X-pert 6.60 Animal Kit TY6878 Szybko i dokładnie

Nr ref.: TY6878WO

Niezbędna pomoc w codziennych porządkach  

Bezprzewodowy odkurzacz Tefal X-pert 6.60 odmieni całkowicie Twój dotychczasowy sposób odkurzania! Odkryj perfekcyjne rezultaty za każdym razem dzięki elektroszczotce z podświetleniem LED i przełomowej technologii. Wydajna wymienna bateria gwarantująca 45 minut bezprzewodowej pracy wraz z automatycznym trybem Eco i Surface oraz przyciskiem Boost do zadań specjalnych - ułatwiają osiąganie doskonałych rezultatów za każdym razem. 
 

Pokaż więcej

Usługi i gwarancje

  • 2-letnia gwarancja w cenie
  • Dedykowana infolinia
  • Produkty naprawialne przez 15 lat

Bezprzewodowy odkurzacz Tefal X-pert 6.60 
 

Odkurzacz bezprzewodowy Tefal X-pert 6.60 został zaprojektowany tak, by usprawnić codzienne porządki. To zaawansowana technologia zamknięta w wyjątkowo lekkiej formie. Perfekcyjne rezultaty za każdym razem gwarantuje: elektroszczotka z podświetleniem LED, 2 automatyczne prędkości oraz przycisk Boost, a także wymienna bateria litowo-jonowa pozwalająca na 45 minut swobodnego bezprzewodowego odkurzania*. Ten nowoczesny odkurzacz bezprzewodowy został wyposażony w szereg praktycznych rozwiązań, m.in. pojemnik na kurz, który można myć pod bieżącą wodą oraz funkcję Stop & Go umożliwiającą pozostawienie podstawy odkurzacza w pionie bez żadnej podpory.  

undefined

Parametry (dane techniczne)

Informacje podstawowe

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Letnia wyprzedaż Tefal.pl

Tylko do 18.08.2024! Garnki, patelnie, Ingenio, frytkownice, grille, żelazka, generatory pary, ekspresy do kawy, produkty Rowenta i wiele innych w wyjątkowych cenach! Letnia wyprzedaż w oficjalnym sklepie Tefal trwa!

undefined

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł na Tefal.pl

Zrób zakupy za min. 99zł w dniach 1.06.2024 - 31.08.2024 i ciesz się darmową dostawą wybranych przez Ciebie produktów. Promocja na dostawę łączy się z innymi i dotyczy produktów sprzedawanych przez Sklep Tefal.

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł nie obejmuje produktów Sklepu Tefal Akcesoria
undefined

Satysfakcja gwarantowana

Wypróbuj wybrane produkty Tefal, zachowaj lub zwróć. Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy. Sprawdź nasze multicookery, frytkownica beztłuszczowe, blendery, generatory pary, odkurzacze bezprzewodowe, roboty sprzątające i wiele więcej. Akcja trwa do 31.12.2024.

W programie biorą udział wybrane produkty
undefined