TEFAL Urban Cool VF6770 Nowoczesny design

Urban Cool VF6770 Nowoczesny design Wydajne chłodzenie w nowoczesnej formie  

Wentylator kolumnowy Urban Cool to prawdziwy powiew świeżości zamknięty w nowoczesnej formie. Smukła konstrukcja idealnie pasuje do każdego wystroju wnętrza i ułatwia przechowywanie urządzenia. Dzięki 3-stopniowej regulacji prędkości, 2 trybom nawiewu do wyboru: skoncentrowanemu lub oscylacyjnemu oraz timerowi (do 8 godzin) pracę wentylatora z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb. Zdalne sterowanie pilotem dodatkowo zapewni wygodę korzystania z dowolngo miejsca! Dzięki połączeniu drewna z czarnym matowym wykończeniem urządzenie idealnie wpasuje się w nowoczesną estetykę wnętrz.
 

Numer referencyjny produktu: VF6770F0

Wentylator kolumnowy Urban Cool: Wydajne chłodzenie w nowoczesnej formie
 

Wentylator kolumnowy Urban Cool łączy w sobie mocny a zarazem cichy przepływ powietrza z atrakcyjną i lekką formą.  Dodatkowo, nowa, smukła konstrukcja ułatwia przechowywanie. Dzięki 3-stopniowej regulacji prędkości, 2 trybom nawiewu (Auto i Natural) oraz timerowi (do 8 godzin) pracę wentylatora z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb. Zdalne sterowanie pilotem zapewni wygodę korzystania.  Stylowe połączenie drewna z czarnym matowym metalem sprawia, że urządzenie idealnie wkomponuje się w nowoczesną estetykę wnętrz.  
Podstawowe informacje
 • Przemyślany design  

  Nowoczesna prosta forma

  Dzięki smukłej konstrukcji urządzenie nie zajmuje dużo miejsca i z łatwością wkomponowuje się w każde otoczenie. Dodatkowo niska waga i zintegrowany uchwyt ułatwiają przenoszenie wentylatora między pomieszczeniami.

 • Limitowana designerska edycja   

  Czerń i drewno 

  Powrót do szlachetnych i naturalnych materiałów to najnowszy trend. Dzięki połączeniu drewna* z czarnym matowym metalem, urządzenie idealnie wpasowuje się w nowoczesną estetykę wnętrz. *Efekt drewna 

 • Mocne orzeźwienie  

  Silny przepływ powietrza

  Poczuj natychmiastowe orzeźwienie dzięki przepływowi powietrza na poziomie do XXXX m³/min przy maksymalnej prędkości.

 • Komfortowa cisza  

  Cicha praca

  Urządzenie wytwarza dźwięk o natężeniu 46 db(A) przy minimalnej prędkości, umożliwiając m.in. komfortowy sen.

 • Dostosowany przepływ powietrza  

  3-stopniowa regulacja

  Wybierz pożądaną prędkość pracy wentylatora do Twoich potrzeb.

 • Duży zasięg  

  Automatyczna oscylacja i zmienny kierunek

  Automatyczna oscylacja sprawia, że powietrze rozprowadzane jest na dużej płaszczyźnie. Można również ustawić stały kierunek nawiewu.

 • Gotowy do pracy w kilka minut!  

  Prosty montaż 

  Wentylator jest gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka. Wystarczy połączyć ze sobą 2 części konstrukcji i podłączyć urządzenie do prądu. Dodatkowo lekka i smukła konstrukcja ułatwia przechowywanie urządzenia.

 • Maksymalna wygoda  

  Pilot zdalnego sterowania

  Niewielki pilot zapewnia wygodne sterowanie i łatwe przechowywanie. Dzięki intuicyjnej obsłudze sterowanie wentylatorem jest wyjątkowo proste.

 • Poczucie komfortu   

  Tryb Auto

  Ciesz się idealną temperaturą za sprawą trybu automatycznego, który samoczynnie dostosowuje ustawienia chłodzenia do panujących warunków.

 • Poczuj się jak na plaży  

  Tryb Natural

  Ciesz się wrażeniem prawdziwej bryzy dzięki zmiennej prędkości nawiewu, która naśladuje naturalny przepływ powietrza.

 • Jeszcze więcej wygody   

  Timer

  Wyjątkowa wygoda korzystania z urządzenia dzięki funkcji czasomierza. Można wybrać ustawienia od 1 do 8 godzin.

Akcesoria
Właściwości
Komfort użytkowania
Długość przewodu zasilającego 1.8  m
Panel sterowania Elektroniczny  
Liczba ustawień 3  
Uchwyt    
Pilot zdalnego sterowania    
Uchwyt na pilota zdalnego sterowania    
Minutnik    
Minutnik from 1h to 8h  h
Ekran LED  
Bezpieczeństwo
Stopień ochrony 20  
Dane techniczne
Częstotliwość 50  Hz
Silnik    
Moc 40  W
Kolory BLACK+WOOD  
Liczba ustawień 3 prędkości  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Sprawdź stan urządzenia, gniazdka elektrycznego oraz przewodu zasilania. Urządzenie powinno znajdować się co najmniej 50 cm od jakichkolwiek przedmiotów (zasłon, ścian, aerozoli itd.). Nie pozwól, by woda dostała się do urządzenia. Nie dotykaj urządzenia mokrymi dłońmi. Przed uruchomieniem upewnij się, że: montaż urządzenia został wykonany zgodnie z zaleceniami producenta, urządzenie znajduje się na stabilnym, pewnym podłożu oraz jest ustawione w pozycji umożliwiającej działanie (urządzenie powinno być ustawione pionowo na nogach). Upewnij się, że napięcie sieci elektrycznej jest zgodne z napięciem określonym na plakietce znamionowej urządzenia. Sprawdź, czy urządzenie może być wykorzystywane wyłącznie z wtyczką z uziemieniem.
Przed przeniesieniem wyłącz wentylator oraz odłącz go od sieci elektrycznej.
Wentylator powinien zazwyczaj znajdować się w miejscu, w którym chcemy zapewnić orzeźwiającą atmosferę. Urządzenie należy umieścić w odległości co najmniej 50 cm od wszelkich przedmiotów (ścian, zasłon, aerozoli…). Pamiętaj, że dostępne są wersje horyzontalne i wertykalne wentylatorów, a większość z nich pozwala na wprowadzenie indywidualnych ustawień – możesz wybrać wentylator odpowiedni dla danego miejsca użytkowania oraz aranżacji wnętrza.
Tak, system pozwala na zastosowanie każdego środka owadobójczego.
Przed przystąpieniem do przeprowadzenia jakichkolwiek czynności konserwacyjnych należy odłączyć wentylator od sieci elektrycznej. Urządzenie możesz wyczyścić lekko zwilżoną ściereczką. Nie pozwól, by do urządzenia dostała się woda. Frontową kratkę wyczyść za pomocą odkurzacza. Do czyszczenia nigdy nie stosuj ściernych środków czyszczących, które mogą wpłynąć na wygląd twojego urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
W czasie trybu automatycznej oscylacji, wentylator automatycznie porusza się płynnym ruchem od lewej do prawej, rozdmuchując powietrze w całym pomieszczeniu. Jeżeli nadmuch powietrza ma być nakierowany na jedno miejsce, funkcję tę należy wyłączyć.
System wykorzystuje nadmuch powietrza do rozprzestrzeniania środka przeciw komarom.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.