TEFAL BLENDER HIGH SPEED BL935

BLENDER HIGH SPEED BL935 Uwolnij prawdziwą moc owoców i warzyw

Wysokoobrotowy blender Ultrablend wykracza poza zwykłą funkcję blendowania: rozbija składniki, przez co uwalnia większą ilość składników odżywczych i uzyskuje wyższy stopień biodostępności, wyzwalając tym samym maksymalną energię z owoców i warzyw. Wyposażony w 6 ostrzy w technologii Tripl'Ax® Pro i silnik o dużej mocy blender UltraBlend zapewnia niesamowity poziom rozdrobnienia podczas każdego użycia. Ponadto 4 automatyczne programy i tryb manualny umożliwiają realizację nieskończonej liczby przepisów.

Wydobądź jeszcze więcej z owoców i warzyw i uwolnij to, co najlepsze za pomocą wysokoobrotowego blendera UtraBlend.

Numer referencyjny produktu: BL935E38

Uwolnij to, co najlepsze dzięki blenderowi o dużej prędkości

Dotychczas spożywałeś owoce i warzywa, lub korzystałeś z blendera. Nie wiedziałeś jednak, że owoce i warzywa uwalniają więcej swoich zalet w wyniku ich rozbicia za pomocą wysokoobrotowego silnika połączonego z technologią Tripl'Ax® Pro i obracającego się z prędkością do 460 km/h, który rozbija ścianki komórek składników w celu uwolnienia tego, co najlepsze. Komórki i włókna owoców i warzyw zawierają istotne składniki odżywcze i witaminy, które są bardzo przydatne dla Twojej mikroflory, mającej wpływ na Twoje zdrowie. Nasz system rozbijania składników uwalnia większą ilość składników odżywczych i sprawia, że są one biodostępne i łatwe do przyswojenia przez Twój organizm. Poczuj się młodziej i odzyskaj witalność, ujawniając swój pełny potencjał ! 6 ostrzy Ultrablend (33% grubszych, 73% dłuższych*) ze stali nierdzewnej jest napędzanych silnikiem o mocy 1500 W w celu zapewnienia idelanego rozdrobnienia. Blender High Speed o dużej prędkości ma wystarczającą moc do przygotowania wielu różnorodnych potraw. 4 automatyczne programy [smoothie, gorące zupy (z wykorzystaniem rozdrabniania szybkimi ostrzami), sorbet i czyszczenie automatyczne] oraz ustawienia manualne gwarantują realizację nieskończonej liczby przepisów. Całość dopełnia niezwykle wytrzymały, niezniszczalny dzbanek Tritan™ o pojemności 2 l, akcesorium do popychania gęstych potraw oraz intuicyjny wyświetlacz cyfrowy, który służy do wyboru czasu, prędkości lub programu. Wydobądź jeszcze więcej z owoców i warzyw i uwolnij to, co najlepsze za pomocą wysokoobrotowego blendera UtraBlend.   * w porównaniu z ostrzami Tripl'Ax  
Podstawowe informacje
 • Technologia Tripl'Ax® Pro: rewolucyjna technologia 6 ostrzy

  6  ostrzy ze stali nierdzewnej, ułożone w 3 uzupełniające się wzajemnie kierunki, gwarantuje idealne blendowanie i wykracza poza zwykły proces mieszania, poprzez  rozbicie najdrobniejszych kawałków składników i uwolnienie tego co najlepsze

 • 45,000 RPM*

   *45 000 obrotów na minutę: 1,5 x szybciej niż tradycyjny blender**
  Krawędź ostrza rozpędza się do ponad 460 km/h.
  **w porównaniu z serią Double-clic. 

   

 • 4 programy automatyczne

  4 programy automatyczne do tworzenia różnorodnych potraw: smoothie, ciepła zupa (z wykorzystaniem rozdrabniania szybkimi ostrzami), sorbet, czyszczenie automatyczne.

 • Wytrzymały silnik o mocy 1500 W

  Wytrzymały blender o dużej mocy, idealny do przygotowywania smacznych domowych soków, zup, sosów i innych potraw.

 • Dzbanek wykonany z tworzywa Tritan™ o dużej pojemności

  Super wytrzymały dzbanek wykonany z tworzywa Tritan™ o pojemności 2L (pojemność użyteczna), nie zatrzymujący zapachów

 • Akcesorium do popychania

  Miksuj i rozdrabniaj nawet najgęstszych potraw.

 • Intuicyjny wyświetlacz cyfrowy

  Dodatkową wygodę zapewnia możliwość odczytywanie pozostałego czasu i aktualnej prędkości dla programów automatycznych, ale także w trybie manualnym, ręcznie sterowanym przez użytkownika.

Akcesoria
Właściwości
Blades Technology Trip'Ax Blades  
Liczba ostrzy 6  
Dosing cup    
Suction feet for stability    
Materiał, z którego wykonany jest dzbanek Plastik  
Funkcja kruszenia lodu    
Możliwość mycia w zmywarce    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
W czasie pracy urządzenia pokrywa powinna przez cały czas pozostawać założona. Aby dodać składniki w czasie mieszania, należy zdjąć zaślepkę podajnika, przez który składniki mogą być wprowadzane do misy urządzenia.
Dostępny w wybranych urządzeniach tryb kruszenia lodu pozwala na przygotowywanie kruszonego lodu, koktajli owocowo-warzywnych lub mrożonych napojów z wykorzystaniem możliwości pulsacyjnego trybu pracy silnika.
Najpierw należy zawsze nalewać do dzbanka płyny, zanim wprowadzone zostaną składniki stałe. Nie należy przekraczać poziomu maksymalnego.
W celu uzyskania najlepszych rezultatów składniki należy pokroić w kostkę o wielkości od 2 do 3 cm.
Nie, misy do blendowania nie należy umieszczać w kuchence mikrofalowej.
Przed pierwszym użyciem zalecamy umycie wszystkich akcesoriów blendera w gorącej wodzie z mydłem, zwracając uwagę, by nie skaleczyć się ostrzami. Przed rozpoczęciem użytkowania nie jest konieczne umycie korpusu blendera.
Rozdrabniacz może być używany do natki, czosnku, cebuli, chleba, orzechów itp.
Używaj funkcji „pulsowanie” przez 2 sekundy, powtarzając czynność maksymalnie przez 3 minuty.
Zatrzymaj blender i odstaw na 15 minut przed ponownym włączeniem.
System grzewczy steruje oporowym przewodem grzejnym (nie jest to system ogrzewania indukcyjnego).
Nasze urządzenie spełnia normy francuskie/europejskie pod kątem emisji fal radiowych, jak również wymagania dotyczące ograniczenia oddziaływania pól elektromagnetycznych na ludzi.
Twoje urządzenie wyposażone jest w system uziemiający, należy zawsze podłączyć urządzenie do wyjścia z uziemieniem.
Pamiętaj zawsze o środkach bezpieczeństwa dotyczących osób ze sztucznym rozrusznikiem serca.
Aby oczyścić korpus urządzenia, należy najpierw odłączyć je od źródła zasilania, a następnie przetrzeć wilgotną ściereczką.
Do czyszczenia misy należy użyć wody z mydłem lub płynem do naczyń.
Niektóre misy nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Szczegółów należy szukać w instrukcji użytkowania.
Przyczyną takiego stanu rzeczy może być zbyt duża ilość składników lub zbyt duże bądź zbyt twarde kawałki. Aby temu zaradzić, należy zmniejszyć wielkość lub ilość składników bądź dodać więcej płynu.
Urządzenie mogło nie zostać ustawione na płaskiej, stabilnej powierzchni albo stoi niestabilnie (brak nóżki itp.). Użyto zbyt dużej ilości składników – należy ograniczyć objętość produktów. Jeżeli wibracje nie ustępują, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.
Przeciek przez przykrywkę (przepełnienie):
• W misie umieszczono zbyt dużą ilość składników. Nie wolno przekraczać podanego w instrukcji użytkowania maksymalnego poziomu napełnienia misy.
• Przykrywka została założona nieprawidłowo. Należy odpowiednio zamocować przykrywkę na misie blendera.
Jeżeli przykrywka posiada uszczelkę, należy sprawdzić jej stan, a w razie konieczności wymienić.


Przeciek w dolnej części misy:
• Jeżeli urządzenie nie jest wyposażone w zdejmowalny zespół ostrza, mogło dojść do uszkodzenia uszczelnienia zespołu ostrza. Należy zlecić przegląd autoryzowanemu serwisowi.
• Jeżeli urządzenie jest wyposażone w zdejmowalny zespół ostrza, należy sprawdzić jego położenie w misie. Zespół ostrza powinien być prawidłowo umieszczony w misie (nie powinno być prześwitu między zespołem ostrza i dnem misy).

• Należy sprawdzić, czy uszczelnienie znajduje się w prawidłowym położeniu na zespole ostrza. Trzy fałdy uszczelki powinny być widoczne po zamontowaniu uszczelnienia. Jeśli uszczelka została zamontowana odwrotnie, zamocowanie zespołu ostrza do misy będzie niemożliwe.

• Należy sprawdzić stan uszczelnienia i w razie konieczności wymienić je.
• Sprawdzić, czy misa nie jest pęknięta lub nie została uszkodzona w wyniku uderzenia.

Jeżeli wyciek się utrzymuje, należy oddać urządzenie do autoryzowanego serwisu.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.