Pokrywki do garnków i patelni

Odkryj naszą ekskluzywną kolekcję pokrywek do garnków i patelni Tefal, które zostały stworzone z myślą o dostarczeniu nie tylko ochrony dla Twoich potraw, ale także optymalnego komfortu w trakcie gotowania. Pokrywki Tefal to doskonałe połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i stylowego designu, które sprawią, że gotowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze. Zabezpiecz aromat i cenne składniki Twoich potraw dzięki pokrywkom do garnków i patelni Tefal. Wybierz jakość, na której zawsze możesz polegać, i spraw, aby gotowanie stało się radosnym doświadczeniem. Odkryj, dlaczego pokrywki Tefal są wyborem mistrzów kuchni na całym świecie!

undefined
  • Zestaw szklanych pokrywek TEFAL INGENIO 16/18/20 cm

    undefined
  • Zestaw szklanych pokrywek do odcedzania TEFAL INGENIO 16/18/20cm

    undefined
  • Zestaw plastikowych pokrywek TEFAL INGENIO 16/18/20 cm

    undefined

2 lata

gwarancji międzynarodowej

15 lat

naprawialności

30 dni

na zwrot

Dostawa

w 2-3 dni

Pokrywki do gotowania

Dla jeszcze większego komfortu

Komfort gotowania to coś, co w Tefal cenimy niezwykle mocno. Dlatego też nasze pokrywki do garnków i patelni oferowane są w kilku rozmiarach, by idealnie pasowały do konkretnych naczyń. Z pomocą pokrywek Tefal z łatwością przygotujesz dania duszone, charakterystyczne dla tradycyjnej kuchni. Twoje potrawy zachowają pełnię smaku i aromatu.

undefined

Komfort i bezpieczeństwo

Najwyższej jakości materiały

Pokrywki Tefal zostały stworzone z dbałością o detale z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Te akcesoria kuchenne charakteryzują się dużą odpornością na temperatury i inne niekorzystne czynniki. Nienagrzewające się uchwyty pozwalają w sposób komfortowy korzystać z pokrywek nawet podczas długich sesji w kuchni.

undefined