KRUPS INTUITION PREFERENCE+ EA875U
KRUPS INTUITION PREFERENCE+ EA875U
KRUPS INTUITION PREFERENCE+ EA875U
KRUPS INTUITION PREFERENCE+ EA875U
KRUPS INTUITION PREFERENCE+ EA875U
KRUPS INTUITION PREFERENCE+ EA875U
KRUPS INTUITION PREFERENCE+ EA875U
KRUPS INTUITION PREFERENCE+ EA875U
  • Bestseller

  • KRUPS poleca

KRUPS INTUITION PREFERENCE+ EA875U

Nr ref.: EA875U10

Dotknij intuicji  

  • DOTKNIJ INTUICJI: intuicyjny, dotykowy wyświetlacz SMART SCREEN sprawia, że urządzenie jest proste w użyciu, tak jak smartfon. Teraz w zaledwie kilku łatwych krokach przygotujesz perfekcyjnie zaparzoną kawę
  • PROSTA NAWIGACJA: wskaźniki świetlne poinformują cię, gdy zbiornik na wodę lub pojemnik na ziarna będą wymagały uzupełnienia. Dzięki temu szybko przygotujesz ulubioną kawę, za każdym razem
  • NA STRAŻY JAKOŚCI: dzięki technologii Quattro Force możesz cieszyć się esencjonalnym smakiem doskonale zaparzonej kawy i napojów mlecznych
  • PERSONALIZACJA USTAWIEŃ: nadaj kolor swojemu profilowi (2 profile w urządzeniu) oraz szybko i wygodnie przygotuj ulubiony napój dzięki możliwości zapisu 7 przepisów
Poznaj wszystkie funkcje

Wysyłka przez Sklep Tefal.
Dostawa w ciągu 2-3 dni (bezpłatna dostawa dla zamówień powyżej 300 zł).
Darmowy zwrot w ciągu 30 dni. -

PF_PL.png

2 lata

gwarancji międzynarodowej

15 lat

naprawialności

30 dni

na zwrot

Dostawa

w 2-3 dni

Dlaczego jest tak wyjątkowy? oraz spersonalizuj swój profil

 

Krups Intuition jest wyposażony w niezwykle intuicyjny, kolorowy i dotykowy wyświetlacz SMART SCREEN. Zapewnia on wygodny i intuicyjny dostęp do wszystkich funkcji ekspresu. Dzięki niemu także przygotujesz ulubioną kawą za pomocą jednego dotknięcia. Dodatkowo, inteligentny system podświetleń pomoże Ci w codziennym korzystaniu z ekspresu. Czerwony wskaźnik poinformuje Cię o wymaganych czynnościach np. uzupełnieniu wody, kawy, czy opróżnieniu tacki ociekowej. Ekspres automatyczny Intuition Preference+ pozwala na stworzenie 2 profili użytkownika, a w każdym z nich zapisanie do 7 spersonalizowanych przepisów na ulubione napoje. Parząc kawy w ekspresie KRUPS Intuition możesz łatwo wybrać ich rodzaj, wielkość oraz moc, a następnie zachować te ustawienia w swoim profilu. Dla jeszcze większej personalizacji, ekspres umożliwia dobranie koloru do profilu i przypisanie mu nazwy, dzięki czemu szybciej i wygodniej przygotujesz ulubione napoje, dokładnie tak jak lubisz.

undefined

KRUPS INTUITION PREFERENCE+ EA875U

W pudełku znajduje się:

  • Ekspres automatyczny KRUPS INTUITION PREFERENCE+EA875U10
  • Instrukcja
undefined

Funkcje

Główne cechy

Aż 11 automatycznych przepisów oraz szwajcarski młynek

Z ekspresem KRUPS Intuition masz do wyboru aż 11 automatycznych przepisów, dzięki którym, za jednym dotknięciem ekranu Smart Screen przygotujesz swoją ulubioną kawę.

Ekspres ciśnieniowy został wyposażony w specjalny system mleczny One Touch Cappuccino, który idealnie spienia mleko i pozwala przygotować jednocześnie 2 filiżanki doskonałego cappuccino, caffe latte czy macchiatto.

Ciśnieniowy ekspres posiada stalowy stożkowy młynek żarnowy, porównywalny do precyzyjnych młynków baristycznych. Posiada 5 stopniową regulację mielenia ziaren, w zależności od ich rodzaju i Twoich preferencji.

undefined

Pojemnik na fusy został umiejscowiony we frontalnej części ekspresu, dzięki czemu szybko i wygodnie opróżnisz jego zawartość.

Ekspres KRUPS Intuition nie wymaga ręcznego czyszczenia, gdyż posiada wbudowany system czyszczący, wykorzystujący automatyczny cykl płukania.

undefined

Akcesoria

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dotknij intuicji i spersonalizuj swój ekspres dzięki możliwości stworzenia aż 2 profili użytkownika. Nadaj im nazwę i dopasuj kolor dla dodatkowej wygody użytkownia. Ciesz się smakiem kawy, przygotowanej za każdym razem tak jak lubisz, dzięki SMART SCREEN -  kolorowemu, dotykowemu wyświetlaczowi z intuicyjnym systemem podświetleń. Teraz jeszcze szybciej dostosujesz ustawienia do swoich preferencji zapisując nawet 7 ulubionych przepisów w każdym profilu. Z ekspresem Intuition Preference+ z technologią Quattro Force za każdym razem przygotujesz kawę o wyważonym smaku i bogatym aromacie. Urządzenie ma lekko pochyły kształ, frontalny dostęp do pojemnika na fusy oraz tacę ociekową, zapobiegającą przeciekaniu. O konieczności uzupełnienia ziaren lub wody czy opróżnieniu pojemnika na fusy i tacki ociekowej informuje system czerwonych podświetleń. To wszystko sprawia, że korzystanie i dbanie o urządznie jest naprawdę proste. Zintegrowany system OTC i ruchoma dysza spieniająca pozwalają na przygotowanie wielu napojów w tym mlecznych, w kubkach o różnej wysokości. Szybki i intuicyjny  proces parzenia kawy pozwoli Ci przeznaczyć maksimum czasu na relaks z filiżanką ulubionego napoju w dłoni.