Effectis Anti-Calc GV6840 Oszczędność czasu
Effectis Anti-Calc GV6840 Oszczędność czasu
Effectis Anti-Calc GV6840 Oszczędność czasu

Effectis Anti-Calc GV6840 Oszczędność czasu

Nr ref.: GV6840E0

Wszystko, czego potrzebujesz do szybkiego prasowania!

Generator pary pod wysokim ciśnieniem Effectis Anti-Calc zapewnia doskonałe rezultaty prasowania przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów. Mocny wyrzut pary w połączeniu ze stopą ułatwiającą ślizg po tkaninie gwarantują uzyskanie perfekcyjnie gładkich ubrań w krótkim czasie. Unikalna szufladka antywapienna Calc Collector zapewnia dłuższą żywotność generatora. Dzięki systemowi No Setting z jednym optymalnym ustawieniem temperatury i pary możesz bezpiecznie prasować wszystkie tkaniny, od delikatnych do najgrubszych. 

Pokaż więcej

Usługi i gwarancje

  • 2-letnia gwarancja w cenie
  • Dedykowana infolinia
  • Produkty naprawialne przez 10 lat

Doskonałe rezultaty prasowania przy super prostym ustawieniu

Generator pary pod wysokim ciśnieniem Effectis Anti-Calc łączy moc pary z łatwą obsługą i kompaktowymi wymiarami. Dzięki parze pod wysokim ciśnieniem, z funkcją dodatkowego uderzenia o mocy 300 g/min, możesz oszczędzić nawet 50% czasu. Para wnika w głąb tkaniny i z łatwością rozprasowuje wszelkie zagniecenia, podczas gdy system No Seting zapewnia optymalną kombinację temperatury i pary bezpieczną dla każdego typu tkaniny. Unikalna szufladka antywapienna Calc Collector ułatwia usuwanie kamienia i gwarantuje dłuższą żywotność generatora. Urządzenie wyposażono w rozwiązania zwiększające wygodę prasowania, m.in.stopę Durilium AirGlide Autoclean, którą z łatwością prowadzi się po tkaninie oraz blokadę pozwalajacą wygodnie przenosić generator. Effectis Anti-Calc to doskonałe rezultaty prasowania każdego dnia!

Parametry (dane techniczne)

Wydajność

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł na Tefal.pl

Zrób zakupy za min. 99zł w dniach 1.06.2024 - 31.08.2024 i ciesz się darmową dostawą wybranych przez Ciebie produktów. Promocja na dostawę łączy się z innymi i dotyczy produktów sprzedawanych przez Sklep Tefal.

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł nie obejmuje produktów Sklepu Tefal Akcesoria
undefined