Tastea BJ551 Idealnie zaparzona herbata
Tastea BJ551 Idealnie zaparzona herbata
Tastea BJ551 Idealnie zaparzona herbata

Tastea BJ551 Idealnie zaparzona herbata

Nr ref.: BJ551B10

Precyzyjna temperatura i czas zaparzania dla idealnego naparu 

Poznaj czajnik i zaparzacz do herbaty Tastea, który da Ci pełną kontrolę nad procesem przygotowywania ulubionego naparu. Od teraz z ekspercką precyzją możesz wybrać idealną temperaturę (8 ustawień: 40, 60, 70, 80, 85, 90, 95, 100°C) oraz czas parzenia (10 opcji co 1 minutę), a także podtrzymać temperaturę wody, aby herbata była za każdym razem tak samo aromatyczna i ciepła. Doświadcz nowej jakości przygotowywania herbaty i delektuj się zawsze takim samym, idealnym smakiem!

Pokaż więcej

Usługi i gwarancje

  • 2-letnia gwarancja w cenie
  • Dedykowana infolinia
  • Produkty naprawialne przez 15 lat

Czajnik i zaparzacz do herbaty Tastea

Kluczem do parzenia idealnej herbaty jest precyzyjny wybór temperatury wody. Dzięki aż 8 różnym ustawieniom temperatury czajnik i zaparzacz Tastea pozwala w wygodny sposób rozkoszować się ulubioną herbatą - białą i zieloną wymagającą niższej temperatury lub czarną parzoną w wyższej temperaturze. Pojemność 1,5 l sprawia, że jednorazowo przygotujesz gorące napoje dla całej rodziny, a wyjmowalny koszyk ze stali nierdzewnej pozwala zarówno wygodnie zaparzyć herbatę, jak i podgrzać wodę na inne napoje. Elektryczny czajnik i zaparzacz Tastea: ekspercka precyzja w przygotowywaniu herbaty na wyciągnięcie ręki!

Parametry (dane techniczne)

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł na Tefal.pl

Zrób zakupy za min. 99zł w dniach 1.06.2024 - 31.08.2024 i ciesz się darmową dostawą wybranych przez Ciebie produktów. Promocja na dostawę łączy się z innymi i dotyczy produktów sprzedawanych przez Sklep Tefal.

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł nie obejmuje produktów Sklepu Tefal Akcesoria
undefined