ZR763000 Kompletny zestaw do czyszczenia

Nr ref.: ZR763000

Sprzedawane przez : Sklep Tefal

Kompletny zestaw konserwacyjny dla Twojego robota S75!

 • Kompletny zestaw czyszczący, przeznaczony do robotów odkurzających S75, zawiera:
 • 1 standardowa ściereczka z włókna o średniej gęstości: miękka, kompatybilna z wszystkimi rodzajami podłoża, w tym z podłożami wrażliwymi (niebieska chusteczka)
 • 1 ściereczka z włókna o wysokiej gęstości do usuwania sierści zwierząt i uporczywych plam (czerwona ściereczka)
Poznaj wszystkie funkcje

Ten produkt jest zgodny z 2 produktem(ami)

Sprawdź zgodność
 • undefined

  Bezpieczne płatności

 • undefined

  Bezpłatna dostawa dla zamówień powyżej 99zł

 • undefined

  Zwrot w ciągu 14 dni

Usługi i gwarancje

 • 2-letnia gwarancja w cenie
 • Dedykowana infolinia

Zestaw szczotek i filtrów do robotów Tefal/Rowenta

Zestaw czyszczący kompatybilny z robotami S75, zawiera: 1 standardowa ściereczka z włókna o średniej gęstości: miękka, kompatybilna z wszystkimi rodzajami podłoża, w tym z podłożami wrażliwymi (niebieska chusteczka) 1 ściereczka z włókna o wysokiej gęstości do usuwania sierści zwierząt i uporczywych plam (czerwona ściereczka) 1 "alergiczna" ściereczka z puchu: do stosowania bez wody w celu usuwania drobnych cząstek dzięki elektrostatyczności (zielona ściereczka) 2 szczotki boczne do narożników i trudno dostępnych miejsc 1 filtr o wysokiej wydajności: filtrowanie do 99,9% alergenów kurzu W celu utrzymania pełnej wydajności ssania robota, zaleca się wymianę ściereczek co 100 myć, czyszczenie szczotek bocznych raz w miesiącu i wymienianie ich dwa razy w roku oraz wymianę filtra dwa razy w roku. W celu utrzymania pełnej wydajności ssania robota, zaleca się wymianę ściereczek co 100 myć, czyszczenie szczotek bocznych raz w miesiącu i wymienianie ich dwa razy w roku oraz wymianę filtra dwa razy w roku. Kompatybilne z: X-plorer Serie 75 Total Care RG7687 X-PLORER SERIE 75 ANIMAL RG7675

undefined

Parametry (dane techniczne)

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

Wyprodukowano dla 2 produktu(ów)

Aby sprawdzić, czy ten element jest kompatybilny z twoim urządzeniem, wpisz numer produktu w znajdującym się poniżej pasku wyszukiwania lub sprawdź w tabeli.

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł na Tefal.pl

Zrób zakupy za min. 99zł w dniach 1.06.2024 - 31.08.2024 i ciesz się darmową dostawą wybranych przez Ciebie produktów. Promocja na dostawę łączy się z innymi i dotyczy produktów sprzedawanych przez Sklep Tefal.

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł nie obejmuje produktów Sklepu Tefal Akcesoria
undefined