TEFAL FRUTELIA + ZE370

FRUTELIA + ZE370 Codziennie świeży sok bez wysiłku!

Sokowirówka Tefal Frutelia + pozwala na perfekcyjne wyciśnięcie wszystkich ulubionych soków. To najprostszy sposób, by cieszyć się zdrowymi i pysznymi świeżymi sokami każdego dnia. Szeroki otwór umożliwia łatwe wkładanie dużych kawałków lub całych owoców, natomiast 350 W mocy wraz z 2 ustawieniami prędkości i funkcją pulsowania zapewnia idealne krojenie, kruszenie i miksowanie.

Sokowirówka Frutelia +: świeże i zdrowe soki

Sokowirówka Tefal Frutelia + to sposób na idealne, zdrowe i pyszne rezultaty w zasięgu ręki każdego dnia. Pozwala przygotować z łatwością wyjątkowe soki ze świeżych owoców. Szeroki otwór umożliwia wkładanie dużych kawałków lub całych owoców, natomiast 350 W mocy wraz z 2 ustawieniami prędkości i funkcją pulsowania zapewnia łatwe wyciskanie ze wszystkich ulubionych składników. Filtr ze stali nierdzewnej zapewnia wydajność zaprojektowaną na lata, natomiast kolektor na pulpę o pojemności 950 ml idealnie sprawdza się na każdą okazję. Frutelia + to perfekcyjna sokowirówka do codziennego użytku o wygodnej kompaktowej konstrukcji ułatwiającej przechowywanie z dopełniającymi zestawu funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak stopa antypoślizgowa.
Podstawowe informacje
 • Szybkie i łatwe rezultaty

  Perfekcyjna sokowirówka codziennego użytku dzięki szerokiemu otworowi do wkładania dużych kawałków lub całych owoców do szybkiego i łatwego przygotowania pełnego smaku soku.

 • Kompaktowa forma dla maksymalnej wygody

  Zaprojektowana z myślą o łatwym przechowywaniu kompaktowa forma zajmuje mniej miejsca na blacie i czyni codzienne użytkowanie niezwykle łatwym.

 • Łatwe czyszczenie

  Części wyjmowane można myć w zmywarce, dzięki czemu czyszczenie nie wymaga wysiłku.

 • Wysoka wydajność i łatwe sterowanie

  Moc 350 W w połączeniu z dwoma ustawieniami prędkości i funkcją pulsowania zapewnia wyjątkowe rezultaty krojenia, kruszenia i miksowania dowolnego składnika.

 • Wygodne funkcje

  Kolektor na pulpę o pojemności 950 ml sprawdza się przy każdej okazji i idealnie nadaje się zarówno do codziennego użytkowania, jak i przy podejmowaniu gości.

 • Bezpieczna obsługa i transport

  Stabilną konstrukcję uzupełnia stopa antypoślizgowa, dzięki której urządzenie idealnie sprawuje się na blacie, bez ryzyka poślizgnięcia lub przewrócenia, natomiast dwa ergonomiczne łatwo blokujące się uchwyty zapewniają przenoszenie bez wysiłku.

Właściwości
Body material Plastic  
Materiał Stal nierdzewna  
Liczba filtrów 1  
System blokujący 2 uchwyty boczne  
Zewnętrzny pojemnik na miąższ    
Bezpośrednie serwowanie-prosto do szklanki    
Możliwość mycia w zmywarce    

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Nie jest konieczne obieranie owocu i usuwanie z niego pestek. Należy jedynie obierać owoce, które mają twardą, kwaśną skórkę, np. cytryny, pomarańcze, grejpfruty oraz ananasy (usunąć także trzon).
Nie ma konieczności usuwania drobnych pestek winogron ani arbuzów, ale niezbędne jest usunięcie twardych pestek brzoskwiń, czereśni itp.
Nie należy korzystać z urządzenia przez dłużej niż 20 minut bez przerwy.
Czyszczenie urządzenia będzie łatwiejsze, jeżeli nastąpi bezpośrednio po przygotowaniu soku. Filtr należy czyścić miękką szczoteczką w zimnej wodzie. Należy obchodzić się z nim ostrożnie. Wszystkie zdejmowalne części z wyjątkiem zbiornika soku nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Zbiornik soku należy myć w wodzie z mydłem.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie elementy z wyjątkiem części silnikowej urządzenia.
Należy ją umyć bezpośrednio po użyciu. Pokrywę, misę, nasadki oraz kosz filtrujący można myć w ciepłej wodzie z mydłem lub w górnym koszu zmywarki do naczyń. Obudowę silnika przetrzeć wilgotną gąbką.
Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem umyć wyjmowane części.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Tak. Świeże, dojrzałe owoce i warzywa dostarczają większą ilość soku. Przejrzałe owoce powodują szybsze blokowanie filtra.
Nie. Sok wyciśnięty naturalnie i pozbawiony konserwantów należy spożyć w możliwie najkrótszym czasie. Co więcej, w kontakcie z powietrzem ulega oksydacji, co wpływa na jego smak i kolor. Aby zapobiec ciemnieniu soku, można dodać do niego kilka kropli cytryny.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.