Rozdrabniacz chopper TEFAL 900ml
Rozdrabniacz chopper TEFAL 900ml
Rozdrabniacz chopper TEFAL 900ml
Rozdrabniacz chopper TEFAL 900ml
Rozdrabniacz chopper TEFAL 900ml
Rozdrabniacz chopper TEFAL 900ml
Rozdrabniacz chopper TEFAL 900ml

Rozdrabniacz chopper TEFAL 900ml

Nr ref.: K1320404

Rewolucja w przygotowywaniu jedzenia!

  • Siekanie w mgnieniu oka: Wystarczy włożyć nóż, zamknąć pokrywkę, pociągnąć za uchwyt – i powtórzyć, aby posiekać drobniej.
  • Świeżo i zdrowo o każdej porze roku, od sałatek, przez guacamole, po chlebek bananowy
  • Ultrawytrzymałe stalowe ostrza gwarantują idealne rezultaty nawet w przypadku twardych składników, takich jak orzechy czy cebula
  • Trwałość i wytrzymały mechanizm, o czym świadczy 10-letnia gwarancja
Poznaj wszystkie funkcje

Wysyłka przez Sklep Tefal.
Dostawa w ciągu 2-3 dni (bezpłatna dostawa dla zamówień powyżej 300 zł).
Darmowy zwrot w ciągu 30 dni. -

PF_PL.png

2 lata

gwarancji międzynarodowej

15 lat

naprawialności

30 dni

na zwrot

Dostawa

w 2-3 dni

Rozdrabniacz Tefal 5-Second Chopper: Rewolucja w rozdrabnianiu

Delektuj się szybką i smaczną domową kuchnią z nowym rozdrabniaczem Tefal! Bez względu na to, czy chodzi o siekanie cebuli bez uronienia ani jednej łzy, łatwe siekanie orzechów, czy też siekanie ziół w ciągu zaledwie kilku sekund, inteligentna technologia i konstrukcja tego ręcznego rozdrabniacza do żywności zapewnia wydajność niezależnie od rodzaju składników. Włóż nóż, dodaj składniki, zamknij pokrywkę i pociągnij za uchwyt. Im więcej ciągniesz, tym bardziej rozdrabniasz!

undefined

Rozdrabniacz chopper TEFAL 900ml

W pudełku znajdziesz:
  • Przezroczysty pojemnik o pojemności 900 ml
  • 1 nóż z ostrzami ze stali nierdzewnej
  • 1 pokrywka z uchwytem
undefined

Funkcje

Dziecinnie łatwe rozdrabnianie!

Włóż nóż, dodaj składniki, zamknij pokrywkę i pociągnij za uchwyt. Im więcej razy pociągniesze, tym bardziej rozdrabniasz! Ten ręczny rozdrabniacz nie wymaga podłączenia do zasilania i jest wyposażony w ultraodporne, niezależne ostrza ze stali nierdzewnej, które poradzą sobie z każdym rodzajem żywności – nawet z twardymi składnikami, takimi jak orzechy i cebula, a także posiada bezpieczną blokadę. Jednocześnie niezawierający BPA, idealnie przezroczysty pojemnik o dużej pojemności 900 ml pozwala na łatwe monitorowanie postępów w rozdrabnianiu, a antypoślizgowa podstawa zapewnia całkowitą wygodę i stabilność.

undefined

Jak użyć rozdrabniacza po raz pierwszy?

Wybierz rozdrabniacz 5-Second Chopper, aby rozdrobnić dowolny składnik w kilka sekund!

Wyjmij z opakowania

Otwórz opakowanie, wyjmij wszystkie elementy i usuń osłonki z ostrzy (ostrożnie, aby nie poranić palców). Pojemnik i nóż umyj ręcznie lub w zmywarce. Pokrywkę umyj ręcznie za pomocą wilgotnej gąbki. I już możesz zaczynać!

undefined

Dodaj składniki

Umieść pojemnik na płaskiej powierzchni. W pojemniku umieść nóż, sprawdzając, czy ostrza są równoległe. Wypełnij pojemnik składnikami do połowy jego pojemności. Przykryj pokrywką.

undefined

Pociągnij za uchwyt.

Pociągnij za uchwyt i rozdrabniaj tak, jak chcesz: grubo, średnio lub drobno. Im więcej razy pociągniesz, tym bardziej rozdrobnisz zawartość pojemnika.

undefined

Smacznego!

Pyszne przepisy w kilka sekund!

undefined

Akcesoria

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Poznaj najprostszy i najszybszy sposób rozdrabniania wszystkich kulinarnych składników do dowolnych rozmiarów. 5-sekundowy rozdrabniacz Tefal sprawia, że przygotowanie zdrowych, domowych posiłków jest jeszcze łatwiejsze! Dzięki niezależnym ostrzom ze stali nierdzewnej zapewnia idealne efekty bez wysiłku!