KRUPS INTUITION PREFERENCE EA8738
KRUPS INTUITION PREFERENCE EA8738
KRUPS INTUITION PREFERENCE EA8738
KRUPS INTUITION PREFERENCE EA8738
KRUPS INTUITION PREFERENCE EA8738
KRUPS INTUITION PREFERENCE EA8738
KRUPS INTUITION PREFERENCE EA8738
KRUPS INTUITION PREFERENCE EA8738
KRUPS INTUITION PREFERENCE EA8738
  • Bestseller

KRUPS INTUITION PREFERENCE EA8738

Nr ref.: EA873810

Dotknij intuicji

  • Dotknij intuicji: intuicyjny, dotykowy wyświetlacz SMART SCREEN sprawia, że urządzenie jest proste w użyciu, tak jak smartfon. Teraz w zaledwie kilku łatwych krokach przygotujesz perfekcyjnie zaparzoną kawę.
  • Prosta nawigacja: wskaźniki świetlne poinformują cię, gdy zbiornik na wodę lub pojemnik na ziarna będą wymagały uzupełnienia. Dzięki temu szybko przygotujesz ulubioną kawę, za każdym razem.
  • Na straży jakości: dzięki technologii Quattro Force możesz cieszyć się esencjonalnym smakiem doskonale zaparzonej kawy i napojów mlecznych.
  • Personalizacja ustawień: szybko i wygodnie przygotuj ulubiony napój dzięki możliwości zapisu 8 przepisów, każdy z nich będzie miał przypisany konkretny kolory, tak by korzystanie z urządzenia było jeszcze wygodniejsze.
Poznaj wszystkie funkcje
PF_PL.png

2 lata

gwarancji międzynarodowej

15 lat

naprawialności

30 dni

na zwrot

Dostawa

w 2-3 dni

Dlaczego jest tak wyjątkowy oraz Spersonalizuj swój profil

Krups Intuition jest wyposażony w niezwykle intuicyjny, kolorowy i dotykowy wyświetlacz SMART SCREEN. Zapewnia on wygodny i intuicyjny dostęp do wszystkich funkcji ekspresu. Dzięki niemu także przygotujesz ulubioną kawą za pomocą jednego dotknięcia. Dodatkowo, inteligentny system podświetleń pomoże Ci w codziennym korzystaniu z ekspresu. Czerwony wskaźnik poinformuje Cię o wymaganych czynnościach np. uzupełnieniu wody, kawy, czy opróżnieniu tacki ociekowej. Ekspres automatyczny Intuition Preference  pozwala na stworzenie 1 profilu użytkownika, a w każdym z nich zapisanie do 8 spersonalizowanych przepisów na ulubione napoje. Parząc kawy w ekspresie KRUPS Intuition możesz łatwo wybrać ich rodzaj, wielkość oraz moc, a następnie zachować te ustawienia w swoim profilu. Dla jeszcze większej personalizacji, ekspres umożliwia dobranie koloru do profilu i przypisanie mu nazwy, dzięki czemu szybciej i wygodniej przygotujesz ulubione napoje, dokładnie tak jak lubisz.

undefined

KRUPS INTUITION PREFERENCE EA8738

W pudełku znajduje się:

  • Ekspres automatyczny KRUPS INTUITION PREFERENCE EA873810
undefined

Funkcje

Główne cechy

Aż 11 automatycznych przepisów oraz Szwajcarski młynek

Z ekspresem KRUPS Intuition masz do wyboru aż 11 automatycznych przepisów, dzięki którym, za jednym dotknięciem ekranu Smart Screen przygotujesz swoją ulubioną kawę.

Ekspres ciśnieniowy został wyposażony w specjalny system mleczny One Touch Cappuccino, który idealnie spienia mleko i pozwala przygotować jednocześnie 2 filiżanki doskonałego cappuccino, caffe latte czy macchiatto.

Ciśnieniowy ekspres posiada stalowy stożkowy młynek żarnowy, porównywalny do precyzyjnych młynków baristycznych. Posiada 5 stopniową regulację mielenia ziaren, w zależności od ich rodzaju i Twoich preferencji.

undefined

Pojemnik na fusy został umiejscowiony we frontalnej części ekspresu, dzięki czemu szybko i wygodnie opróżnisz jego zawartość.

Ekspres KRUPS Intuition nie wymaga ręcznego czyszczenia, gdyż posiada wbudowany system czyszczący, wykorzystujący automatyczny cykl płukania.

undefined

Akcesoria

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ekspres KRUPS Intuition Preference został zaprojektowany z myslą o intuicyjnej obsłudze i pełnej personalizacji. Dzięki SMART SCREEN, dotykowemu wyświetlaczowi przypominającemu w obsłudze smartfona, w łatwy sposób spersonalizujesz każdy etap przygotowania kawy - moc, wielkość i proporcje. Natomiast możliwość zapisu 8 przepisów pozwoli Ci przygotować ulubioną kawę w kilku łatwych krokach, za każdym razem. Do każdego przepisu możesz dopasować indywidualny kolor, tak by korzystanie z urządzenia było jeszcze bardziej intuicyjne.