Eco Respect BL46E W trosce o planetę

Nr ref.: BL46EN38

Lepszy dla planety, tak samo dobry w kuchni!

Eco Respect to pierwsza linia produktów do przygotowywania posiłków zaprojektowana z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko naturalne. Blender kielichowy Eco Respect został wykonany, aż w 65% z plastiku pochodzącego z recyklingu (tworzywo sztuczne to 22% całkowitej masy produktu), nie zawiera BPA i jest dostępny w eko-opakowaniu. Produkt powstał we Francji, a jego części zamienne są dostępnę przez 10 lat, aby umożliwić bezproblemową naprawę. Co ważne, po okresie użytkowania aż 50% produktu można poddać recyklingowi, chroniąc planetę przed ekośmieciami. Mocny silnik (800 W) i odporny na temperaturę szklany kielich sprawiają, że z łatwością zblendujesz wszystkie składniki na swoje ulubione dania i napoje!

Pokaż więcej

Usługi i gwarancje

  • 2-letnia gwarancja w cenie
  • Dedykowana infolinia
  • Produkty naprawialne przez 15 lat

Z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko naturalne 

Odkryj super łatwy sposób na przygotowanie idealnego smoothie! Blender Eco Respect zaprojektowano z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko naturalne, ale przede wszystkim z myślą o przygotowaniu różnorodnych dań i napojów na ciepło i na zimno. Mocny silnik o mocy 800 W w połączeniu z 4 ostrzami ze stali nierdzewnej szybko i wydajnie rozdrabnia wszystkie składniki. Proste pokrętło z 2 ustawieniami prędkości oraz funkcja pulsacyjna ułatwiają uzyskanie odpowiedniej konsystencji, a szklany kielich odporny na zmiany temperatury umożliwia płynne przejście od miksowania gorących składników (do 80°C) do kruszenia lodu. System Smart Lock ułatwia zablokowanie kielicha, automatycznie zabezpiecza ostrza przed uruchomieniem oraz umożliwia bezpieczny i łatwy dostęp do ostrzy w celu ich czyszczenia. Dzięki czterem przyssawkom w podstawie blender zachowuje stabilność, bez względu na to, jak twarde składniki właśnie rozdrabniasz.

Parametry (dane techniczne)

Informacje podstawowe

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Letnia wyprzedaż Tefal.pl

Tylko do 18.08.2024! Garnki, patelnie, Ingenio, frytkownice, grille, żelazka, generatory pary, ekspresy do kawy, produkty Rowenta i wiele innych w wyjątkowych cenach! Letnia wyprzedaż w oficjalnym sklepie Tefal trwa!

undefined

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł na Tefal.pl

Zrób zakupy za min. 99zł w dniach 1.06.2024 - 31.08.2024 i ciesz się darmową dostawą wybranych przez Ciebie produktów. Promocja na dostawę łączy się z innymi i dotyczy produktów sprzedawanych przez Sklep Tefal.

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł nie obejmuje produktów Sklepu Tefal Akcesoria
undefined

Satysfakcja gwarantowana

Wypróbuj wybrane produkty Tefal, zachowaj lub zwróć. Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy. Sprawdź nasze multicookery, frytkownica beztłuszczowe, blendery, generatory pary, odkurzacze bezprzewodowe, roboty sprzątające i wiele więcej. Akcja trwa do 31.12.2024.

W programie biorą udział wybrane produkty
undefined