KRUPS EVIDENCE ONE EA895E
KRUPS EVIDENCE ONE EA895E
KRUPS EVIDENCE ONE EA895E
KRUPS EVIDENCE ONE EA895E
KRUPS EVIDENCE ONE EA895E
KRUPS EVIDENCE ONE EA895E
KRUPS EVIDENCE ONE EA895E
  • Bestseller

  • KRUPS poleca

KRUPS EVIDENCE ONE EA895E

Nr ref.: EA895E10

Sztuka Parzenia Kawy

  • EKSPRES DO KAWY KRUPS EVIDENCE ONE: Doskonałe napoje kawowe jak od baristy, dokładnie tak jak lubisz
  • TECHNOLOGIA QUATTRO FORCE: proces przygotowywania doskonałej kawy zoptymalizowany na każdym kroku: mielenie, ubijanie, parzenie oraz czyszczenie.
  • SPERSONALIZOWANE USTAWIENIA: łatwo zachowasz w swoim ekspresie aż 12 przepisów na ulubione napoje
  • 3 POZIOMY MOCY KAWY: dodatkowa personalizacja
Poznaj wszystkie funkcje

Wysyłka przez Sklep Tefal.
Dostawa w ciągu 2-3 dni (bezpłatna dostawa dla zamówień powyżej 300 zł).
Darmowy zwrot w ciągu 30 dni. -

PF_PL.png

2 lata

gwarancji międzynarodowej

15 lat

naprawialności

30 dni

na zwrot

Dostawa

w 2-3 dni

Funkcja podwójnego Cappuccino oraz tamping 30 kg

Oszczędzaj czas przygotowując dwie filiżanki kawy mlecznej za jednym dotknięciem. Funkcja podwójnego cappuccino lub caffe latte pozwoli Ci cieszyć się dłużej wspólną chwilą z najbliższymi. Zmielona kawa poddana jest sile nacisku równej 30 kg. Takie rozwiązanie zapewnia precyzję ubicia ciastka kawowego i jest możliwe za sprawą zaawansowanej technologii hydraulicznego systemu. To sekret intensywnego smaku i aromatu kawy z ekspresów KRUPS

undefined

Funkcje

Główne cechy

Indywidualne ustawienia oraz przejrzysty interfejs

Łatwo zapisz spersonalizowane ustawienia aż 12 ulubionych napojów dzięki funkcji ulubione. Ciesz się smakiem kawy takiej jak lubisz wybierając jeden spośród pięciu stopni zmielenia ziaren: drobno, by uzyskać wyjątkowe espresso lub grubo dla delikatniejszego americano.

Kawę jak od baristy lub dokładnie taką jak lubisz przygotujesz za jednym dotknięciem dzięki dużemu łatwemu w obsłudze panelowi sterowania z realistycznymi kolorowymi ikonami, ekranem OLED i sygnałem świetlnym.

undefined

Mleko do kawy prosto z butelki lub kartonu dzięki praktycznej rurce ze stali nierdzewnej. Ciesz się łatwością czyszczenia systemu spieniającego dzięki automatycznemu cyklowi płukania dyszy spieniającej oraz prostemu w demontażu systemowi mlecznemu.

Doskonały smak kawy za każdym razem. Ekspres Evidence One wykorzystując technologię KRUPS Quattro Force dobiera idelane proporcje, tak byś mógł cieszyć się bogatym aromatem i smakiem ulubionej kawy. Technologia Quattro Force zapewnia najwyższej jakości kawę bez żadnych kompromisów: od ziarna aż po filiżankę — kawa jak od baristy bez wychodzenia z domu.

undefined

Akcesoria

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA