Eco Respect BL46E W trosce o planetę
Eco Respect BL46E W trosce o planetę
Eco Respect BL46E W trosce o planetę
Eco Respect BL46E W trosce o planetę

Eco Respect BL46E W trosce o planetę

Nr ref.: BL46EN38

Lepszy dla planety, tak samo dobry w kuchni!

Eco Respect to pierwsza linia produktów do przygotowywania posiłków zaprojektowana z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko naturalne. Blender kielichowy Eco Respect został wykonany, aż w 65% z plastiku pochodzącego z recyklingu (tworzywo sztuczne to 22% całkowitej masy produktu), nie zawiera BPA i jest dostępny w eko-opakowaniu. Produkt powstał we Francji, a jego części zamienne są dostępnę przez 10 lat, aby umożliwić bezproblemową naprawę. Co ważne, po okresie użytkowania aż 50% produktu można poddać recyklingowi, chroniąc planetę przed ekośmieciami. Mocny silnik (800 W) i odporny na temperaturę szklany kielich sprawiają, że z łatwością zblendujesz wszystkie składniki na swoje ulubione dania i napoje!

Pokaż więcej

Usługi i gwarancje

  • 2-letnia gwarancja w cenie
  • Dedykowana infolinia
  • Produkty naprawialne przez 15 lat

Z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko naturalne 

Odkryj super łatwy sposób na przygotowanie idealnego smoothie! Blender Eco Respect zaprojektowano z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko naturalne, ale przede wszystkim z myślą o przygotowaniu różnorodnych dań i napojów na ciepło i na zimno. Mocny silnik o mocy 800 W w połączeniu z 4 ostrzami ze stali nierdzewnej szybko i wydajnie rozdrabnia wszystkie składniki. Proste pokrętło z 2 ustawieniami prędkości oraz funkcja pulsacyjna ułatwiają uzyskanie odpowiedniej konsystencji, a szklany kielich odporny na zmiany temperatury umożliwia płynne przejście od miksowania gorących składników (do 80°C) do kruszenia lodu. System Smart Lock ułatwia zablokowanie kielicha, automatycznie zabezpiecza ostrza przed uruchomieniem oraz umożliwia bezpieczny i łatwy dostęp do ostrzy w celu ich czyszczenia. Dzięki czterem przyssawkom w podstawie blender zachowuje stabilność, bez względu na to, jak twarde składniki właśnie rozdrabniasz.

Parametry (dane techniczne)

Informacje podstawowe

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł na Tefal.pl

Zrób zakupy za min. 99zł w dniach 1.06.2024 - 31.08.2024 i ciesz się darmową dostawą wybranych przez Ciebie produktów. Promocja na dostawę łączy się z innymi i dotyczy produktów sprzedawanych przez Sklep Tefal.

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł nie obejmuje produktów Sklepu Tefal Akcesoria
undefined