Fasteo SV6040 Szybkie i wygodne prasowanie
Fasteo SV6040 Szybkie i wygodne prasowanie
Fasteo SV6040 Szybkie i wygodne prasowanie
Fasteo SV6040 Szybkie i wygodne prasowanie
Fasteo SV6040 Szybkie i wygodne prasowanie

Fasteo SV6040 Szybkie i wygodne prasowanie

Nr ref.: SV6040E0

Szybkie efekty prasowania

Generator pary Fasteo gwarantuje najlepsze rezultaty prasowania w krótkim czasie. Wszystko dzięki silnemu wyrzutowi pary oraz dużemu zbiornikowi na wodę, który nie wymaga ciągłego uzupełniania. Technologia wysokiego ciśnienia (5,2 bara) błyskawicznie rozprostowuje wszelkie zagniecenia, a samo urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie 2 minuty. Wszystko to sprawia, że Fasteo jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących praktyczne rozwiązania. 

Pokaż więcej

Usługi i gwarancje

  • 2-letnia gwarancja w cenie
  • Dedykowana infolinia
  • Produkty naprawialne przez 15 lat

Doskonałe rezultaty w krótkim czasie

Generator pary Fasteo to idealne połączenie szybkich efektów i niezrównanej wygody prasowania. Urządzenie prasuje szybciej niż tradycyjne żelazka dzięki silnemu wyrzutowi pary oraz dużemu zbiornikowi na wodę, który nie wymaga ciągłego uzupełniania. Wkład antywapienny przedłuża żywotność generatora, jednocześnie gwarantując bezproblemową pracę, a  krótki czas nagrzewania zapewnia natychmiastową gotowość do pracy. Dzięki ceramicznej stopie żelazko lekko prowadzi się po tkaninie, co w połączeniu z wysoką wydajnością generowania pary daje doskonały efekty prasowania wszystkich ubrań. Funkcja prasowania w pionie świetnie sprawdza się podczas usuwania zagnieceń z garniturów, delikatnych tkanin, a nawet zasłon. Wygodę korzystania z Fasteo zwiększają: blokada ułatwiająca transport i przechowywanie przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, kompaktowe wymiary i możliwości zwinięcia przewodu parowego wokół podstawy generatora.

Parametry (dane techniczne)

Wydajność i moc

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł na Tefal.pl

Zrób zakupy za min. 99zł w dniach 1.06.2024 - 31.08.2024 i ciesz się darmową dostawą wybranych przez Ciebie produktów. Promocja na dostawę łączy się z innymi i dotyczy produktów sprzedawanych przez Sklep Tefal.

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł nie obejmuje produktów Sklepu Tefal Akcesoria
undefined