TEFAL MMC HV 7IN1 NE108

MMC HV 7IN1 NE108 Wszechstronna maszynka do codziennego użycia!

Nieodłączny partner, z którym przygotujesz dania mięsne, sałatki i przystawki. Za pomocą tej kompaktowej i wydajnej maszynki do mielenia, z powodzeniem przygotujesz nawet najtwardsze mięso. Oprócz tego posiekasz i pokroisz na plasterki warzywa, przygotujesz domową kiełbasę i wiele innych potraw.

Numer referencyjny produktu: NE108831

Nieodłączny partner, z którym ugotujesz wiele różnych potraw!

Za pomocą tej maszynki do mielenia mięsa, która ma wydajność do 1,7 kg mięsa na minutę, z powodzeniem zmielisz nawet twarde mięso i przygotujesz sałatki, przystawki i domową kiełbasę. Dzięki dużemu wyborowi akcesoriów zawartych w zestawie (nasadki szatkujące, nasadka masarska) możesz z łatwością przygotowywać różne potrawy, nie spędzając w kuchni zbyt wiele czasu. To kompaktowe i łatwe do przechowywania urządzenie, stanie się Twoim nieodłącznym partnerem, z którym przygotujesz wiele rozmaitych dań. 
Podstawowe informacje
 • Duża wydajność

  Moc nawet 1400 W*

  Urządzenie zwiększa moc z 300 W nawet do 1400 W w momencie mielenia twardszego kawałka. Dzięki temu możesz uzyskać w minutę nawet do 1,7 kg składników!

  *Maksymalna moc silnika.

 • Mielenie bez przeszkód

  Funkcja Reverse

  Perfekcyjnie zmielisz nawet twarde mięso. Specjalny tryb wsteczny zapobiega zapychaniu się maszynki.

 • Więcej możliwości!

  Wszechstronne zastosowanie

  W zestawie znajdziesz 3 nasadki, które ułatwią ci ścieranie składników na grubo lub drobno, czy też krojenie w plastry. Codzienne przygotowanie świeżych sałatek warzywnych lub przystawek jest teraz bardzo proste. Dwa sitka ze stali nierdzewnej służą do średnio- lub gruboziarnistego mielenia produktów w zależności od przygotowywanego dania. Dzięki przystawce do kiełbasy wykonasz domowe wędliny szybko i bez problemu.

 • Prostota użytkowania

  Specjalnie zaprojektowany uchwyt

  Urządzenie posiada specjalnie zaprojektowany uchwyt, ułatwiający przechowywanie i przenoszenie.

Akcesoria
Właściwości
Moc 300  W
Maksymalna prędkość mielenia (kg/min) 1.7  
Średnica kratki 54  mm
Grubość kratki 3  mm
Taca z materiału Plastik  
Akcesorium do kiełbasek    
Pozycja odwrócona    
Możliwość mycia w zmywarce    
Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe oprócz metalowych części  
Kolory czarny  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po zakończeniu korzystania z maszynki do mięsa, włóż do niej kilka kawałków chleba, które wypchną resztki mięsa.
Umyj sitka i ostrze w wodzie z płynem, wypłucz i od razu dokładnie osuszyć. Pokryj je olejem jadalnym, by były nawilżone.
Tak, ale aby dowiedzieć się, jak rozkręcić maszynkę prawidłowo i które części można wkładać do zmywarki, należy postępować zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.