Multicooker TEFAL COOK4ME TOUCH PRO CY943130
Multicooker TEFAL COOK4ME TOUCH PRO CY943130

Multicooker TEFAL COOK4ME TOUCH PRO CY943130

Nr ref.: CY754130

Smaczniejsze i szybsze rezultaty kulinarne!

  • Podgrzewanie
  • Gotowanie na parze
  • Duszenie
  • Smażenie
Poznaj wszystkie funkcje

Wysyłka przez Sklep Tefal.
Dostawa w ciągu 2-3 dni (bezpłatna dostawa dla zamówień powyżej 300 zł).
Darmowy zwrot w ciągu 30 dni. -

PF_PL.png

2 lata

gwarancji międzynarodowej

15 lat

naprawialności

30 dni

na zwrot

Dostawa

w 2-3 dni

Zdrowe i smaczne posiłki w mgnieniu oka dzięki inteligentnemu urządzeniu z wbudowaną wagą.

Poznaj Cook4me Touch Pro – multicooker, który sprawia, że gotowanie w domu staje się łatwe! Dzięki precyzyjnej, wbudowanej wadze możesz dozować składniki tuż przed ich gotowaniem, aby ułatwić sobie przygotowanie posiłków. Połączenie Wi-Fi i aplikacja Tefal pozwolą Ci korzystać z spersonalizowanych, dostosowanych do Twojegu gustu propozycji kulinarnych. Wskazówki krok po kroku, zdjęcia i filmy pokazywane na ekranie dotykowym ułatwią gotowanie i zapewnią za każdym razem doskonałe wyniki!

undefined

Multicooker TEFAL COOK4ME TOUCH PRO CY943130

W pudełku znajduje sie:

  • Multicooker Cook4me Touch Pro,
  • 6-litrowa misa z nieprzywierającą powłoką z nienagrzewającymi się uchwytami,
  • koszyk do gotowania na parze.
undefined

Funkcje

Szybkie gotowanie

Gotowanie pod ciśnieniem oraz 10 programów automatycznych

Dzięki odpowiedniemu ciśnienie gotowanie przebiega do 3 razy szybciej w porównaniu z przygotowywaniem posiłków w tradycyjnych naczyniach na kuchence gazowej lub elektrycznej.

Dzięki 10 programom: Gulasze, Zupy, Dania stir-fry, Gotowanie na parze, Pieczenie, Sous-vide, Gotowanie na wolnym ogniu, Owsianka, Jogurt, Kiszenie oraz funkcji podgrzewania i trybowi manualnemu multicooker z łatwością zastępuje aż 7 urządzeń!

undefined

Nie musisz martwić się tym, że przygotowywane jedzenie wystygnie. Multicooker utrzyma ciepło gotowej potrawy nawet do 24 godzin.

Dzięki 12-elementowemi systemowi zabezpieczającemu z zaworem bezpieczeństwa masz pewność, że przygotowujesz potrawy bez ryzyka kontaktu z gorącą parą.

Akcesoria

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Multicooker Turbo Cuisine marki Tefal sprawi, że przygotowanie pysznych domowych posiłków będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki automatycznym programom bez problemu ugotujesz różnorodne dania: zaczynając od modnych przystawek, a kończąc na smacznych deserach - wszystko to nawet do 3 razy szybciej. Opatentowana technologia misy sferycznej sprawia, że potrawy są zawsze delikatne i soczyste. Komfort i wygodę korzystania z urządzenia zapewnia intuicyjne pokrętło umożliwiające regulację wszystkich ustawień.