Frytkownice Tefal

Frytkownice Tefal. Smażenie we frytkownicach przez lata podświadomie łączyło się z posiłkami przygotowywanymi z dużą ilością tłuszczu. Jak bowiem smażyć bez użycia oleju? Dlatego też niektórzy niechętnie patrzyli na sprzęty tej kategorii. Jednak nowoczesna technologia pozwoliła na skonstruowanie produktów, które zrywają z tą tradycją. Już teraz przekonaj się, że frytkownice Tefal pozwalają gotować smacznie, zdrowo i szybko. Wszystko dzięki technologii Hot Air, która daje możliwość beztłuszczowego przygotowania potraw. Co więcej, frytkownice z tą funkcją pozwalają nawet na gotowanie na parze.

undefined

Frytkownice Tefal

Pyszne i chrupiące dania bez użycia tłuszczu

Frytkownice Tefal to odpowiedź na potrzeby zarówno miłośników nowoczesnej sztuki kulinarnej, jak i tradycjonalistów. W bogatej ofercie znajdują się zarówno frytkownice beztłuszczowe, jak i te, które do działania wymagają oleju. Działanie pierwszych z nich opiera się na technologii ActiFry, zapewniającej przepływ gorącego powietrza i równomierne przyrumienianie potraw. Niektóre z air fryerów Tefal posiadają także dodatkowe funkcje, jak grillowanie czy gotowanie na parze. Tradycyjne frytkownice również pozwalają na przyrządzanie aromatycznych i chrupiących dań w prosty sposób.

Odkryj nasze produkty

Frytkownice beztłuszczowe

Przygotuj pyszne, chrupiące i zdrowe potrawy bez tłuszczu

Large-5. Easy Fry Oven & Grill Life Style Image 3.jpg

Frytkownice tradycyjne

Chrupiące frytki i inne dania w tradycyjnej frytkownicy

Large-Tefal UNO Deep Fryer FF215D30_Lifestyle 01.jpg

Wielofunkcyjne frytkownice beztłuszczowe

Wielofunkcyjne frytkownice beztłuszczowe Tefal

Zmień swoją kuchnię i przyzwyczajenia. Wielofunkcyjne frytkownice beztłuszczowe Tefal to urządzenia, które zostały docenione przez miłośników pysznych dań na całym świecie. Ich wszechstronność sprawia, że mogą być wykorzystywane na szereg różnych sposobów. W jednej wielofunkcyjnej frytkownicy beztłuszczowej możesz smażyć bez użycia tłuszczu, grillować, suszyć, a nawet gotować na parze! Obsługa jest dziecinnie łatwa, co sprawia, że będziesz używać tych produktów niemal codziennie. Sprawdź szeroki wybór frytkownic beztłuszczowych w oficjalnym sklepie Tefal.

undefined

Poznaj bliżej wielofunkcyjne frytkownice beztłuszczowe Tefal

Smaż bez tłuszczu

Funkcja smażenia bez tłuszczu to prawdziwa rewolucja w codziennym gotowaniu. Zoptymalizowany przepływ gorącego powietrza sprawia, że potrawy są zawsze chrupiące na zewnątrz i soczyste wewnątrz.

undefined

Grillowanie

Dzięki kratce grillowej i funkcji grillowania możesz cieszyć się pysznymi daniami z rusztu przez cały rok. Specjalnie zaprogramowane przyrządzanie posiłków w ten sposób wydobędzie ze składników to, co najlepsze.

undefined

Gotowanie na parze

Niektóre z wielofunkcyjnych frytkownic beztłuszczowych Tefal pozwalają nawet na gotowanie na parze. Dzięki temu kuchnia staje się jeszcze zdrowsza i pełna cennych witamin.

undefined

Oszczędne rozwiązanie

Wielofunkcyjne frytkownice beztłuszczowe Tefal pozwalają nie tylko oszczędzić miejsce w kuchni, lecz także pieniądze. Urządzenia zużywają znacznie mniej prądu niż tradycyjne piekarniki, nie oferując mniejszych możliwości.

undefined

Nowoczesne rozwiązania

Technologia ActiFry to serce działania wielofunkcyjnych frytkownic beztłuszczowych Tefal. Optymalny przepływ gorącego powietrza pozwala na cieszenie się niezrównanymi rezultatami niezależnie od rodzaju składników.

undefined

Programy automatyczne

Intuicyjna obsługa. Dzięki specjalnym programom automatycznym z łatwością można dostosować czas i temperaturę przyrządzania do określonych składników. Wybierz urządzenia, które działają tak, jak naprawdę lubisz.

undefined

Optymalna pojemność

W szerokiej gamie wielofunkcyjnych frytkownic beztłuszczowych Tefal każdy znajdzie urządzenie dostosowane do swoich potrzeb. Wersje XXL pozwalają na przygotowanie potraw dla całej rodziny za jednym razem.

undefined

Wszechstronne wykorzystanie frytkownic beztłuszczowych Tefal

Projektując nasze frytkownice beztłuszczowe chcieliśmy stworzyć urządzenia na tyle wszechstronne, jak to tylko możliwe. Dlatego też aifryery Tefal to nie tylko sprzęty do beztłuszczowego, zdrowego i pysznego smażenia. Wśród ich funkcji znajduje się również m.in. grillowanie czy gotowanie na parze. W zależności od wybranego modelu możliwe jest dostosowanie możliwości urządzenia do swoich potrzeb. Zdecyduj też czy potrzebujesz wersji standardowej, czy XXL, która zaspokoi potrzeby całej rodziny.

Polecane wielofunkcyjne frytkownice beztłuszczowe Tefal

Nowość

Tefal poleca

Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL DUAL EASY FRY&GRILL EY905D 

Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL DUAL EASY FRY&GRILL EY905D 

Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY GRILL&STEAM FW2018

Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY GRILL&STEAM FW2018

Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY&GRILL XXL EY801D

Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY&GRILL XXL EY801D

Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY OVEN&GRILL FW5018

Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY OVEN&GRILL FW5018

Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY&GRILL EY5058

Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY&GRILL EY5058

Tefal poleca

Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY&GRILL EY5018

Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY&GRILL EY5018

Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY ESSENTIAL EY1308

Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY ESSENTIAL EY1308

5 powodów, dla których warto wybrać wielofunkcyjną frytkownicę beztłuszczową Tefal

Zdrowe gotowanie

Smażenie beztłuszczowe nie wpływa negatywnie na smak potraw. Ba, wiele dań smakuje znacznie lepiej z chrupiącą skórką i soczystym środkiem po przygotowaniu ich bez użycia tłuszczu.

undefined

Oszczędność energii

Frytkownice beztłuszczowe Tefal to rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić energię, a co za tym idzie - pieniądze. Urządzenia zużywają znacznie mniej prądu niż tradycyjny piekarnik.

undefined

Wielofunkcyjność

Jedna frytkownica beztłuszczowa Tefal zastępuje szereg innych sprzętów kuchennych dzięki multifunkcjonalności. Niektóre modele posiadają dodatkowo nie tylko możliwość grillowania, lecz także gotowania na parze!

undefined

Do wszystkich potrzeb

Niezależnie od tego czy żyjesz sam, czy masz dużą rodzinę. W szerokim asortymencie znajdziesz zarówno niezwykle kompaktowe frytkownice beztłuszczowe Tefal, jak i sprzęty w rozmiarze XXL.

undefined

Obiad za jednym razem

Niektóre frytkownice beztłuszczowe Tefal pozwalają na przygotowanie kilku składników jednocześnie. Oznacza to, że w tym samym momencie możesz przygotować pełnowartościowy obiad pełny zdrowia i smaku.

undefined

Zainspiruj się przepisami od Tefal

We frytkownicach beztłuszczowych Tefal przygotujesz zarówno dania mięsne, jak i bezmięsne. Przyrządzisz szybkie posiłki oraz te wymagające trochę więcej czasu. Wszechstronność urządzeń pozwala smażyć bez tłuszczu, grillować czy gotować na parze. Proponujemy mnóstwo przepisów i inspiracji na kolejne smaczne dania. Wszystkie znajdziesz również w aplikacji na smartfony, wspierającej przemiany w Twojej kuchni.

undefined

Frytkownice tradycyjne

Frytkownice tradycyjne Tefal

Wolisz tradycyjne frytkownice? Nie ma problemu! W ofercie Tefal znajdują się produkty również z tej kategorii. Pojemne kosze pozwalają na przygotowywanie dużych porcji smażonych dań, które są pełne smaku. Specjalna filtracja oleju pozwala cieszyć się pysznymi posiłkami przez długi czas.

undefined

Wybierz swoją frytkownicę tradycyjną Tefal

Frytkownica tradycyjna TEFAL VERSALIO DELUXE FR4950

Frytkownica tradycyjna TEFAL VERSALIO DELUXE FR4950

Frytkownica tradycyjna TEFAL UNO FF215D

Frytkownica tradycyjna TEFAL UNO FF215D

Frytkownica tradycyjna TEFAL PRINCIPIO FF2308

Frytkownica tradycyjna TEFAL PRINCIPIO FF2308

Te produkty również mogą Cię zainteresować:

Cook4Me

Rewolucyjny, inteligentny multicooker. Przygotuj pyszne posiłki w znacznie krótszym czasie. Dzięki intuicyjnej obsłudze i połączeniu z Wi-Fi gotowanie jest niezwykle proste. Daj się poprowadzić i ciesz się zawsze pysznymi daniami.

undefined

Multicookery

Multicookery Tefal to oszczędność czasu i pieniędzy. Energooszczędne urządzenia wyposażone w szereg funkcji zastępują wiele sprzętów kuchennych. Wykorzystaj możliwości i zacznij gotować mądrze.

undefined

Optigrill

Inteligentne grille elektryczne. Tefal Optigrill to nowoczesne urządzenia, które grillują w sposób wręcz automatyczny. Sprzęt sam dostosowuje temperaturę i czas przyrządzania poszczególnych składników. Wszystko dla perfekcyjnych rezultatów.

undefined