TEFAL Eco Respect MB77E W trosce o planetę

Eco Respect MB77E W trosce o planetę Lepsza dla planety, tak samo dobra w kuchni!  

Eco Respect to pierwsza linia produktów do przygotowywania posiłków zaprojektowana z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko naturalne. Szatkownica Eco Respect została wykonana w 39% z plastiku pochodzącego z recyklingu, nie zawiera BPA i jest dostępna w eko-opakowaniu. Produkt powstał we Francji, a jego części zamienne są dostępne przez 10 lat, aby umożliwić bezproblemową naprawę. Co ważne, po okresie użytkowania aż, 87% produktu można poddać recyklingowi, chroniąc planetę. Szatkownica ułatwia przygotowanie warzyw na ulubione dania i przekąski. Dzięki działaniu 3 w 1 (krojeniu, szatkowaniu i tarcie), możesz z łatwością przygotować swoje ulubione potrawy: zdrowe sałatki, placki warzywne i ziemniaczane oraz wiele więcej!   
 

Numer referencyjny produktu: MB77EN38

 Z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko naturalne 
 

Z wielofunkcyjną szatkownicą Eco Respect przygotowanie składników jest prostsze niż myślisz! Od teraz za pomocą jednego urządzenia możesz kroić, trzeć i siekać (warzywa, owoce, sery, czekoladę) na wszystkie ulubione dania: sałatki, placki, przystawki i wiele innych. System kolorystyczny wymiennych końcówek sprawia, że korzystanie z urządzenia jest wyjątkowo proste: nasadkom nadano kolor intuicyjnie związany z ich funkcjami: zielony - końcówce do pokrojenia w plastry np. ogórka, żółty - nasadce do tarcia np. sera, czerwono/pomarańczowy - akcesorium do szatkowania np. marchewki. Dzięki szerokiemu otworowi nie musisz kroić warzyw na małe części - zmieszczą się nawet duże kawałki. Korzystanie z szatkownicy ułatwia możliwość mycia elementów w zmywarce oraz sprytny system przechowywania końcówek, dzięki któremu zaoszczędzisz miejsce w szafce. Szatkownica Eco Respect to produkt stworzony z myślą o naturze, kompaktowy i stylistycznie pasujący do każdej kuchni.   
Podstawowe informacje
 • W trosce o planetę  

  Ekologiczne rozwiązania 

  Produkt wykonano w 39% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Plastik: 64% całkowitej wagi produktu. Eko-opakowanie: nadaje się do recyklingu, 90% włókien z recyklingu, tusz na bazie wody, brak plastiku. Produkt aż w 87% nadaje się do recyklingu i należy go zutylizować we właściwy sposób. 

 • Wszechstronność  

  Praca 3w1

  Dzięki trzem funkcjom (krojeniu, szatkowaniu i tarcie) możesz z łatwością przygotować swoje ulubione potrawy: zdrowe sałatki, placki warzywne i ziemniaczane oraz wiele więcej!

 • Intuicyjny wybór  

  System kolorystyczny 

  Stożkowym końcowkom nadano kolory intuicyjnie związane z ich  funkcjami: zielony - końcówce do pokrojenia w plastry np. ogórka, żółty - nasadce do tarcia np. sera, czerwono/pomarańczowy - akcesorium do szatkowania np. marchewki.

 • Wszystko w jednym miejscu  

  Sprytne przechowywanie 

  Po zakończonej pracy stożkowe końcówki można przechować w wygodny sposób, zaoszędzając miejsce. Wystarczy włożyć jedną końcówkę w drugą i połączyć z urządzeniem.

 • Wysoka jakość    

  Wyprodukowano we Francji

  Ciesz się jakością wyrobów marki Tefal zaprojektowanych i wyprodukowanych we Francji.

 • Oszczędność czasu  

  Szeroki otwór

  Dzięki szerokiemu otworowi nie musisz kroić warzyw na małe kawałki przed włożeniem ich do szatkownicy. To jedna czynność mniej do wykonania!

 • Łatwe czyszczenie   

  Mycie w zmywarce

  Akcesoria oraz zdejmowalne końcówki można bezpiecznie myć w zmywarce.

 • Prosto na talerz  

  Bezpośredni wyrzut

  Rozdrobnione warzywa wypadają bezpośrednio na talerz lub do miski, bez konieczności ich ponownego przenoszenia.

 • Łatwe przechowywanie   

  Schowek na przewód

  W prosty sposób przechowasz przewód, zwijając go i umieszczając w urządzeniu.

 • default

  Łatwe użytkowanie   

  Prosty de/montaż końcówek 

  Zdejmowanie lub zamiana końcówek zajmuje zaledwie kilka sekund!

 • Produkt naprawialny - 10 lat

  Łatwa naprawa produktu

  Szybka i niedroga dostawa części zamiennych przez co najmniej 10 lat 6500 punktów serwisowych na całym świecie

Akcesoria
Właściwości
Moc 200  W
Liczba funkcji 3  
Bezpośrednie serwowanie-prosto do szklanki    
Materiał z którego wykonany jest przedni panel Plastik  
Kolor przedniego panelu Black  
Schowek na akcesoria    
Schowek na przewód    
Kolory Black  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.