Roboty gotujące Tefal i-Companion

Inteligentne i bezwysiłkowe gotowanie

W świecie i-Gotowania wszystko staje się prostsze. W wygodny i intuicyjny sposób spraw, by przepyszne i zróżnicowane posiłki stały się Twoją codziennością. Robotów gotujących i-Companion nie musisz nadzorować. Ta nieoceniona pomoc w kuchennych obowiązkach sama zajmie się przygotowywaniem składników i przyrządzaniem nawet najbardziej wymyślnych potraw. Tobie pozostanie tylko cieszyć się wyjątkowym smakiem ulubionych dań. I tak już zawsze.

W świecie i-Gotowania wszystko staje się prostsze. W wygodny i intuicyjny sposób spraw, by przepyszne i zróżnicowane posiłki stały się Twoją codziennością. Robotów gotujących i-Companion nie musisz nadzorować. Ta nieoceniona pomoc w kuchennych obowiązkach sama zajmie się przygotowywaniem składników i przyrządzaniem nawet najbardziej wymyślnych potraw. Tobie pozostanie tylko cieszyć się wyjątkowym smakiem ulubionych dań. I tak już zawsze.

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_visuels-recettes.jpg

TEFAL I-COMPANION TOUCH

Robot gotujący Tefal i-Companion Touch XL to urządzenie, które imponuje ogromną liczbą funkcji. Sprawdź, co potrafi, odkrywając poniższe obrazki:

INTUICYJNE GOTOWANIE

Przyjazny w użytkowaniu ekran dotykowy umożliwia intuicyjną nawigację poprzez cały proces przygotowania posiłku dla perfekcyjnych rezultatów bez żadnego wysiłku.

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_visuels-1.jpg

DBAJ O KULINARNĄ PASJĘ

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_05_pict_left.jpg
DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_05_pict_right.jpg

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_06_pict_left.jpg
DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_06_pict_right.jpg

 

14 automatycznych programów to możliwość łatwego gotowania, gotowania na parze, duszenia, przyrumieniania, mieszania, zagniatania i ubijania za pomocą jednego dotknięcia ekranu.

Dzięki trybowi manualnemu mużesz dostosować czas, temperaturę i szybkość pracy robota.

Sprawdź więcej szczegółów o robocie gotującym Tefal i-Companion Touch XL i kup swojego kuchennego pomocnika już dziś!

TEFAL I-COMPANIONTefal Companion XL to coś więcej niż robot kuchenny z funkcją gotowania, to magiczne rozwiązanie skupiające wszystkie funkcjonalności w jednym urządzeniu. Z pięcioma przystawkami oraz 4 automatycznymi trybami gotowania zastępuje 12 urządzeń kuchennych.

POMYSŁ NA KAŻDE DANIE

Robot z 4 automatycznymi programami do przyrządzania domowych aromatycznych sosów, zup, potraw duszonych, dań gotowanych na parze, wypieków oraz deserów.

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_10.jpg

POMYSŁ NA KAŻDE DANIE

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_10_pict_left.jpg
DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_10_pict_right.jpg

Więcej szczegółów o robocie gotującym Tefal i-Companion XL znajdziesz po kliknięciu poniże

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_11.jpg

TEFAL COMPANION XL

Rób w kuchni tylko to, co kochasz! Twój Kompan zrobi resztę. Nowy Companion XL zapewnia wszystko, co niezbędne, bez względu na wyzwanie, które podejmujesz oraz ilość, którą musisz przygotować.

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_12.jpg

POJEMNA MISA

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_13_pict_left.jpg
DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_13_pict_rightt.jpg

 

Duża misa o pojemności 4.5 L, to aż 3 L pojemności użytkowej. Gotowanie, gotowanie na wolnym ogniu, gotowanie na parze lub smażenie. Robot pozwoli Ci dobrać odpowiednią temperaturę z zakresu 30°C - 130°C (regulacja co 5°C).

AUTOMATYCZNE GOTOWANIE

Wybierz jeden z 12 automatycznych programów lub tryb manualny, jeśli lubisz eksperymentować w kuchni. Za każdym razem otrzymasz perfekcyjne rezultaty.

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_14.jpg

Kliknij i kup swojego wymarzonego robota gotującego Tefal Companion XL

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_15.jpg

DODATKOWE AKCESORIA DO ROBOTÓW TEFAL COMPANIONDodatkowe akcesoria do robotów gotujących Tefal Companion pozwalają na jeszcze więcej kulinarnych inspiracji, eksperymentów i doświadczeń. W ofercie znajdują się m.in.: parowar, misa, szatkownica czy zestaw cukierniczy. W wygodny sposób można połączyć je z każdym robotem gotującym Tefal Companion i i-Companion.

ZESTAW CUKIERNICZY DO ROBOTA GOTUJĄCEGO TEFAL

Dzięki zestawowi cukierniczemu, idealnie dopasowanemu do Twojego robota Tefal Companion stworzysz niesamowite wypieki: od tych codziennych, po najbardziej wyszukane, na wyjątkowe okazje. W skład zestawu wchodzą między innymi: trzepaczka, forma do pieczenia, profesjonalny rękaw dekoracyjny, czy forma do muffinek. Z nimi, z pewnością Ci się upiecze!

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_17.jpg

MISA DO ROBOTA GOTUJĄCEGO TEFAL

Wygodna mini misa do Companion umożliwia łatwe siekanie składników w małych ilościach i przygotowywanie pysznych posiłków dostosowanych do potrzeb małego dziecka.

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_18.jpg

PAROWAR DO ROBOTA GOTUJĄCEGO TEFAL

Gotowanie na parze to jeden z najzdrowszych sposobów przygotowywania jedzenia, który umożliwia zachowanie kształtu, kolorów i smaku składników. Parowar jest więc idealnym akcesorium uzupełniającym urządzenie Cuisine Companion. Przyrządzanie zdrowych i pysznych posiłków dla całej rodziny stało się teraz proste!

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_19.jpg

PAROWAR DO ROBOTA GOTUJĄCEGO TEFALGotowanie na parze to jeden z najzdrowszych sposobów przygotowywania jedzenia, który umożliwia zachowanie kształtu, kolorów i smaku składników. Parowar jest więc idealnym akcesorium uzupełniającym urządzenie Cuisine Companion. Przyrządzanie zdrowych i pysznych posiłków dla całej rodziny stało się teraz proste!

DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_21_pict_left.jpg
DigitalProd_NGT_20-roboty-gotujace-tefal-companion_LAME_21_pict_right.jpg

Kliknij poniżej i sprawdź wszystkie produkty