ROBOT X-PLORER S60 BIALY RG7447
ROBOT X-PLORER S60 BIALY RG7447
ROBOT X-PLORER S60 BIALY RG7447
ROBOT X-PLORER S60 BIALY RG7447
ROBOT X-PLORER S60 BIALY RG7447
ROBOT X-PLORER S60 BIALY RG7447
ROBOT X-PLORER S60 BIALY RG7447

ROBOT X-PLORER S60 BIALY RG7447

Nr ref.: RG7447WH

Najniższy robot 4w1*

Automatyczny odkurzacz Tefal X-PLORER Serie 60 to czysty dom bez żadnego wysiłku! Tefal X-PLORER Serie 60 to najsmuklejszy odkurzacz automatyczny z funkcją mopa, o wysokości zaledwie 6 cm. Dzięki temu zmieści się wszędzie i z łatwością posprząta pod meblami. Funkcja mopowania Aqua Force umożliwia mycie podłogi w trakcie odkurzania – prawdziwe działanie 2w1 dla perfekcyjnych rezultatów! Wysokowydajny filtr EPA zatrzymuje aż 99,9% zebranego kurzu. Z kolei system nawigacji Smart Exploration 4.0 zapewnia wyjątkowo precyzyjne sprzątanie całego mieszkania. Dodatkowo, urządzenie jest niezwykle intuicyjne i łatwe w użyciu: wystarczy połączyć się z aplikacją, aby sterować urządzeniem z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

Pokaż więcej

Usługi i gwarancje

  • 2-letnia gwarancja w cenie
  • Dedykowana infolinia
  • Produkty naprawialne przez 15 lat

Automatyczny odkurzacz Tefal X-PLORER Serie 60: Kompaktowa pomoc w walce z kurzem i alergenami

Marzysz o czystym domu bez żadnego wysiłku? Nasz najniższy robot mopujący Tefal X-PLORER Serie 60 o wysokości zaledwie 6 cm dokładnie posprząta nawet pod niskimi meblami. System Aqua Force myje podłogę w trakcie odkurzania - dzięki temu rozwiązaniu 2 w 1 z łatwością osiągniesz perfekcyjne rezultaty sprzątania i oszczędzisz czas. Wysokowydajny filtr EPA zatrzymuje 99,9% kurzu i alergenów. Metodyczny system nawigacji Smart Exploration 4.0 z wbudowanym żyroskopem sprawia, że robot porusza się w logiczny i uporządkowany sposób pokrywając całą powierzchnię mieszkania z wyjątkową precyzją. Specjalne boczne czujniki zapewniają perfekcyjne sprzątanie wzdłuż krawędzi pomieszczeń, a funkcja wykrywania dywanów pozwala na automatyczne dostosowanie mocy odkurzania do odkurzanej powierzchni. Dzięki intuicyjnej obsłudze możesz z łatwością zapomnieć o pracy urządzenia. Za pomocą aplikacji ustalisz harmonogram odkurzania i będziesz kontrolować pracę urządzenia z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie. X-PLORER Serie 60 sprawia, że sprzątanie jest prostsze niż kiedykolwiek!

undefined

Parametry (dane techniczne)

Informacje podstawowe

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł na Tefal.pl

Zrób zakupy za min. 99zł w dniach 1.06.2024 - 31.08.2024 i ciesz się darmową dostawą wybranych przez Ciebie produktów. Promocja na dostawę łączy się z innymi i dotyczy produktów sprzedawanych przez Sklep Tefal.

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł nie obejmuje produktów Sklepu Tefal Akcesoria
undefined

*robot posiadający funkcje zamiatania, zbierania zabrudzeń, odkurzania i mopowania - w porównaniu do 15 najlepiej sprzedających się robotów w 14 krajach europejskich oraz w Rosji. Niezależne dane z 2019 r, na podstawie wartość i ilości sprzedaży.