Program obowiązuje od dnia 1 lipca 2022 r. do dnia 31 grudnia 2022 r. oraz od dnia 2 stycznia 2023 r. do 30 czerwca 2023 r. i dotyczy wybranych modeli.

Kup

wybrany model odkurzacza

Wypróbuj

przez 30 dni jego
możliwości

Zachowaj lub zwróć

Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań wypełnij formularz zwrotu

Kurier odbierze produkt na nasz koszt!

Wybierz jeden z naszych topowych produktów

Wypełnij formularz zwrotu

Proszę czekać, trwa przesyłanie danych...

Podaj przyczynę zwrotu produktu *

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Groupe SEB Polska sp. z o.o. (ul. Inflancka 4C, 00-189 Warszawa, e-mail: rodo@groupeseb.com – „Groupe SEB”/„my”). Twoje dane będziemy przetwarzać w celu umożliwienia Ci udziału w Promocji i realizacji Promocji (w tym wykonania naszych obowiązków wynikających z Promocji, przyznania nagrody/korzyści oraz rozpatrzenia ewentualnej reklamacji). . Dane możemy również przetwarzać w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z udziałem w Promocji (np. w związku z reklamacją) oraz w celu spełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych (np. podatkowych). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w Promocji.

Zgoda dotycząca otrzymywania newslettera i innych treści marketingowych Groupe SEB oraz związanego z tym przetwarzania danych osobowych jest dobrowolna i nie jest warunkiem udziału w Promocji. Dzięki tej zgodzie dołączysz do społeczności naszego Klubu – pozwoli Ci to otrzymywać promocje i oferty specjalne, przeznaczone tylko dla Klubowiczów, a także brać udział w programie lojalnościowym organizowanym przez Groupe SEB! Zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie (np. kontaktując się z nami na adres e-mail rodo@groupeseb.com lub korzystając ze specjalnego linku w wiadomości od nas). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w regulaminie oraz w polityce prywatności, a w przypadku newslettera – również w zasadach newslettera.
* Pola wymagane