Roboty sprzątające Tefal

Roboty sprzątające Tefal to zaawansowane urządzenia, które pozwalają w prosty sposób utrzymać czystość w domu. Zapomnij o żmudnym, długim i nudnym odkurzaniu! Wejdź do nowego świata domowych porządków. Roboty Tefal gwarantują doskonałe i szybkie efekty dzięki niespotykanej mocy urządzeń. Roboty od Tefal zastępują nie tylko tradycyjne odkurzacze. Dzięki rozwiązaniu pozwalającemu na jednoczesne odkurzanie i mopowanie pozostawiają podłogi nieskazitelnie czyste i błyszczące.

Poznaj bliżej roboty Tefal

01_mopowanie_ban.png
02_nawi_ban.png
03_moc_ban.png

Tefal X-plorer S120 AI

Sztuczna inteligencja do Twoich usług!

Robot sprzątający Tefal X-plorer S120 AI wyposażony został w zaawansowany system nawigacji Smart Exploration AI. Opiera się on na sztucznej inteligencji. Urządzenie na bieżąco analizuje statystyki pracy i przygotowuje indywidualnie dopasowane wskazówki związane z optymalnymi schematami sprzątania. Dowiedz się więcej o robocie Tefal X-plorer S120 AI TUTAJ.

04_Large-TF_RG7865WH_S120AI_R.jpeg

Tefal X-plorer S95

Moc nie z tej Ziemi!

Dziesięć razy większa moc ssąca dla jeszcze lepszych efektów sprzątania. Robot Tefal X-plorer dysponuje mocą ssącą rzędu 12 000 PA, co czyni go urządzeniem do najtrudniejszych zadań specjalnych. Moc odkurzania można regulować w 4-stopniowej skali, a tryb Auto Boost automatycznie zwiększy moc, gdy robot znajdzie się na dywanie. Dowiedz się więcej o robocie Tefal X-plorer S95 TUTAJ.

05_Large-TF_RG7987WH_S95_BENEFICE_3.jpeg

Tefal X-plorer S75+

Moc technologii - moc wygody

Pierwszy robot sprzątający Tefal wyposażony w stację opróżniającą. Zapomnij o każdorazowym opróżnianiu pojemnika na kurz. Po powrocie do bazy ładującej robot Tefal X-plorer S75+ sam pozbędzie się zanieczyszczeń. Urządzenie gwarantuje aż 60 dni higienicznego odkurzania ze stacją opróżniającą. Dowiedz się więcej o robocie Tefal X-plorer S75+ TUTAJ.

06_Large-TFL_RG8595WH_2211401093_XPLORERS75_B1.jpeg

Tefal X-plorer S60

Wszędzie będzie

Najniższy robot z funkcją odkurzania i mopowania. Dzięki zaledwie 6 centymetrom wysokości gwarantuje perfekcyjne rezultaty sprzątania każdego miejsca w domu. Nawet niskie meble nie są problemem w drodze robota Tefal X-plorer S60 do dostarczenia idealnego efektu specjalnie dla Ciebie. Dowiedz się więcej o robocie Tefal X-plorer S60 TUTAJ.

07_Medium-TEFAL_RG7447WH_2211400705_PWC1_PL.jpeg