Przekonaj się, albo zwrócimy pieniądze!

Dowiedz się więcej Sprawdź regulamin

Sprawdź jakość, której jesteśmy pewni

 • Kup

  wybrany model
  generatora pary

 • Testuj

  przez 30 dni
  jego możliwośći

 • Zachowaj lub zwróć

  jeśli nie spełni
  Twoich oczekiwań

  Kurier odbierze go na nasz koszt!

*Promocja trwa od 01.07.2021 do 31.12.2021. W promocji biorą udział wybrane modele generatorów pary Tefal.
Szczegóły i regulamin dostępne na stronie www.promocja.tefal.pl

Sprawdź zasady

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział
w akcji Dbanie mamy najlepsze.

Termin przyjmowania zgłoszeń upłynął z dniem 07.09.2021.

To jednak nie koniec, śledź nas w sieci, by nie przeoczyć kolejnej edycji.

Mamo! Niech dbanie idzie w parze z Tefal!

Zgodnie z opinią wydaną przez Instytut Matki i Dziecka generator pary Tefal GV9620 umożliwia skuteczną dezynfekcję tekstyliów w warunkach domowych i eliminuje do 99,9% bakterii, które mogą się rozwijać w tkaninach. Bardzo wysoka temperatura, wytwarzana podczas prasowania, niszczy także wszechobecne grzyby i alergeny występujące m.in. w kurzu domowym. Dodatkowo, prasując generatorem pary, oszczędzasz czas. Para pod wysokim ciśnieniem bez trudu przenika przez każdy rodzaj tkaniny, w tym także pościelowej, na raz. Zyskujesz cenne chwile dla siebie i swojego dziecka.

Kup generator

Generator pary Tefal pozwala:

 • wyeliminować z tkanin do 99,9% bakterii, a także liczne grzyby i alergeny
 • prać ubrania w niższych temperaturach i krótszych cyklach, gdyż drobnoustroje zostaną wyeliminowane na etapie prasowania
 • prać w delikatniejszych detergentach lub ograniczyć ich ilość, jeśli podrażniają wrażliwą skórę dziecka

Testowane przez Instytut Matki i Dziecka

Generatory pary Tefal to nie tylko szybsze i skuteczniejsze prasowanie. Ich wyjątkowość polega także na tym, że usuwają z tkanin drobnoustroje, które mogą zaszkodzić zdrowiu Twojej rodziny. Ich skuteczność w tym zakresie potwierdza pozytywna opinia wydana przez Instytut Matki i Dziecka.

Sprawdź

Ewa Łukasik

Główny specjalista ds. opiniowania wyrobów użytkowych w Instytucie Matki i Dziecka

W Instytucie Matki i Dziecka wnikliwie badamy sprzęt, który w założeniu ma pomóc w opiece nad niemowlętami i małymi dziećmi. Analiza dokumentacji badań mikrobiologicznych potwierdziła, że kombinacja wysokiej temperatury i silnego wyrzutu gorącej pary stwarza warunki do niszczenia nie tylko bakterii, ale też grzybów, alergenów i innych drobnoustrojów w tkaninach.

Dziękujemy mamom
za dbanie o wszystkie dzieci

Jest nam niezwykle miło, że podzieliłyście się z nami zdjęciami swoich maluszków. Dzięki temu, w ramach akcji „Dbamy o wszystkie dzieci” stworzyliśmy przepiękny patchworkowy kocyk pełen uśmiechów a Klinika Położnictwa i Ginekologii oraz Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka otrzymała od nas aż 13 foteli do kangurowania. Pomogą one najmłodszym pacjentom poczuć bliskość rodzica podczas kontaktu „skóra do skóry”, co uspokaja i wycisza maleństwo. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom akcji, to dzięki Wam wspólnie dbamy o wszystkie dzieci.

Maluszek nie może usnąć?

Większość rodziców zna sposoby z suszarką, odkurzaczem lub okapem kuchennym - ich szum działa na niemowlaki uspokajająco. Teraz do urządzeń, które skutecznie uśpią Twoje maleństwo, dołącza także generator pary Tefal. Emituje on tzw. różowy szum, czyli jednostajny odgłos, przypominający dźwięki, które dziecko słyszy w łonie matki. Dzięki temu, że jest z nimi doskonale oswojone, niemowlę odbiera je jako uspokajające i szybciej zasypia. Co więcej, przy tym szumie jego sen jest głębszy, zdrowszy i bardziej regenerujący.

Posłuchaj
Zatrzymaj
Zrób coś dobrego dla Ziemi. Używaj generatora pary i pierz wykorzystując tryb eko. sprawdź