Pro Express GV7850 Zawsze perfekcyjne rezultaty prasowania

Nr ref.: GV7850E0

Idealne rezultaty prasowania za każdym razem

Generator pary pod wysokim ciśnieniem Pro Express gwarantuje perfekcyjne rezultaty prasowania. Szufladka antywapienna Calc Collector zbiera drobinki kamienia i ułatwia ich usuwanie. Dzięki temu wytwarzana przez generator para zawsze pozostaje super mocna, a rezultaty pracy tak samo idealne. Praktyczny wyjmowalny zbiornik na wodę można uzupełnić w dowolnym momencie, co jest szczególnie przydatne podczas długich sesji prasowania.

Pokaż więcej

Usługi i gwarancje

  • 2-letnia gwarancja w cenie
  • Dedykowana infolinia
  • Produkty naprawialne przez 10 lat

Najwyższa jakość pracy przy super prostym ustawieniu

Generator pary Pro Express zapewnia idealne efekty prasowania za każdym razem. Para pod wysokim ciśnieniem wnika w głąb tkanin i rozprasowuje nawet najtrudniejsze zagniecenia. Dzięki łatwemu w obsłudze i wygodnemu panelowi sterowania możesz bezpiecznie prasować wszystkie tkaniny, od delikatnych do najgrubszych. Generator posiada funkcje zwiększające wygodę prasowania, m.in. szufladkę na kamień Calc Collector zapewniającą długą żywotność urządzenia oraz blokadę pozwalajacą wygodnie przenosić generator. Stopa Durilium AirGlide Autoclean ułatwia prowadzenie po tkaninie, a funkcja automatycznego wyłączania gwarantuje bezpieczeństwo.

Parametry (dane techniczne)

Wydajność

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Letnia wyprzedaż Tefal.pl

Tylko do 18.08.2024! Garnki, patelnie, Ingenio, frytkownice, grille, żelazka, generatory pary, ekspresy do kawy, produkty Rowenta i wiele innych w wyjątkowych cenach! Letnia wyprzedaż w oficjalnym sklepie Tefal trwa!

undefined

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł na Tefal.pl

Zrób zakupy za min. 99zł w dniach 1.06.2024 - 31.08.2024 i ciesz się darmową dostawą wybranych przez Ciebie produktów. Promocja na dostawę łączy się z innymi i dotyczy produktów sprzedawanych przez Sklep Tefal.

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł nie obejmuje produktów Sklepu Tefal Akcesoria
undefined

Satysfakcja gwarantowana

Wypróbuj wybrane produkty Tefal, zachowaj lub zwróć. Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy. Sprawdź nasze multicookery, frytkownica beztłuszczowe, blendery, generatory pary, odkurzacze bezprzewodowe, roboty sprzątające i wiele więcej. Akcja trwa do 31.12.2024.

W programie biorą udział wybrane produkty
undefined