Odkurzacz bezworkowy TEFAL SWIFT POWER CYCLONIC TW2947
Odkurzacz bezworkowy TEFAL SWIFT POWER CYCLONIC TW2947
Odkurzacz bezworkowy TEFAL SWIFT POWER CYCLONIC TW2947

Odkurzacz bezworkowy TEFAL SWIFT POWER CYCLONIC TW2947

Nr ref.: TW2947EA

Skuteczne odkurzanie w kompaktowym rozmiarze!

  • Kompaktowa forma dla wygodnego odkurzania
  • Najlepsze efekty gwarantowane dzięki technologii cyklonowej
  • Łatwe przechowywanie
  • Pojemny zbiornik na kurz
Poznaj wszystkie funkcje
PF_PL.png

2 lata

gwarancji międzynarodowej

15 lat

naprawialności

30 dni

na zwrot

Dostawa

w 2-3 dni

Odkurzacz SWIFT POWER CYCLONIC
 

Świetna skuteczność w walce z kurzem, pojemny zbiornik i kompaktowa forma czynią bezworkowy odkurzacz Swift Power Cyclonic idealnym rozwiązaniem do codziennych porządków. Zastosowana technologia cyklonowa odpowiada za wysoki poziom separacji kurzu od powietrza, co przekłada się na długotrwały efekt w postaci czystej podłogi. Wysokowydajna ssawka to prawdziwy pogromca kurzu, a dzięki zastosowaniu silnika EffiTech nowej generacji, każda twarda podłoga będzie lśnić czystością w krókim czasie. Promień zasięgu odkurzania to aż 7,6 m, natomiast kompaktowa obudowa ułatwia przechowywanie i korzystanie z urządzenia. Co więcej, odkurzacz jest urządzeniem bezworkowym - pojemny zbiornik na kurz gwarantuje wygodę użytkowania.

undefined

Funkcje

Wydajność

Ekstremalnie skuteczne odkurzanie i prosta obsługa

Doskonałe rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która zapewnia skuteczną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować skutecznie przez długi czas.

Najlepsza filtracja kurzu dzięki wysokowydajnym filtrom Swift Power Cyclonic zapewnia najwyższy poziom separacji kurzu od powietrza. W efekcie ponad 99,98% pochłanianego kurzu zostaje odfiltrowane.

Ciesz się większą wygodą dzięki łatwemu do czyszczenia pojemnikowi na kurz, który sprawia, że odkurzanie przebiega sprawniej.

undefined

Akcesoria

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA