OCZYSZCZACZ POWIETRZA PU6086
OCZYSZCZACZ POWIETRZA PU6086
OCZYSZCZACZ POWIETRZA PU6086
OCZYSZCZACZ POWIETRZA PU6086
OCZYSZCZACZ POWIETRZA PU6086
OCZYSZCZACZ POWIETRZA PU6086

OCZYSZCZACZ POWIETRZA PU6086

Nr ref.: PU6086F0

Oddychaj powietrzem wolnym od alergenów*. Filtracja do 100% najmniejszych cząsteczek i alergenów**.

Oczyszczacz Intense Pure Air Connect skutecznie usuwa alergeny, co zostało udowodnione na reprezentatywnej grupie w testach klinicznych. Dzięki 4 poziomom filtracji oczyszczacz zatrzymuje do 100% alergenów i drobnych cząsteczek** oraz trwale usuwa formaldehyd*** - najbardziej szkodliwą substancję w Twoim domu. Ten cichy, lecz wydajny oczyszczacz wyposażono w inteligentny czujnik mierzący poziom zanieczyszczeń i  dostosowujący prędkość filtrowania do aktualnej jakości powietrza. Całość uzupełnia dedykowana aplikacja, za pomocą której można zdalnie zarządzać pracą urządzenia. 

Pokaż więcej

Usługi i gwarancje

  • 2-letnia gwarancja w cenie
  • Dedykowana infolinia
  • Produkty naprawialne przez 15 lat

Dzięki filtracji alergenów Tefal Intense Pure Air Connect pomaga zmniejszyć ryzyko reakcji alergicznych.

Oddychaj powietrzem wolnym od alergenów*. Filtracja do 100% najmniejszych cząsteczek i alergenów**. Badania kliczniczne przeprowadzone przez Centrum Badawcze Alyatec w Strasburgu potwierdziły skuteczność oczyszczacza Tefal.. 4-poziomowa filtracja, z opatentowanym filtrem NanoCaptur™, skutecznie eliminuje nawet drobne cząsteczki i trwale usuwa formaldehyd, najbardziej szkodliwe zanieczyszczenie we wnętrzach**.  Komfort użytkowania oczyszczacza zwiększa aplikacja mobilna monitorująca i informująca na bieżąco o jakości powietrza wewnątrz i na zewnątrz. Aplikacja pozwala także zdalnie zarządzać pracą urządzenia np. włączyć je przed powrotem do domu. *Badanie kliniczne 24 pacjentów wrażliwych na sierść kotów przeprowadzone w marcu 2018. Intense Pure Air Connect usuwa najmniejsze cząsteczki, wraz z alergenami. **Test zewnętrzny filtra Allergy+ przeprowadzony w listopadzie2017   *** Test zewnętrzny przeprowadzony we wrześniu 2018 

undefined

Parametry (dane techniczne)

Technologia

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Darmowa dostawa na Tefal.pl

Darmowa dostawa na Tefal.pl do 31.05.2024. Bez minimalnej wartości zamówienia na wszystkie produkty w Sklepie Tefal.

Promocja nie dotyczy produktów sklepu Tefal Akcesoria
undefined

*Badanie kliniczne 24 pacjentów wrażliwych na sierść kotów, przeprowadzone w marcu 2018. Intense Pure Air Connect usuwa najmniejsze cząsteczki, wraz z alergenami.

**Test zewnętrzny filtra Allergy+ przeprowadzony w listopadzie 2017