TEFAL HV7PLUS 6IN1 NE542

HV7PLUS 6IN1 NE542 Najwyższa wydajność i trwałość

Ta wytrzymała maszynka do mielenia mięsa ułatwia przygotowywanie codziennych posiłków: potrafi zmielić nawet do 2,6 kg na minutę dzięki wydajnemu silnikowi o potężnej mocy.

Numer referencyjny produktu: NE542831

Wysoka wydajność i wytrzymałość

HV7 Plus to bardzo mocna i wydajna maszynka do mielenia, za pomocą której przygotujesz różnorodne mięsne dania. Maszynkę charakteryzuje duża moc, która pozwoli zmieliść do 2,6 kg mięsa na minutę. Poradzi sobie nawet z trudnymi do zmielenia, twardymi kawałkami, dzięki funkcji reverse. Każde mięso idealnie zmielone! W zestawie znajdziesz 3 sitka ze stali nierdzewnej przeznaczone do mielenia na różne grubości, a także 3 skcesoria do formowania domowych kebabów i kiełbas. Metalowy panel przedni i duża taca z grubego metalu zapewniają wieloletnie użytkowanie. Łatwy transport i przechowywanie: proste i wygodne przenoszenie za pomocą dużego uchwytu.

* maximum motor blocked power

Podstawowe informacje
 • Wysoka wydajność

  Duża moc 2000 W

  Szybkie mielenie nawet dużej ilości mięsa (do 2,6 kg na minutę), dzięki solidnemu silnikowi o mocy 2000 W*.

  *Maksymalna moc silnika. 

 • Wszechstronność

  3 sitka do różnych przepisów

  Maszynka posiada 3 sitka ze stali nierdzewnej, aby móc mielić na drobno, średnio i grubo, w zależności od przepisu. W zestawie znajdują się również 2 przystawki do kiełbasy i kebabów ułatwiające przygotowanie domowych specjałów.

 • Mielenie bez przerwy

  Funkcja reverse

  HV7 Plus z łatwością poradzi sobie nawet z trudnym do zmielenia mięsem, dzięki specjalnemu biegowi wstecznemu. Koniec z zapychaniem się maszynki!

 • Łatwość użycia

  Wygodny uchwyt

  Łatwo przeniesiesz i schowasz urządzenie, dzięki dużemu i wygodnemu uchwytowi.

Akcesoria
Właściwości
Dodatkowe cechy
Moc 2000  W
Maksymalna prędkość mielenia (kg/min) 2.6  
Średnica kratki 54  mm
Materiał wykonania tacy Plastik  
Akcesorium do kebbe    
Akcesorium do kiełbasek    
Funkcja Reverse    
Schowek na akcesoria    
Możliwość mycia w zmywarce - informacje szczegółowe except metal parts  
Kolory black  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po zakończeniu korzystania z maszynki do mięsa, włóż do niej kilka kawałków chleba, które wypchną resztki mięsa.
Umyj sitka i ostrze w wodzie z płynem, wypłucz i od razu dokładnie osuszyć. Pokryj je olejem jadalnym, by były nawilżone.
Tak, ale aby dowiedzieć się, jak rozkręcić maszynkę prawidłowo i które części można wkładać do zmywarki, należy postępować zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.