Instrukcje obsługi i najczęściej zadawane pytania PAIN DORE 1 KG

Prosty chleb

Pain Doré: łatwy sposób na pyszny i świeży domowy chleb!

Pain Doré: łatwy sposób na pyszny i świeży domowy chleb!

Ciesz się smakowitym domowym chlebem każdego poranka! Łatwy w użyciu: po prostu dodaj składniki według instrukcji i włącz urządzenie. Pain Doré zrobi wszystko za Ciebie. Masz do dyspozycji 12 w pełni automatycznych programów do przygotowania domowych wypieków: zwykłego chleba, chleba francuskiego, chałki, chleba żytniego, chleba razowego, chleba bezglutenowego i szybkiego chleba, przygotowywania ciasta, a także dżemu, owsianki i ciasta na zakwasie, a oprócz tego dostępny jest program tylko do gotowania.

Numer referencyjny produktu : PF210138

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Akcesoria