Patelnia TEFAL XL INTENSE 20cm
Patelnia TEFAL XL INTENSE 20cm
Patelnia TEFAL XL INTENSE 20cm
Patelnia TEFAL XL INTENSE 20cm
Patelnia TEFAL XL INTENSE 20cm

Patelnia TEFAL XL INTENSE 20cm

Nr ref.: C3840253

Ekstra wytrzymałość, ekstra rozmiar!

  • Dwukrotnie większa trwałość - powłoka Titanium 2x.
  • Zdrowe i bezpieczne gotowanie - powłoka bezpieczna w 100%.
  • Zawsze perfekcyjne rezultaty - wskaźnik Thermo-Signal.
  • Gotowanie bez ograniczeń - dzięki dużej powierzchni i głębokości patelni możesz przygotowywać posiłki dla całej rodziny.
Poznaj wszystkie funkcje

Wysyłka przez Sklep Tefal.
Dostawa w ciągu 2-3 dni (bezpłatna dostawa dla zamówień powyżej 300 zł).
Darmowy zwrot w ciągu 30 dni. -

PF_PL.png

2 lata

gwarancji międzynarodowej

15 lat

naprawialności

30 dni

na zwrot

Dostawa

w 2-3 dni

Patelnia Tefal XL Intense: pyszne i zdrowe gotowanie.

Odkryj patelnię idealną – Tefal XL Intense powstała, by odpowiedzieć na wszystkie kulinarne potrzeby każdego dnia, bez względu na to, czy pracujesz, czy spędzasz weekend z rodziną. Ultramocna i przyjazna dla środowiska powłoka nieprzywierająca zapewnia wytrzymałość na lata i łatwość czyszczenia, a wskaźnik Thermo-Signal™ to Twoja gwarancja perfekcyjnych rezultatów za każdym razem.  

undefined

Patelnia TEFAL XL INTENSE 20cm

W pudełku znajdziesz:

  • Patelnia TEFAL XL INTENSE 20cm
undefined

Funkcje

Doskonałe rezultaty.

Dodatkowo dzięki specjalnemu dnu Diffusion+ żaden składnik nie pozostanie niedosmażony. A co najważniejsze, dzięki dużemu rozmiarowi XL Intense pozwoli Ci spełnić kulinarne marzenia całej, nawet dużej rodziny. Patelnie tej linii to sprytny sposób na maksymalnie pyszne i zdrowe przyrządzenie nawet takich potraw jak sałatka Cezar z chrupiącym kurczakiem, quessadilla czy szaszłyki. W Tefal produkujemy naczynia kuchenne od ponad 60 lat, wkładając w nie serce i troskę o środowisko naturalne.  Dzięki temu masz gwarancję, że zakupiona przez Ciebie patelnia powstała bez wykorzystania PFOA, ołowiu i kadmu. Wyprodukowano we Francji.

undefined

Linia garnków Tefal XL Intense to najlepszy wybór, jeśli cenisz sobie w kuchni proste i niezawodne rozwiązania.

Poniższe materiały pozwolą Ci lepiej poznać serię Tefal XL Intense.

Wyjątkowa trwałość.

Gotuj dzień po dniu dzięki ultramocnym warstwom powłoki Titanium 2X, która jest nawet do 2 razy bardziej wytrzymała w porównaniu ze standardowymi powłokami Tefal.

undefined

Zdrowe i bezpieczne gotowanie.

Bez PFOA, ołowiu i kadmu! Naczynia poddawane bardziej rygorystycznej kontroli niż wymagana przez przepisy w zakresie dopuszczalności do kontaktu z żywnością. Zero ołowiu i kadmu w powłoce oznacza brak celowego dodawania Pb i Cd do powłok. Brak migracji na poziomie wykrywalności.

undefined

Zawsze perfekcyjne rezultaty.

Wskaźnik zmienia kolor na mocno czerwony, gdy patelnia rozgrzeje się do temperatury idealnej do smażenia. Dzięki temu zyskujesz perfekcyjną teksturę, kolor i smak swoich dań przy zachowaniu maksimum wartości odżywczych.

undefined

Efektywne gotowanie.

Zyskaj ekstremalną odporność na odkształcenia i doskonały smak potraw dzięki grubemu dnu dyfuzyjnemu, które równomiernie rozprowadza ciepło wewnątrz naczynia.

undefined

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA