TEFAL Eclipse 2w1 QF5030 Oczyszcza i chłodzi

Eclipse 2w1 QF5030 Oczyszcza i chłodzi Oczyszczacz powietrza 2w1 z funkcją wentylatora / Filtruje do 99,95%* najdrobniejszych cząsteczek / 12 ustawień prędkości / Głośność 32 dB(A) przy minimalnej prędkości  

Przekonaj się, jak czyste i świeże może być powietrze! Tefal Eclipse 2w1 to urządzenie łączące funkcje oczyszczacza powietrza oraz wentylatora kolumnowego. Eclipse zapewnia doskonałą filtrację powietrza - wychwytuje do 99,95%* drobnych cząsteczek o rozmiarze nawet 0,1 mikrona. Jednocześnie oferuje prawdziwy powiew świeżości dzięki cichemu wentylatorowi wyposażonemu w wygodne funkcje, takie jak np. 12-stopniowa regulacja prędkości. 
 

Numer referencyjny produktu: QF5030F0

Eclipse 2w1: Czyste i świeże powietrze!
 

Tefal Eclipse 2w1 to orzeźwienie i czyste powietrze w jednym! Eclipse zapewnia doskonałą filtrację powietrza - wychwytuje do 99,95%* zanieczyszczeń, takich jak: sierść, kurz, smog/pył zawieszony PM 2.5, alergeny oraz najdrobniejsze cząsteczki jak wirusy o wielkości zaledwie 0,1 mikrona. Jednocześnie wentylator skutecznie ochłodzi również większe pomieszczenia nie zakłócając przy tym ciszy. Dzięki 12-stopniowej regulacji prędkości oraz trybom: Auto i Noc z łatwością dostosujesz jego pracę do aktualnych potrzeb. Dodatkowo komfort użytkowania zapewniają: timer z zakresem pracy do 12 godzin oraz funkcja opóźnionego startu. Całości dopełnia możliwość włączenia nastrojowego niebieskiego światła.  

*Zewnętrzny test laboratoryjny: filtracja 99,95% cząsteczek ≥ 0,1 mikrona, 2 godziny pracy przy ustawieniu maks. prędkości
 

Podstawowe informacje
 • Oczyszcza i chłodzi  

  Urządzenie 2w1 

  Eclipse to oczyszczacz powietrza i wentylator w jednym! Zapewnia doskonałą filtrację powietrza jednocześnie oferując prawdziwy powiew świeżości.

 • Natychmiastowe orzeźwienie   

  Silny przepływ powietrza

  Eclipse 2w1 to także mocny wentylator o zasięgu do 8 m, który zapewnia szybkie chłodzenie całego pomieszczenia.

 • Skuteczne oczyszczanie   

  Filtracja na poziomie 99,95%*

  Tefal Eclipse 2w1 wychwytuje do 99,95%* zanieczyszczeń, takich jak: sierść, kurz, smog/pył zawieszony PM 2.5, alergeny. Jego skuteczność w usuwaniu cząsteczek o wielkości zaledwie 0,1 mikrona (jak wirusy) została udowodniona naukowo (przetestowane na H1N1).

 • Komfortowo cicha praca  

  Tryb cichej pracy

  Urządzenie pracuje na poziomie głośności zaledwie 32 dB (prędkość min.) gwaratując spokojny sen oraz możliwość czytania, czy oglądania telewizji.

 • Dostosowany do twoich potrzeb    

  Indywidualne ustawienia

  Dostosuj pracę urządzenia do swoich potrzeb dzięki regulacji prędkości, trybom pracy oraz kątowi nawiewu.

 • Pełna wygoda użytkowania

  Timer i funkcja opóźnionego startu

  Wyjątkowa wygoda w korzystaniu z urządzenia dzięki timerowi z zakresem pracy do 12 godzin oraz funkcji opóźnionego startu.

 • Atmosfera relaksu   

  Dekoracyjne oświetlenie 

  Eclipse umożliwia włączenie delikatnego niebieskiego oświetlenia, idealnego do stworzenia relaksującej atmosfery w Twoim domu.

 • Produkt naprawialny - 10 lat  

  Łatwa naprawa produktu 

  Szybka i niedroga dostawa części zamiennych przez co najmniej 10 lat 
  6500 punktów serwisowych na całym świecie

Akcesoria
Właściwości
TECHNOLOGIA
Rodzaj produktów Combinated Fan-Purifier  
Kategoria Filtrowanie  
WYDAJNOŚĆ
CADR dym 120 m3/h  
Liczba prędkości 12  
Poziom dźwięku 32  dB(A)
Poziomy filtracji 2 filtration levels  
Power min 3  W
Power max 33  W
INNE CECHY
Obszar działania do 48m2  
Kolory SILVER  
Dodatkowe akcesoria w zestawie High density particle filter x2 (XD6520F0)  
Liczba filtrów 2  
Filters PRE-FILTER + HIGH DENSITY PARTICLE FILTER  
INTELIGENCJA
Tryb nocny    
Tryb auto    
KOMFORT UŻYTKOWANIA
Automatyczne wyłączanie    
Panel sterowania Elektroniczny  
Temperatura działania (min - maks) 16-35°C  
Wyświetlacz LCD    
Minutnik 12  h
Opóźnione uruchomienie TAK  
Wskaźnik wymiany filtra    
Poziom głośności 60  dB(A)
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.