ogimage_tefal.jpg

Zrób coś dobrego dla Ziemi z Tefal

Co roku staramy się angażować w inicjatywy, które mają na celu dbanie o nasz wspólny Dom - Ziemię. Już w 2020 roku połączyliśmy siły z Marinem Jaskółką, by nie tylko propagować wiedzę na temat dbania o środowisko, lecz także bezpośrednio angażować się w działania proekologiczne. Organizowaliśmy inicjatywy i wierzyliśmy, że nasze wysiłki wesprą tych, którym temat nie jest obojętny. Rok później zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z platformą Planet Heroes i działając ramię w ramię, wspieramy wszystkie publikowane przez nią projekty. Ze swojej strony koncentrujemy się na świadomej konsumpcji oraz segregacji śmieci. W naszych Sklepach można na przykład oddać elektrośmieci i otrzymać za to voucher zniżkowy na kolejne zakupy. Bycie eko się opłaca!

Na czym polega nasza współpraca z Planet Heroes?

Planet Heroes od dawna promuje sprzątanie wokół siebie, więc nie mogliśmy przejść obojętnie obok takiej inicjatywy. W ramach wsparcia projektów na planetheroes.pl przekażemy 20 złotych za każdy zebrany worek śmieci w Polsce użytkownikom platformy. Gorąco liczymy, że nasze wspólne działania przyczynią się do zadbania o czystość w Waszej okolicy, a cała Polska zostanie #SkuteczniePosprzątana!

planet-heroes.png

Tylko w Sklepach Tefal - kupujemy elektrośmieci!

A co jeśli Twojego urządzenia nie da się już naprawić? Lub masz elektrośmieci, z którymi nie wiesz co zrobić?

Żaden problem - zajmiemy się tym! Przynieś sprzęt do sklepu, zostaw go w wyznaczonym miejscu i odbierz voucher na kolejne zakupy!

Dowiedz się więcej o akcji #SkuteczniePosprzątane