KRUPS INTUITION EXPERIENCE +

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI CODZIENNEJ KAWY

Ekspresy do kawy KRUPS INTUITION wkraczają na drogę kawowej rewolucji. Najnowszy model KRUPS INTUITION EXPERIENCE + zapewnie doświadczenia smakowe, o jakich jeszcze niedawno można było tylko pomarzyć. KRUPS INTUITION EXPERIENCE + to gwarancja doskonałej kawy zawsze i wszędzie. Intuicyjna obsługa sprawia, że przygotowywanie ulubionego napoju jest czystą przyjemnością. Ekspresy automatyczne KRUPS INTUITION EXPERIENCE + to uosobienie dopracowania w każdym detalu. Intuicyjny, dotykowy wyświetlacz SMART SCREEN zapewnia prosty wybór ulubionej kawy, jej mocy i wielkości. Cechą charakterystyczną jest wykorzystanie technologii Quattro Force, która gwarantuje idealny smak filiżanka po filiżance. KRUPS INTUITION EXPERIENCE + to nieskończone możliwości kawowych inspiracji. Model EXPERIENCE + pozwala na wybranie jednego z aż dwudziestu jeden przepisów. W tym trzech na kawy mrożone.

JAKIE KAWY PRZYGOTUJESZ Z EKSPRESEM KRUPS INTUITION EXPERIENCE +?

Espresso

espresso.png

Ristretto

ristretto.png

Lungo

lungo.png

Doppio

Doppio.png

Long coffee

long coffee.png

Americano

americano.png

Przelewowa

coffee-machine.png

Cappuccino

cappuccino.png

Cafe latte

latte.png

Latte macchiato

latte-macchiato.png

Italian cappuccino

italian capucino.png

Flat white

flat white.png

Espresso macchiato

espresso machiato.png

Gorące mleko

gorące mleko.png

Kawa mrożona

kawa mrożona.png

Frappe

frappe.png

Nitro coffee

nitro coffee.png

Herbata czarna

herbata czarna.png

Herbata ziołowa

herbata ziołowa.png

Herbata zielona

herbata zielona.png

Funkcja dzbanka

funkcja dzbanka.png
webimage-BC5332BC-78E3-46FF-BD4D7DE838E4EBEE.png

Dlaczego wybrać ekspres KRUPS INTUITION EXPERIENCE +?

Intuicyjny wyświetlacz SMART SCREEN

Posługuj się intuicją

Ekspresy KRUPS INTUITION EXPERIENCE + wyposażono w sporych rozmiarów dotykowy wyświetlacz SMART SCREEN. Dzięki niemu obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Przygotowywanie ulubionej kawy przypomina posługiwanie się smartfonem. Z pomocą wyświetlacza wybierzesz zarówno rodzaj kawy, jak i jej moc oraz wielkość.

webimage-6AE5A42E-60BB-4F30-BC8FC003BCD736DA.png

Nasz najcichszy ekspres

Ciesz się spokojem i ulubioną kawą

Technologia SILENCE TECHNOLOGY wykorzystana w ekspresach KRUPS INTUITION EXPERIENCE + sprawia, że urządzenia działają niemal niesłyszalnie. Praca ekspresów emituje przeciętny poziom dźwięku na poziomie 60dB. To mniej niż nowoczesny odkurzacz i porównywalnie do zwykłej rozmowy. Działanie KRUPS INTUITION EXPERIENCE + nie będzie uciążliwe podczas oglądania ulubionego programu w telewizji lub słuchania interesującego podcastu.

webimage-A27A11B4-5F44-4416-B93B2CB3C365AE61.png

Zaawansowana personalizacja

Twórz profile i zapisuj przepisy na kawę

Ekspresy KRUPS INTUITION EXPERIENCE + to dodatkowe możliwości obsługiwania urządzenia. Dzięki zaawansowanemu sposobowi personalizacji można stworzyć nawet do ośmiu profili. Na każdym z nich istnieje możliwość zapisania ulubionych przepisów na napoje. Dzięki temu przygotowywanie kawy i herbaty jest szybsze i wygodniejsze.

webimage-F0D2EC29-3783-4BEF-909898FA9C6CBE54.png

Kawa zawsze jak u baristy

Cztery kroki do idealnego smaku

Ekspresy KRUPS INTUITION EXPERIENCE + wykorzystują zaawansowaną technologię Quattro Force. Dzięki niej kawa zawsze będzie smakowała jak u profesjonalnego baristy. Szwajcarski młynek ze stalowym stożkiem kawa jest drobno i równo mielona do 20% szybciej - mielenie na poziomie baristy. Unikalny tłok KRUPS ubija kawę płasko z naciskiem 30kg - ubijanie na poziomie baristy. Jednostka zaparzająca KRUPS utrzymuje kawę w idealnej temperaturze - parzenie na poziomie baristy. Łatwe czyszczenie tabletką i automatycznym programom - czyszczenie na poziomie baristy.

webimage-3F1D960C-7001-41F7-9872F72A3795963F.png

Kup swój ekspres KRUPS INTUITION EXPERIENCE +

KRUPS INTUITION EXPERIENCE +

Ekspres KRUPS INTUITION EXPERIENCE + to wynik dążenia renomowanej marki do tworzenia produktów najwyższej jakości o ponadczasowym designie. Skorzystaj z możliwości przygotowania aż 21 napojów kawowych i nie tylko. Bez problemu uraczysz się nawet kawami mrożonymi. Ekspres KRUPS INTUITION EXPERIENCE + dostępny jest już w oficjalnym sklepie Tefal.pl.

webimage-A1C422C7-AC44-4AD2-A68B858889289C6D.png