykl płukania urządzenia (zgodnie z opisem powyżej). W razie utrzymywania się problemu po przeprowadzeniu płukania, zanieś urządzenie do autoryzowanego centrum serwisowym.
Być może używasz wody z dodatkiem środka zapachowego do prasowania ==> Używaj wody bez dodatków.
Urządzenie nie było dostatecznie wypłukane po cyklu odkamieniania ==> Wlej do zbiornika 200 ml wody i pozostaw urządzenie włączone do czasu opróżnienia zbiornika.
Użyłeś chemicznego odkamieniacza zamiast octu ==> Uruchom cykl płukania urządzenia (zgodnie z opisem powyżej). W razie utrzymywania się problemu po przeprowadzeniu płukania, zanieś urządzenie do autoryzowanego centrum serwisowym.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.