Opinie na Tefal.pl

Large-ADOBE-KRUPS-Social-Media-Lifestyle.jpg

Jak dodać opinię na Tefal.pl?

To dziecinnie proste!

Po zakupie produktu otrzymasz od nas wiadomość e-mail z prośbą o wystawienie opinii. Kliknij w link, który się tam znajduje. Następnie oceń produkt i napisz swoje zdanie na jego temat. Możesz posłużyć się skalą (do pięciu gwiazdek). Twoja opinia pozwala innym Klientom na lepsze określenie potrzeb zakupowych. Można również ocenić konkretne komentarze na podstawie ich przydatności. Opinie na temat produktów znajdują się na dole kart.

Large-ADOBE-KRUPS-Social-Media-Lifestyle (1).jpg

Dlaczego opinie są takie ważne?

Pomagają nam się rozwijać

Słuchamy Twojego głosu

Możesz być pewny, że wystawiając opinię o produkcie lub zakupach w naszym Sklepie nie zostanie ona niezauważona. Poważnie traktujemy zarówno pochwały, jak i zgłaszane przez Klientów niedociągnięcia. Dzięki Waszym opiniom jesteśmy w stanie nieustannie rozwijać nasze produkty oraz Sklep Tefal.pl.

undefined

Pomagają innym

Pomóż innym podjąć świadomą decyzję

Dzięki Twoim opiniom inni Klienci mogą podjąć świadomą decyzję zakupową. Przed zdecydowaniem się na zamówienie produktu wielu sprawdza recenzje ludzi, którzy już z niego korzystają. Dlatego też nie krępuj się i napisz czy urządzenie sprawdza się w Twoim życiu oraz komu może się przydać.

undefined

Możesz brać udział w promocjach

Produkty za opinie

Na Tefal.pl organizowane są czasowo specjalne promocje, w ramach których można odebrać prezent do wybranych produktów po wystawieniu opinii pozakupowej. Dzięki recenzjom na temat swoich zakupów możesz więc pomóc innym i samemu skorzystać.

undefined