TEFAL Clean & Steam Multi VP8561RH Ekstremalnie skuteczne i szybkie odkurzanie

Clean & Steam Multi VP8561RH Ekstremalnie skuteczne i szybkie odkurzanie Jeszcze szybsze i zdrowsze odkurzanie*

Urządzenie Clean & Steam to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające dokładne czyszczenie podłóg w krótkim czasie. W jednym ruchu dokładnie odkurzysz i zmyjesz podłogę! Dzięki specjalnej głowicy i dużej mocy pary Clean & Steam skutecznie sprząta wszystkie twarde podłogi. W zestawie dołączono również wiele dodatkowych akcesoriów, które jeszcze bardziej usprawnią codzienne sprzątanie.

Wielofunkcyjny odkurzacz Clean & Steam Multi

Wielofunkcyjny odkurzacz Clean & Steam Multi umożliwia dokładne i szybkie czyszczenie podłóg za pomocą jednego ruchu. Dzięki niemu z łatwością odkurzysz i zmyjesz każdy rodzaj podłogi. Jego sile nie oprą się nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Odłączana ręczna głowica parowa i zestaw akcesoriów zostały zaprojektowane z myślą o sprzątaniu każdego zakątka Twojego domu: salonu, łazienki i kuchni, a także trudno dostępnych miejsc. Moc pary może nawet wyprasować i odświeżyć domowe tkaniny. Dodatkowo, urządzenie eliminuje do 99,9% bakterii przy pomocy wody z kranu, bez detergentów czy środków chemicznych.

*w porównaniu do Tefal Steam Power

Podstawowe informacje
 • Ekstremalnie skuteczne i szybkie odkurzanie

  Urządzenie 2 w 1

  Oszczędzaj czas podczas sprzątania! Clean & Steam Multi jednocześnie odkurza i zmywa podłogę. Wystarczy jeden ruch, by stała się idealnie czysta!

 • Pełna wszechstronność

  Dodatkowe akcesoria

  Utrzymaj porządek w domu z łatwością dzięki dodatkowym akcesoriom:

  • Specjalna wycieraczka dokładnie zmyje okna i lustra
  • Koncentrator pary dotrze do trudno dostępnych miejsc
  • Spoiny między kafelkami można łatwo wyczyścić stosując szczoteczkę do fug
  • Mopy z mikrofibry przydadzą się do odświeżenia powierzchni tekstylnych
  Dodatkowo, duże wielokolorowe szczotki znajdą zastosowanie w różnych miejscach: niebieskie — w łazience, pomarańczowe — w kuchni, a zielone przeznaczone są do uniwersalnego zastosowania.

 • Sprzątanie bez detergentów

  Dezynfekcja przy odkurzaniu

  Clean & Steam Multi eliminuje do 99,9% zarazków i bakterii przy użyciu jedynie wody z kranu. Maksimum efektów z troską o środowisko naturalne.

 • Doskonałe czyszczenie różnych podłóg

  Mechanizm o podwójnym działaniu

  Wystarczy jeden ruch, by każda podłoga stała się lśniąco czysta. Działanie 2 w 1 zapewnia jednoczesne odkurzanie i czyszczenie parą w krótkim czasie. Specjalna końcówka Ultra Glider to z kolei rozwiązanie zaprojektowane z myślą o czyszczeniu dywanów, koców i narzut. Wystarczy jeden ruch, by wyglądały jak nowe.

 • Ekstremalnie skuteczne odkurzanie

  Technologia cyklonu

  Ciesz się doskonałymi rezultatami odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która zapewnia skuteczną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów możesz cieszyć się urządzeniem przez długi czas.

 • Nieskazitelna czystość

  Kilka trybów pracy

  Reguluj siłę strumienia pary (od poziomu eco do poziomu max) odpowiednio do rodzaju czyszczonej podłogi (parkiet, płytki, dywan, wykładzina itp.) i powierzchni (stal nierdzewna, szkło, tkanina).

 • Maksymalna skuteczność na lata

  System antywapienny

  Zastosowany system antywapienny sprawia, że urządzenie będzie działać tak samo wydajnie przez długi czas.

 • Idealnie czyste podłogi

  Dwa rodzaje mopów

  Znajdź odpowiednią końcówkę do każdego zabrudzenia. Mop z gęstszymi włóknami nylonowymi sprawdzi się w konfrontacji z wyjątkowo brudną podłogą, a gęstsze włókna z mikrofibry to rozwiązanie do podłóg zabrudzonych w stopniu lekkim lub umiarkowanym.

 • Wyjątkowo łatwa obsługa

  Praktyczne funkcje

  Łatwe włączanie i wyłączanie, przyjazny panel użytkownika, kolorowe oznaczenia, wymiana mopa bez użycia rąk i nie tylko — urządzenie Steam & Clean Multi to urządzenie oferujące całą gamę zaawansowanych funkcji, które przekładają się niezwykły komfort użytkowania.

Akcesoria
Właściwości
Wydajność
Kategoria urządzeń przewodowych Przewodowy odkurzacz parowy  
Technologia Technologia cyklonowa  
Napęd Silnik by-pass  
Kontrola mocy    
Ustawienia pary (ECO/MAX)  
Autonomia
Czas pracy w trybie parowym do 30 min i 100m²  
Czas nagrzewania 30 sek.  
Wskaźnik gotowości pary    
Wyposażenie
Wyjmowany zbiornik na wodę    
Filtrowanie wody Anti Calc filter*4  
Ergonomia
Pozycja przechowywania    

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.