Krajalnica do warzyw XF6381B1

Krajalnica do warzyw XF6381B1
Zestaw do ścierania, rozdrabniania i krojenia
Jak ścierać warzywa za pomocą robota Masterchef Grande / Pro? Myślisz, że służy on tylko do ubijania, wyrabiania ciasta i mieszania? Dobra wiadomość: urządzenie Masterchef możesz wykorzystać również do innych zastosowań. Zestaw do krojenia warzyw montuje się łatwo, szybko i bezpiecznie. Uwaga, przed montażem lub demontażem robot musi być wyłączony i odłączony od zasilania. Montaż tarki na podstawie.;Przykręć urządzenie blokujące zapewniające utrzymanie stożka. Montaż uchwytu na robocie
  ;
 1. Etap 3
  ;Zdejmij osłonę silnika z przodu urządzenia.
 2. ;
 3. Etap 4
  ;Włóż uchwyt tarki, a następnie obróć w lewo w celu zablokowania.
 4. ;
 5. Etap 5
  ;Umieść misę Masterchefa (lub inne naczynie) pod urządzeniem.
 6. ;
 7. Etap 6
  ;Podłącz urządzenie do zasilania i wybierz żądaną prędkość (maks. 3).
 8. ;
 9. Etap 7
  ;Popchnij składniki do starcia/pokrojenia za pomocą popychacza.

Przepis na ciasto owocowe wykonane za pomocą Masterchefa? Nic prostszego! Dzięki zestawowi akcesoriów możesz łatwo przygotować ciasto za pomocą jednego urządzenia. Najpierw zamontuj przejściówkę i odpowiedni stożek, następnie pokrój lub zetrzyj kandyzowane owoce.
Zdejmij urządzenie, by użyć robota do zmiksowania/wyrobienia ciasta.
Dzięki mocnemu silnikowi przygotujesz potrawę bez żadnego wysiłku. A na dodatek oszczędzisz mnóstwo czasu!

Jakie jeszcze akcesoria mogę zainstalować na urządzeniu Masterchef Grande / Pro? Roboty Masterchef Grande i Pro mają więcej miejsc połączonych z silnikiem. Można zamontować na nich przeróżne akcesoria, na przykład maszynkę do mielenia mięsa czy blender, które również oferujemy.
Oferujemy też części zamienne: dużą misę ze stali nierdzewnej, mieszadła do miksera, pokrywkę wymienną itp. Znajdziesz je poniżej! Skład zestawu: przejściówka do ścierania / mandolina z popychaczem do robota Masterchef (zob. lista kompatybilnych urządzeń poniżej). Stożek ścierający: do przygotowywania drobno tartej marchewki i innych surowych warzyw. Nadaje się również do ścierania sera.;
 • Stożek do drobnego krojenia: łatwo pokroi warzywa w cienkie słupki.
 • ;
 • Stożek krojący: do krojenia w plastry owoców (jabłka, kiwi) lub warzyw (ogórki, cukinia). Stożki wykonano ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe na mycie.
  Przeznaczone do robotów do wyrabiania ciasta lub robotów wielofunkcyjnych:
 • Numer referencyjny produktu : XF6381B1

  zł 272,40
  Produkt dostępny, dostawa w ciagu 5 dni roboczych

  Inne polecane akcesoria:

  Pasuje do 1 produktów

  Aby upewnić się, że ten element jest kompatybilny z Twoim urządzeniem, wprowadź numer referencyjny produktu na pasku narzędzi wyszukiwania poniżej lub sprawdź poniższą tabelę.

  Gdzie znajdziesz numer referencyjny?
  Produkty Numer referencyjny Kategorie
  MASTERCHEF GRANDE QB813 QB813D38 Przygotowywanie potraw