Pro Express GV7830 Oszczędność czasu
Pro Express GV7830 Oszczędność czasu
Pro Express GV7830 Oszczędność czasu
Pro Express GV7830 Oszczędność czasu
Pro Express GV7830 Oszczędność czasu

Pro Express GV7830 Oszczędność czasu

Nr ref.: GV7830E0

Łatwe i bezpieczne prasowanie wszystkich tkanin!

Generator pary pod wysokim ciśnieniem Pro Express gwarantuje perfekcyjne rezultaty prasowania, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo ubrań. Szufladka antywapienna Calc Collector ułatwia usuwanie kamienia by wyeliminować ryzyko zabrudzenia prasowanych tkanin, podczas gdy system No Setting z jedną optymalną kombinacją pary i temperatury sprawia, że możesz bezpiecznie prasować wszystkie tkaniny. Praktyczny wyjmowalny zbiornik na wodę można uzupełniać w dowolnym momencie, co jest szczególnie przydatne podczas długich sesji prasowania.

Pokaż więcej

Usługi i gwarancje

  • 2-letnia gwarancja w cenie
  • Dedykowana infolinia
  • Produkty naprawialne przez 10 lat

Perfekcyjne, łatwe i bezpieczne prasowanie wszystkich tkanin

Generator pary Pro Express zapewnia idealne efekty prasowania za każdym razem. Para pod wysokim ciśnieniem wnika w głąb tkanin i rozprasowuje najtrudniejsze zagniecenia. Dzięki systemowi No Setting z jednym optymalnym ustawieniem temperatury i pary możesz bezpiecznie prasować nawet najdelikatniejsze tkaniny*. Generator posiada funkcje zwiększające wygodę prasowania, m.in. szufladkę na kamień Calc Collector zapewniającą długą żywotność urządzenia oraz blokadę pozwalajacą wygodnie przenosić generator. Stopa Durilium AirGlide Autoclean ułatwia prowadzenie po tkaninie, a funkcja automatycznego wyłączania gwarantuje bezpieczeństwo. *dla wszystkich tkanin nadających się do prasowania  

Parametry (dane techniczne)

Wydajność

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł na Tefal.pl

Zrób zakupy za min. 99zł w dniach 1.06.2024 - 31.08.2024 i ciesz się darmową dostawą wybranych przez Ciebie produktów. Promocja na dostawę łączy się z innymi i dotyczy produktów sprzedawanych przez Sklep Tefal.

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł nie obejmuje produktów Sklepu Tefal Akcesoria
undefined