Opiekacze do kanapek i tostery

Opiekacze do kanapek Tefal w oficjalnym sklepie. Szeroki wybór małego AGD do kuchni w niskich cenach. Opiekacze Tefal z płytami z powłoką nieprzywierającą można wykorzystywać do wszechstronnego przygotowywania posiłków. Urządzenia posiadają wyjmowane i wymienne płyty, dzięki czemu przygotować w nich można klasyczne kanapki-trójkąty, jak i gofry, pierożki, donuty, naleśniki i wiele innych. W ofercie Tefal znajdują się również tostery, które będą świetnym wyborem dla chcących cieszyć się pysznym, chrupiącym pieczywem do każdego śniadania.

undefined
 • Opiekacz TEFAL SNACK COLLECTION SW853D

  undefined
 • Opiekacz TEFAL SNACK TIME SW341D

  undefined
 • Opiekacz TEFAL Snack XL SW7011

  undefined
 • Toster TEFAL LOFT TT7618

  undefined
 • Toster TEFAL LOFT TT7611

  undefined
 • Toster TEFAL DISPLAY TOASTER TT6408

  undefined

Darmowa dostawa na Tefal.pl

Darmowa dostawa na Tefal.pl do 31.05.2024. Bez minimalnej wartości zamówienia, na wszystkie produkty w Sklepie Tefal.

Promocja nie obejmuje produktów sklepu Tefal Akcesoria
undefined

2 lata

gwarancji międzynarodowej

15 lat

naprawialności

30 dni

na zwrot

Dostawa

w 2-3 dni

Opiekacze do kanapek

Tefal Snack Collection - opiekacz z wymiennymi płytami

Opiekacze do kanapek z wymiennymi płytami to świetne rozwiązanie, by wyposażyć swoją kuchnię w kompaktowe urządzenie do wszechstronnego gotowania. Wśród opiekaczy do kanapek wyraźnie wyróżnia się Tefal Snack Collection. W podstawowym zestawie otrzymuje się opiekacz z wymiennym kompletem płyt, pozwalającym na przyrządzanie pysznych kanapek (sandwichy) oraz gofrów. Dodatkowo kolekcja wymiennych płyt zawiera m.in. pączki, donuty, pierogi czy ciastka. Od teraz ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

undefined

Tostery

Tostery Tefal

Tostery to nieodłączni kompani podczas przygotowywania pysznych śniadań. Tostery Tefal z pojemnymi przegródkami na pieczywo dają możliwość opiekania zarówno małych kromek pieczywa, jak i dużych. Konserwację i użytkowanie ułatwiają ustawienia intensywności opiekania, rozmrażanie chleba czy wyjmowana tacka na okruszki. Tostery Tefal mają też unikalny design, który wpisuje się do każdego wnętrza - zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego.

undefined