Produkty zaprojektowane z myślą o trwałości i możliwości naprawy

Produkty trwałe, to te, które zostały zaprojektowane z najwyższą starannością i dbałością o jakość. Dlatego podczas całego procesu projektowania i produkcji testujemy nasze produkty w najtrudniejszych warunkach.

visuel anime

x 55 000*

liczba testów zużycia i trwałości przeprowadzonych w celu zagwarantowania, że szybkowary Cocotte-minute® będą długo działały. Nasze testy produktów zakładają co najmniej 30 lat bezpiecznego użytkowania**.

*w porównaniu do 187 wymaganych przez normę CE.

**Zgodnie z wewnętrzną kwalifikacją Groupe SEB, która obejmuje bardzo wymagające testy trwałości, odpowiadające 30 latom użytkowania, przy 4 użyciach tygodniowo, z zastrzeżeniem przestrzegania warunków użytkowania i konserwacji

Nasze produkty „10 lat naprawialności” są zaprojektowane następująco:

 Łatwy demontaż i ponowny montaż, konstrukcja jest zoptymalizowana tak, aby nie trzeba było wymieniać wszystkiego, gdy wystąpi problem z jedną częścią.

gwarancja uczciwych cen i łatwości dostępu do części zamiennych przez co najmniej 10 lat.

w razie uszkodzenia lub awarii można łatwo naprawić produkt w naszej sieci 6 200 autoryzowanych punktów naprawczych na całym świecie

10 years
Visuel

Jak naprawić produkty?

Nasza praca na nic się nie zda, jeśli przy pierwszych problemach z działaniem, produkt wyląduje z tyłu szafki lub, co gorsza, w koszu.
To zależy od Ciebie! Rozważ naprawę.

Polityka naprawialności

Eco-Kryteria

Na podstawie analizy cyklu życia naszych produktów, wyznaczyliśmy 5 Eko-Kryteriów, które pozwalają nam zmniejszyć oddziaływanie na środowisko:

Picto

Eco-Design w Tefal

Picto

Lepsza efektywność energetyczna

Picto

Produkty zaprojektowane z myślą o trwałości i możliwości naprawy

Picto

Produkty w coraz większym stopniu nadające się do recyklingu

Picto

Opakowania o mniejszym wpływie na środowisko