Zestaw turboszczotek ZR761000
Zestaw turboszczotek ZR761000

Zestaw turboszczotek ZR761000

Nr ref.: ZR761000

Sprzedawane przez : Sklep Tefal

Odkurz całą sierść zwierząt!

 • Komplet akcesoriów zawiera turboszczotkę dla zwierząt, zaprojektowaną do usuwania sierści zwierząt oraz narzędzie przeznaczone do czyszczenia szczotki.
 • Dzięki tej dwustronnej szczotce centralnej pozbędziesz się wszystkich włosów zwierząt z podłóg.
 • Wyposażone w ostrze narzędzie czyszczące jest idealne do usuwania włosów i innych włókien owiniętych wokół szczotki (długa sierść, krótka sierść, włosy itp.).
Poznaj wszystkie funkcje

Ten produkt jest zgodny z 2 produktem(ami)

Sprawdź zgodność
 • undefined

  Bezpieczne płatności

 • undefined

  Bezpłatna dostawa dla wszystkich zamówień

 • undefined

  Zwrot w ciągu 14 dni

2 lata

gwarancji międzynarodowej

15 lat

naprawialności

30 dni

na zwrot

Dostawa

w 2-3 dni

Odkurz całą sierść zwierząt!

Komplet akcesoriów zawiera turboszczotkę dla zwierząt, zaprojektowaną do usuwania sierści zwierząt oraz narzędzie przeznaczone do czyszczenia szczotki. Dzięki tej dwustronnej szczotce centralnej pozbędziesz się wszystkich włosów zwierząt z podłóg. Wyposażone w ostrze narzędzie czyszczące jest idealne do usuwania włosów i innych włókien owiniętych wokół szczotki (długa sierść, krótka sierść, włosy itp.). W celu utrzymania wydajności robota odkurzającego, zalecamy również konserwację turboszczotki dla zwierząt, usuwając raz w tygodniu pozostałości po odkurzaniu za pomocą małej szczotki załączonej do zestawu. Kompatybilne z: X-plorer Serie 75 Total Care RG7687 X-PLORER SERIE 75 ANIMAL RG7675

undefined

Funkcje

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

Wyprodukowano dla 2 produktu(ów)

Aby sprawdzić, czy ten element jest kompatybilny z twoim urządzeniem, wpisz numer produktu w znajdującym się poniżej pasku wyszukiwania lub sprawdź w tabeli.