Ostrzałki do noży i deski do krojenia

Zanurz się w świat precyzji kulinarnego przygotowywania potraw z naszą szeroką gamą ostrzałek do noży i desek do krojenia Tefal. Nasze innowacyjne rozwiązania łączące technologię i design pozwalają każdemu miłośnikowi gotowania osiągnąć doskonałe rezultaty. Zobacz, jak dbamy o Twoje noże i zapewniaj im niezmienną ostrość, a jednocześnie oferujemy wygodne i higieniczne deski do krojenia. Ułatw sobie przygotowywanie potraw i inwestuj w jakość z ostrzałkami do noży i deskami do krojenia Tefal. Znajdź równowagę między funkcjonalnością a stylem, tworząc idealne środowisko do doskonałego gotowania. Odkryj, dlaczego Tefal jest synonimem precyzji i innowacyjności w kuchni!

undefined
  • Ostrzałka do noży TEFAL ESSENTIAL

    undefined
  • Ostrzałka do noży TEFAL ICE FORCE

    undefined
  • Deska drewniana do krojenia TEFAL JAMIE OLIVER 49x28cm

    undefined

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł na Tefal.pl

Zrób zakupy za min. 99zł w dniach 1.06.2024 - 31.08.2024 i ciesz się darmową dostawą wybranych przez Ciebie produktów. Promocja na dostawę łączy się z innymi i dotyczy produktów sprzedawanych przez Sklep Tefal.

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł nie obejmuje produktów Sklepu Tefal Akcesoria
undefined

2+1: Promocja w kategorii garnki, patelnie i akcesoria kuchenne

Kup wybrane produkty z kategorii "Garnki, patelnie i akcesoria kuchenne" i skorzystaj z wyjątkowej promocji 2+1. Wybierz dostosowane do swoich potrzeb 3 produkty Tefal i otrzymaj najtańszy z nich w prezencie za 1zł. Akcja promocyjna trwa od 31.05.2024 do 30.06.2024. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

 

Aby skorzystać z promocji użyj w koszyku kodu CZERWIEC24 (wielkość liter ma znaczenie).

 

Produkty objęte promocją znajdują się w poszczególnych kategoriach po kliknięciu w "Garnki, patelnie i akcesoria kuchenne" oraz w linku poniżej. Promocją objęto wybrane produkty.

undefined

2 lata

gwarancji międzynarodowej

15 lat

naprawialności

30 dni

na zwrot

Dostawa

w 2-3 dni

Ostrzałki do noży Tefal

Twoje noże zawsze gotowe do krojenia

Zadbaj o kondycję swoich noży. Ostrzałki Tefal to idealne akcesoria, które łączą w sobie wielkie możliwości i kompaktowy rozmiar. Ostrzałki pozwalają w łatwy sposób zaostrzyć nóż oraz go wypolerować. Specjalne 2- lub 3-etapowe ostrzenie wprowadzi do Twojej kuchni element profesjonalizmu.

undefined