TEFAL HV8 SUCCESSOR 9IN1 NE688

HV8 SUCCESSOR 9IN1 NE688 Najwyższa wydajność na długo 

Wszechstronna i mocna maszynka do mielenia mięsa sprosta wszystkim wyzwaniom każdej kuchni: klopsy, sos boloński, burgery i wiele innych potraw to dla niej żaden problem. Dzięki niej przygotujesz także sałatki i przystawki, ponieważ w zestawie znajdują się przystawki do szatkowania.

Numer referencyjny produktu: NE688830

Maksymalna wydajność i wielofunkcyjność
 

HV8 2200 W to wielofunkcyjna maszynka do mielenia mięsa o dużej mocy, za pomocą której przygotujesz klopsiki, kotlety, kiełbasy i przystawki (używając wielofunkcyjnej szatkownicy). Doskonałe rezultaty: Maszynkę charakteryzuje duża moc, która pozwoli przygotować do 4,5 kg mielonego mięsa na minutę. Poradzi sobie nawet z trudnymi do zmielenia, twardymi kawałkami, dzięki funkcji reverse. Każde mięso idealnie zmielone! W zestawie znajdziesz 4 wysokiej jakości wszechstronne nasadki: do szatkowania, ścierania, tarcia parmezanu i krojenia w kostkę. Łatwy transport i przechowywanie: proste i wygodne przenoszenie za pomocą dużego uchwytu, a schowek na przewód i inne akcesoria sprawiają, że urządzenie jest niezwykle kompaktowe. 5-gwiazdkowa trwałość: metalowe połączenie silnika i elementów mielących, samoostrzące się noże, bezpieczny system funkcji reverse, francuska produkcja i gwarancja naprawy przez 10 lat – wszystko to jest gwarancją długotrwałego użytkowania.
Podstawowe informacje
 • Maksymalna wydajność i wszechstronność

  Zestaw 4 nasadek

  Maksymalna wydajność i wszechstronność w każdej kuchni dzięki 4 nasadkom do: ścierania, szatkowania, tarcia parmezanu, a nawet krojenia w kostkę. Wybierz stopień mielenia, którego akurat potrzebujesz - na drobno, średnio i grubo (3 sitka o różnej średnicy oczek). Urządzenie zawiera również akcesoria do kebabów i kiełbasy do przygotowania domowych przysmaków, a także do sałatek i przystawek.

 • Maksymalna moc i wydajność 

  Ogromna moc 2200 W

  Szybkie mielenie dużej ilości mięsa (do 4,5 kg na minutę), dzięki solidnemu silnikowi o mocy 2200 W*.

  *Maksymalna moc silnika.

 • Wyjątkowa wszechstronność

  3 sitka do różnych przepisów

  Maszynka posiada 3 sitka ze stali nierdzewnej o średnicy 62 mm. Różnią się one wielkością oczek, abyś mógł mielić na drobno, średnio i grubo, w zależności od przepisu.

 • Bezpieczeństwo użytkowania

  System pracy reverse

  Specjalny bieg wsteczny, którego nie włączysz przypadkowo dzięki mechanizmowi zabezpieczającemu.

 • Wyjątkowa trwałość

  Metalowe połączenia

  Konstrukcja głowicy mielącej i elementów silnika pozwala na długotrwałe użytkowanie.

 • Łatwość użycia

  Wygodny uchwyt

  Łatwo przeniesiesz i schowasz urządzenie, dzięki dużemu i wygodnemu uchwytowi.

 • Łatwość przechowywania

  Praktyczny design

  Wszystkie elementy, takie jak ostrza, nasadki, przystawki do kebabów i kiełbasy, przechowasz w kompaktowym korpusie urządzenia.

Akcesoria
Właściwości
Moc 2200  
Maksymalna prędkość mielenia (kg/min) 4,5  
Średnica kratki 62  mm
Grubość kratki 3  mm
Taca z materiału Metal  
Akcesorium do kebbe    
Akcesorium do kiełbasek    
Końcówka do szatkowania    
Narzędzia do szatkowania Tarki ze stali nierdzewnej wkładane jedna w drugą  
Pozycja odwrócona    
Schowek na akcesoria    
Schowek na przewód    
Możliwość mycia w zmywarce    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.