TEFAL MINI VACUUM BL181

MINI VACUUM BL181 Maksymalna ilość witamin

Powietrze odpowiada za naturalny proces utleniania, co z kolei pozbawia owoce i warzywa ważnych składników odżywczych. Urządzenie FreshBoost, dzięki technologii NutriKeep™, pozwala wyssać powietrze z kielicha. Ogranicza to jego negatywny wpływ na przygotowane potrawy.

Numer referencyjny produktu: BL181D31

 OSOBISTY BLENDER FRESHBOOST 

Kiedy miąższ jabłka lub obrane awokado brązowieje, przestaje wyglądać apetycznie. Co ważne, w ten sposób owoce sygnalizują, że tracą cenne składniki odżywcze. Urządzenie FreshBoost chroni je za pomocą technologii Nutrikeep™, która zapobiega utlenianiu. Dzięki niej powietrze zostaje wyssane z kielicha, pozbawiając go negatywnego wpływu na przygotowywane jedzenie. Kielich urządzenia Fresh Boost stanowi stabilne środowisko, w którym wszystkie właściwości owoców i warzyw pozostają nienaruszone. Możesz dzięki temu zachować więcej smaku, żywsze barwy i do 3 razy więcej właściwości przeciwutleniających owoców i warzyw*. To, co Fresh Boost zapewnia wewnątrz, natychmiast widać z zewnątrz: koktajle wyglądają o wiele bardziej apetycznie, a Ty od razu czujesz się zdrowszy. Jednolita konsystencja koktajli daje jeszcze lepsze doznania smakowe. Ponadto, intensywność oryginalnych aromatów owoców lub świeżych warzyw zachowana jest lepiej niż kiedykolwiek. Dwie butelki, każda o pojemności 600 ml, pozwalają na wygodne zabieranie ze sobą przygotowanych napojów, by korzystać z nich wszędzie - podczas biegania, w biurze czy w porze obiadowej.
Podstawowe informacje
 • Maksymalna ilość witamin

  Unikalna technologia NutriKeep™

  Zachowaj więcej składników odżywczych z owoców i warzyw, dzięki technologii NutriKeep™. Zassanie powietrza z kielicha minimalizuje jego negatywny wpływ na jedzenie.

 • Wyjątkowo świeże koktajle

  Do 3 razy mocniejsze właściwości przeciwutleniające*

  FreshBoost zachowuje do 3 razy więcej właściwości przeciwutleniających owoców i warzyw.**Test na całkowitą zawartość polifenoli w soku jabłkowym przeprowadzony przez zewnętrzne laboratorium naukowe w porównaniu do urządzenia Moulinex LN30.

 • Lepszy smak*, gładsza konsystencja

  Technologia w trosce o smak

  FreshBoost zachowuje więcej aromatu świeżych owoców i warzyw.

  *Test na zawartość związków aromatycznych w soku truskawkowym przeprowadzony przez zewnętrzne laboratorium naukowe w porównaniu do urządzenia Moulinex LN30. 

 • Jeszcze żywsze barwy*

  Ochrona przed utlenianiem

  Dzięki FreshBoost Twoje napoje będą wyjątkowo dobrze wyglądać i smakować, dzięki czemu możesz się cieszyć pełnią smaku gdziekolwiek jesteś.

  *Test na wpływ utleniania na wygląd soku jabłkowego przeprowadzony w porównaniu do urządzenia Moulinex LN30.

 • Pełna moc blendowania

  Silnik wysokiej jakości 800 W

  Ciesz się najlepszymi rezultatami blendowania, dzięki potężnemu silnikowi o mocy 800W. 

 • Jeszcze większa wygoda

  4 praktyczne funkcje

  FreshBoost posiada następujące funkcje: miksowanie, podciśnienie, podciśnienie i miksowanie, kruszarka do lodu.

 • Smak pełen zdrowia gdziekolwiek jesteś

  2 poręczne butelki

  Dzięki dwóm butelkom o pojemności 600 ml, możesz łatwo zabierać swoje koktajle, by korzystać z nich wszędzie, podczas biegania, czy w biurze w porze obiadowej.

Akcesoria
Właściwości
Blades Technology Trip'Ax Blades  
Moc 800  
Całkowita pojemność dzbanka 750  ml
Materiał, z którego wykonany jest dzbanek Plastik  
Zdejmowane ostrza    
Liczba ostrzy 4  
Przepisy w zestawie    
Kolory CZARNY  
Programs 4  
Pojemność użytkowa dzbanka 0.6  L
Funkcja kruszenia lodu    
Regulacja prędkości 4  
Możliwość mycia w zmywarce    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Dostępny w wybranych urządzeniach tryb kruszenia lodu pozwala na przygotowywanie kruszonego lodu, koktajli owocowo-warzywnych lub mrożonych napojów z wykorzystaniem możliwości pulsacyjnego trybu pracy silnika.
Najpierw należy zawsze nalewać do dzbanka płyny, zanim wprowadzone zostaną składniki stałe. Nie należy przekraczać poziomu maksymalnego.
W celu uzyskania najlepszych rezultatów składniki należy pokroić w kostkę o wielkości od 2 do 3 cm.
Nie, misy do blendowania nie należy umieszczać w kuchence mikrofalowej.
Przed pierwszym użyciem zalecamy umycie wszystkich akcesoriów blendera w gorącej wodzie z mydłem, zwracając uwagę, by nie skaleczyć się ostrzami. Przed rozpoczęciem użytkowania nie jest konieczne umycie korpusu blendera.
Rozdrabniacz może być używany do natki, czosnku, cebuli, chleba, orzechów itp.
Używaj funkcji „pulsowanie” przez 2 sekundy, powtarzając czynność maksymalnie przez 3 minuty.
Zatrzymaj blender i odstaw na 15 minut przed ponownym włączeniem.
Aby oczyścić korpus urządzenia, należy najpierw odłączyć je od źródła zasilania, a następnie przetrzeć wilgotną ściereczką.
Do czyszczenia misy należy użyć wody z mydłem lub płynem do naczyń.
Niektóre misy nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Szczegółów należy szukać w instrukcji użytkowania.
Przyczyną takiego stanu rzeczy może być zbyt duża ilość składników lub zbyt duże bądź zbyt twarde kawałki. Aby temu zaradzić, należy zmniejszyć wielkość lub ilość składników bądź dodać więcej płynu.
Urządzenie mogło nie zostać ustawione na płaskiej, stabilnej powierzchni albo stoi niestabilnie (brak nóżki itp.). Użyto zbyt dużej ilości składników – należy ograniczyć objętość produktów. Jeżeli wibracje nie ustępują, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.