Grille elektryczne Tefal

Zawsze perfekcyjne rezultaty

Grille Tefal to urządzenia, które zastępują szereg innych. Rewolucyjny Tefal Optigrill pozwala na przygotowanie perfekcyjnych potraw za każdym razem. Wszystko dzięki inteligentnemu asystentowi grillowania, który podpowiada, w jaki sposób osiągnąć idealne rezultaty. System Automatic Sensor Cooking wykrywa liczbę produktów na grillu, grubość kawałków i sam dostosowuje temperaturę oraz czas przyrządzania dań. Dodatkowe akcesoria otwierają przed grillującymi kolejne możliwości. Wykorzystaj płytę Snacking&Baking do pieczenia pizzy, robienia idealnych zapiekanek, przygotowywania ciast czy przepysznych kanapek. Z kolei specjalna forma do gofrów zamienia Tefal Optigrill w gofrownicę, która gwarantuje zawsze dobrze wypieczone dania. Grille Tefal to szeroka gama produktów dostosowana do potrzeb wszystkich użytkowników. Wśród nich znajdują się także modele Tefal Supergrill, Tefal Ultracompact czy grille plancha. Tak duży wybór sprawia, że urządzenia dostosowane są do różnych zadań.

Zobacz wszystkie modele Tefal Optigrill

Funkcje Tefal Optigrill

Automatic Sensor Cooking

Rewolucyjny system, który sam wykrywa liczbę i grubość produktów umieszczonych na nieprzywierających płytach grilla. Następnie automatycznie dostosowuje temperaturę i czas ich grillowania. Wszystko to dla perfekcyjnych rezultatów za każdym razem.

webimage-9A6EF63E-2B21-4B28-808B1647CD1A742A.png

Inteligentny asystent grillowania

Inteligentny asystent grillowania w Tefal Optigrill sprawia, że przygotowywanie pysznych potraw jest niezwykle proste i intuicyjne. Krok po kroku poprowadzi Cię przez cały proces, wskaże czas potrzebny do osiągnięcia perfekcyjnych rezultatów oraz zadba o właściwy poziom wysmażenia.

webimage-BB602C1F-6553-4B94-997F302326D55C9A.png

Programy automatyczne

Mnogość programów automatycznych Tefal Optigrill otwiera nieskończone możliwości grillowania. W zależności od modelu dostępnych jest ich nawet 16! Wśród nich znajdują się m.in. programy dla wołowiny, drobiu, ryb, warzyw czy burgerów.

webimage-6B500D26-12A9-4C15-AD21438BC7348E9F.png

Intensywne podsmażanie

Specjalna funkcja intensywnego podsmażania w Tefal Oprigrill przeznaczona jest dla miłośników grillowania z przyrumienioną skórką. Jedzenie wygląda zawsze smakowicie, a w środku pozostaje soczyste.

webimage-925CCD0A-34D1-472C-ADA2743FF89F4960.png

Komfort czyszczenia

Płyty z nieprzywierającą powłoką można bez obaw myć w zmywarce bez żadnego wysiłku. Dodatkowo pojemna tacka ociekowa to gwarancja czystego blatu. Płyty w Tefal Optigrill pochylone są pod kątem 7 stopni, co ułatwia pozbycie się tłuszczu i soków.

Dodatkowe płyty - do gofrów i zapiekania

Urządzenie Tefal Optigrill możesz dodatkowo rozbudować o płyty do zapiekania i przyrządzania gofrów. Dzięki nim możliwości urządzenia stają się niemal nieskończone. Z użyciem płyt przyrządzisz pyszne zapiekanki, lasagne, pizzę oraz gofry.

Kup teraz wymarzony grill elektryczny Tefal

Poznaj inne grille Tefal

Pozostałe grille Tefal

Grille Tefal pozwalają na ich wszechstronne wykorzystanie. Również dla miłośników bardziej tradycyjnego grillowania. Wśród produktów w tej kategorii znajdują się bowiem urządzenia typu plancha. Ich praca polega na jednostronnym podsmażaniu składników. Powierzchnia tego typu grilli jest większa, a ich funkcje pozwalają na przygotowanie przepysznych dań.

webimage-FBD0D68E-6910-4A86-A9E66F481AA42D46.png