Roboty sprzątające

Roboty sprzątające od Tefal to automatyczne odkurzacze, które szybko i sprawnie uporają się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami w całym domu. Praca robotów sprzątających z serii Tefal X-Plorer jest w pełni automatyczna i nie wymaga żadnej interwencji. Wystarczy, że użyjesz funkcji planowania i harmonogramu, by odkurzacz automatyczny sam rozpoczynał pracę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i preferencjami. Dzięki temu już zawsze po powrocie pracy będziesz cieszyć się czystymi podłogami. Podwójnie, ponieważ roboty sprzątające Tefal posiadają również funkcję mopowania. Oznacza to, że przy użyciu specjalnej ściereczki mogą jednocześnie pozbywać się zabrudzeń i zmywać twarde powierzchnie.

undefined
 • Robot sprzątający TEFAL X-Plorer S130 AI RG9077

  undefined
  undefined
 • Robot sprzątający TEFAL X-PLORER Serie 75 S+ RG8597

  undefined
  undefined
 • Zestaw

  Zestaw: Robot sprzątający TEFAL X-PLORER Serie 75 S+ RG8597 + worki ZR200540

  Zestaw: Robot sprzątający TEFAL X-PLORER Serie 75 S+ RG8597 + worki ZR200540
 • Robot sprzątający TEFAL X-Plorer Serie 75 S RG8575

  undefined
  undefined

Darmowa dostawa na Tefal.pl

Darmowa dostawa na Tefal.pl do 31.05.2024. Bez minimalnej wartości zamówienia, na wszystkie produkty w Sklepie Tefal.

Promocja nie obejmuje produktów sklepu Tefal Akcesoria
undefined

Kup odkurzacz Tefal X-Force Flex, zostaw opinię i odbierz cashback

W terminie 9.02.2024-31.05.2024 dokonaj zakupu wybranego odkurzacza Tefal X-Force Flex objętego promocją, zostaw opinię, wypełnij formularz i otrzymaj zwrot części zapłaconej kwoty na konto. Modele objęte promocją znajdziesz poniżej. Szczegóły na stronie z formularzem oraz w regulaminie promocji.

undefined

Dlaczego robot sprzątający jest właśnie dla Ciebie

Bezproblemowo

Nie trać wolnego czasu na odkurzanie, mopowanie i wycieranie kurzy. Usiądź, odpręż się i zostaw sprzątanie robotowi sprzątającemu.

undefined

Zdrowy dom, każdego dnia

Usuwaj wszelkie zabrudzenia, takie jak włosy i małe drobinki kurzu, wykorzystując siłę ssania. Inteligentna funkcja planowania umożliwia robienie tego każdego dnia.

undefined

Inteligentne sprzątanie

System nawigacji zapewnia dokładne sprzątanie każdego zakamarka, wokół mebli i we wszystkich trudno dostępnych miejscach.

undefined

Wybierz robota sprzątającego Tefal

2 lata

gwarancji międzynarodowej

15 lat

naprawialności

30 dni

na zwrot

Dostawa

w 2-3 dni

Roboty sprzątające

Automatyczne odkurzacze od Tefal

Roboty sprzątające od lat cieszą się sporym zainteresowaniem wśród osób, które chcą cieszyć się czystymi podłogami, ale jednocześnie nie mają czasu, by codziennie chwytać za odkurzacz czy mopa. Roboty odkurzające od Tefal odpowiadają właśnie na potrzeby takich ludzi. Dzięki specjalnym technologiom sprzątanie odbywa się w pełni automatyczny sposób i bez problemu można zadbać o czystość w domu. Użytkownicy zauważą i docenią również zaawansowany system filtracji. Odkurzacze automatyczne nie tylko zbierają brud, lecz także dbają o jakość powietrza i powierzchni w domach. To sprawia, że roboty sprzątające Tefal to świetny wybór dla alergików czy posiadaczy zwierząt.

undefined

Technologie w robotach sprzątających

Odkurzacze automatyczne ze sztuczną inteligencją

Każdy z modeli robotów sprzątających Tefal X-Plorer odznacza się inną cechą szczególną. Niektórzy mogą wybrać produkt, który posiada ogromną moc ssącą i poradzi sobie z wybitnie ekstremalnymi zadaniami. Inni, szczególnie miłośnicy nowych technologii, z pewnością docenią wykorzystanie AI (sztucznej inteligencji) w odkurzaczach automatycznych Tefal. Niezależnie jaką cechę szczególną docenisz najbardziej, to zawsze i w każdym przypadku możesz cieszyć się bezwysiłkowym i automatycznym sprzątaniem - odkurzaniem i mopowaniem dzięki funkcji 2w1 w robotach odkurzających od Tefal.

undefined