TEFAL Electrical Pressure Cooker CY505 Nieograniczone możliwości

Electrical Pressure Cooker CY505 Nieograniczone możliwości Pyszny posiłek w kilka minut  

Od teraz możesz cieszyć się towarzystwem przyjaciół i rodziny, podczas gdy multicooker zajmie się przygotowaniem twoich posiłków! To elektryczne urządzenie gotujące powstało z myślą o oszczędzaniu czasu i wyjątkowych rezlulatach kulinarnych. Dzięki automatycznym programom możesz m.in. gotować w klasyczny sposób, dusić, gotować na parze i na wolnym ogniu a nawet piec!
 

Numer referencyjny produktu: CY505E30

Szybkie gotowanie z multicookerem 
 

Dzięki urządzeniu Tefal możesz cieszyć się swoimi ulubionymi posiłkami przygotowanymi w mgnieniu oka! Multicooker ciśnieniowy wyposażono w 25 programów automatycznych, dzięki którym możesz przygotować niemal wszystko: od ryżu i owsianki, przez makarony, mięsa i zupy, po ciasta, pizze, a także dżemy czy twarożki. Pomocą służy dołączona do urządzenia książka z przepisami. Wystarczy włożyć wszystkie składniki do misy, wybrać jeden z programów, ustawić czas i zamknąć pokrywę. Dzięki misie o kulistym kształcie ciepło jest rozprowadzane równomiernie, a wykorzystanie ciśnienia pozwala skrócić czas gotowania, jednocześnie zapewniając pyszne rezultaty. Wybierając tryb manualny możesz samodzielnie ustawiać temperaturę oraz czas gotowania, a także wybrać tryb gotowania z ciśnieniem lub bez ciśnienia. Wygodę korzystania zwiększają funkcje: podtrzymywania ciepła i opóźnionego startu, a także dodatkowe akcesoria: szpatułka, koszyk do gotowania na parze, miska i miarka. Uszczelniona pokrywa zapewnia pełne bezpieczeństwo korzystania.   
Podstawowe informacje
 • Nieograniczone możliwości  

  25 programów kulinarnych

  Przygotuj szeroką gamę ulubionych potraw dzięki programom takim jak: ryż, zboża, posiłki dla dzieci, gotowanie pod ciśnieniem (wysokim, średnim, niskim), pieczenie, gulasze/zupy (3 poziomy), gotowanie na parze (3 poziomy), przypiekanie (7 poziomów), duszenie (3 poziomy), gotowanie na wolnym ogniu i odgrzewanie.

 • Uwolnij kreatywność  

  Tryb manualny

  Jeśli lubisz eksperymentować w kuchni, wybierz tryb manualny, który umożliwia samodzielne ustawianie temperatury oraz czasu gotowania.

 • Kulinarne inspiracje   

  Książka z przepisami

  Dołączona książka zawiera 45 przepisów m.in. na duszone mięsa i gulasze, zupy, a nawet desery.

 • Gotowe do spożycia   

  Funkcja podtrzymywania ciepła

  Nie musisz martwić się tym, że przygotowywane jedzenie wystygnie. Multicooker utrzyma ciepło gotowej potrawy nawet do 24 godzin.

 • Bezpieczeństwo  

  Szczelne zamknięcie pokrywki

  Automatyczne, szczelne zamknięcie pokrywki w momencie rozpoczęcia gotowania sprawia, że cały proces jest w pełni bezpieczny.

 • Oszczędność czasu  

  Gotowanie pod ciśnieniem

  Dzięki odpowiedniemu ciśnienie gotowanie przebiega szybciej niż zwykle, a składniki zachowują swój smak i aromat.

 • Pełna wygoda  

  Funkcja opóźnionego startu

  To urządzenie dostosowuje się do Ciebie, nie na odwrót. Zaprogramuj start z nawet 24 godzinnym opóźnieniem.

 •  Łatwe utrzymanie w czystości  

  Akcesoria do mycia w zmywarce 

  Szpatułkę, miarkę, podstawkę oraz misę można bezpiecznie myć w zmywarce.

 • Produkt naprawialny - 10 lat  

  Łatwa naprawa produktu

  Szybka i niedroga dostawa części zamiennych przez co najmniej 10 lat 6500 punktów serwisowych na całym świecie
   

Akcesoria
Właściwości
Panel sterowania LED  
Gotowanie w szybkowarze    
Utrzymywanie ciepła    
Regulowana temperatura    
Opóźnione uruchomienie    
Ustawienie trybu ręcznego    
Wyjmowana misa    
Minutnik    
Odłączany przewód    
Zabezpieczenie przed zbyt wysokim ciśnieniem    
Możliwość mycia w zmywarce    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.