Żelazko TEFAL PUREGLISS FV8065
Żelazko TEFAL PUREGLISS FV8065
Żelazko TEFAL PUREGLISS FV8065
Żelazko TEFAL PUREGLISS FV8065
Żelazko TEFAL PUREGLISS FV8065
Żelazko TEFAL PUREGLISS FV8065
Żelazko TEFAL PUREGLISS FV8065

Żelazko TEFAL PUREGLISS FV8065

Nr ref.: FV8065E0

Sprzedawane przez : Sklep Tefal

Perfekcyjne rezultaty prasowania każdej tkaniny

 • Niezrównane rezultaty: Żelazko parowe o wysokiej mocy 3000 W, gwarantujące nieprzerwany strumień pary na poziomie 50 g/min i uderzenia pary o natężeniu 280 g/min
 • Ochrona tkanin: Opatentowany system antywapienny Micro Calc Collector chroni tkaniny przed poplamieniem
 • Idealny ślizg: Stopa Durilium Airglide AutoClean zapewnia optymalne rozprowadzanie pary i najlepsze prowadzenie po tkaninie
Poznaj wszystkie funkcje
 • undefined

  Bezpieczne płatności

 • undefined

  Bezpłatna dostawa dla wszystkich zamówień

 • undefined

  Bezpłatny zwrot w ciągu 30 dni

Usługi i gwarancje

 • 2-letnia gwarancja w cenie
 • Dedykowana infolinia
 • Produkty naprawialne przez 15 lat

Żelazko Tefal Puregliss FV8065

Zadbaj o swoje ubrania tak, jak na to zasługują z pomocą Puregliss! Żelazko parowe Tefal gwarantuje doskonałe rezultaty prasowania bez względu na rodzaj tkaniny dzięki wyjątkowej mocy pary, która poradzi sobie nawet z najbardziej opornymi zagnieceniami. System Micro Calc Collector oczyszcza parę, chroniąc Twoje ubrania przed zabrudzeniem, jednocześnie zbierając cząsteczki kamienia, co gwarantuje efektywną pracę żelazka przez długi czas. Odkryj żelazko parowe najwyższej jakości – wyprodukowane we Francji, z 15-letnią gwarancją naprawialności.

undefined

Idealne rezultaty na każdej tkaninie

Żelazko parowe Tefal Puregliss gwarantuje doskonałe rezultaty prasowania bez względu na rodzaj tkaniny dzięki wyjątkowej mocy pary, która poradzi sobie nawet z najbardziej opornymi zagnieceniami.

undefined

Bezpieczeństwo użytkowania

 

Automatyczny wyłącznik ochroni Twoje ubrania nawet wtedy, gdy nagle coś Cię zaskoczy i zapomnisz o urządzeniu. Prasuj skutecznie i bezpiecznie.

undefined

Żelazko Tefal Puregliss

Idealne rezultaty na każdej tkaninie

Niespotykane efekty

Moc 3000W, strumień pary 50 g/min, dodatkowy wyrzut pary 280 g/min - to wszystko sprawia, że żelazko radzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami.

undefined

Higiena na lata

System Micro Calc Collector zbiera kamień. Dzięki temu żelazko służy przez lata, a prasowanie jest w pełni bezpieczne i higieniczne.

undefined

Idealny ślizg

Zadbaj o komfort prasowania ze stopą Durilium AirGlide AutoClean, która sprawia, że żelazko sunie po prasowanej tkaninie.

undefined

Pełne bezpieczeństwo

Dzięki funkcji automatycznego wyłączania, żelazko ochroni to, co dla Ciebie najcenniejsze.

undefined

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Darmowa dostawa na Tefal.pl

Darmowa dostawa na Tefal.pl do 31.05.2024. Bez minimalnej wartości zamówienia na wszystkie produkty w Sklepie Tefal.

Promocja nie dotyczy produktów sklepu Tefal Akcesoria
undefined

Żelazko parowe Tefal Puregliss, łącząc silny strumień pary z szeregiem ulepszonych funkcji, pomoże Ci zadbać o ubrania jak nigdy dotąd. Osiągnij perfekcyjne rezultaty prasowania w mgnieniu oka dzięki mocy aż 3000 W gwarantującej szybkie nagrzewanie stopy żelazka oraz nieprzerwanemu strumieniowi pary na poziomie 50 g/min i uderzeniom pary o natężeniu 280 g/min, dzięki którym usuniesz nawet najtrudniejsze zagniecenia. Opatentowany system odkamieniania Micro Calc Collector pozwoli Ci uniknąć poplamienia ubrań i tkanin, zaś szereg inteligentnych funkcji sprawi, że codzienne prasowanie będzie wyjątkowo proste.