BLENDER RĘCZNY EASYCHEF 3IN1 HB453
BLENDER RĘCZNY EASYCHEF 3IN1 HB453
BLENDER RĘCZNY EASYCHEF 3IN1 HB453
BLENDER RĘCZNY EASYCHEF 3IN1 HB453

BLENDER RĘCZNY EASYCHEF 3IN1 HB453

Nr ref.: HB453138

Codzienne blendowanie na wyciągnięcie ręki!

Z blenderem ręcznym Tefal Easychef osiągniesz perfekcyjne rezultaty podczas przyrządzania rozmaitych dań. Silnik o mocy 450 W zapewnia wyjątkowo wydajną pracę, a ostrza o wysokiej jakości gwarantują zawsze idealnie gładką konsystencję. Zmieniając prędkość blendowania z łatwością dopasujesz tryb pracy urządzenia do swoich aktualnych potrzeb.

Pokaż więcej

Usługi i gwarancje

  • 2-letnia gwarancja w cenie
  • Dedykowana infolinia
  • Produkty naprawialne przez 15 lat

Blender ręczny Easychef: Doskonałe rezultaty bez trudu!

Specjalnie dobrane funkcje blendera Tefal Easychef ułatwiają przygotowanie potraw każdego dnia. Oznacza to niezliczone możliwości kulinarne na wyciągnięcie ręki: od dipów, przez sosy, po desery i wiele więcej. O wysoką wydajność pracy i idealnie gładką konsystencję potraw dbają ultra wytrzymałe ostrza ZELKROM oraz silnik o mocy 450 W. Za pomocą jednego przycisku możesz ustawić dwa tryby prędkości, w tym tryb TURBO do rozdrabniania nawet najtwardszych składników. Urządzenie wyposażono w osłonę zapobiegającą pryskaniu, a jego rozkładana konstrukcja umożliwia wygodne mycie w zmywarce - dzięki czemu możesz nie martwić się o czystość i w pełni oddać się gotowaniu. Ergonomiczny uchwyt zwiększa wygodę korzystania z blendera. Dołączone akcesoria sprawiają, że urządzenie spełnia wiele funkcji, a wytrzymała konstrukcja pozwala cieszyć się doskonałymi efektami pracy przez długie lata.

Parametry (dane techniczne)

Informacje o produkcie

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł na Tefal.pl

Zrób zakupy za min. 99zł w dniach 1.06.2024 - 31.08.2024 i ciesz się darmową dostawą wybranych przez Ciebie produktów. Promocja na dostawę łączy się z innymi i dotyczy produktów sprzedawanych przez Sklep Tefal.

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł nie obejmuje produktów Sklepu Tefal Akcesoria
undefined